Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to 36 mm:)

Zaraz "damka", damka to taki rower...:P

Jak Tudor ma 36 BB to nikt nie gada ze damski, rolex oyster 36 tez nie jest damski...

I Oris nie pozycjonuje go jako "ladies" tylko jako Aquis 36mm.

To lekki, zgrabny i wygodny zegarek dla tych co nie chcą na ręce odważnika.

Tarcza jest srebrna ze słonecznym szlifem, żadna masa perłowa.

Myślałem o BB 36. Niewielkim, zgrabnym zegarku na bransolecie. Już nie myśle, ten Aquis to strzał w dziesiątkę. Wykonany przepięknie. Podobnie wygodnie nosiło mi sie tylko Rolexa Date 34 mm. Ten sam klimat.

No i na zmianę mam przemęskiego Maldives 43mm;)

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model z tarczą "mother of pearl" na Jomashop jest opisany jako ladies (733-7652-4151MB) - dlatego tylko dodałem. Srebrna tarcza fajniejsza :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jomashop piszą co chcą. Bo im sie wydaje ze 36 mm to musi być damski. Nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model z tarczą "mother of pearl" na Jomashop jest opisany jako ladies (733-7652-4151MB) - dlatego tylko dodałem. Srebrna tarcza fajniejsza :)

To nie ten. Z kolei na stronie Orisa te maluszki są opisane jako vintage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej męskie :D

 

4a9122a86809.jpg

 

06ba1c646a29.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, 43 tytanowe tez mi sie dobrze nosi, bo lekki:) Lubie lekkie zegarki.

 

A jak ktoś lubi duże i ciężkie, to w najnowszej kolekcji jest Hammerhead ociekający testosteronem;) Świetny jest, 40 mm brałbym!

 

Męski;)

9010895_image.jpg

Damski;)

9010896_image.jpg

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Hammerhead szczerze mówiąc na kolana nie powala.Ot,kolejny dajwer.Ani ładniejszy ani brzydszy, ani ciekawszy od innych.Natomiast ta 36 trochę taki "bling bling"- nie w moim stylu.Ale co się komu widzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquis 36 cały czas na ręce. Niesamowicie wygodny zegarek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie się śmieją, jak mówię, że najpierw wybrałem bransoletę, a dopiero do niej model Orisa :D W taki upał to dla mnie najlepszy kajdan na świecie - i w każdą inną pogodę!


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Bransoleta jest pięknie zintegrowana z zegarkiem i nie jest tylko dodatkiem ale współtworzy całość. Jedna z najlepszych bransolet jakie nosilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waga 190g

Wiem, Piotrze, że nie lubisz ciężaru - ja przeciwnie, nawet w taką pogodę, a ta bransoleta jest nie do pobicia.

 

Właśnie dlatego chodzę w 36:) Bo tez lubię bransolety ale nie lubię ciężkich. Cały Aquis wazy tylko 116g. Dla mnie ideał. Moze jeszcze 40mm byłby akceptowalny, 43 tylko tytanowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

36mm to katalogowo damski model czy się to podoba komuś czy nie. Oczywiście nikt nikomu nie zabrania nosić tak jak nikt chłopu nie zabroni nosić spódnicy :

 

z17007750IER,Marcin-Boronowski-znany-we-

 

Tak na marginesie już pasek w kopercie 40mm na męskim nadgarstku wygląda średnio, a ten z 36mm...............please.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Zabiłeś mnie tym zdjęciem! :) Dewiacja... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Konrad, jeśli nie znasz tematu....to wrocławski wykładowca uniwersytecki. Tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Historycznie patrząc spódnica to męskie wdzianko, nie mniej te kolczyki zarost i wątpliwa uroda jegomościa sprawia, że faktycznie dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36mm to katalogowo damski model czy się to podoba komuś czy nie. Oczywiście nikt nikomu nie zabrania nosić tak jak nikt chłopu nie zabroni nosić spódnicy :

 

 

 

Tak na marginesie już pasek w kopercie 40mm na męskim nadgarstku wygląda średnio, a ten z 36mm...............please.

Co za bzdury:D Większych głupot nie czytałem. Oczywiście, ze jest moda na budziki na ręce, ale nigdzie nie ma definicji "męskości" zegarka:D

No, chyba ze ktoś ma kompleksy, to współczuje...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego chodzę w 36:) Bo tez lubię bransolety ale nie lubię ciężkich. Cały Aquis wazy tylko 116g. Dla mnie ideał. Moze jeszcze 40mm byłby akceptowalny, 43 tylko tytanowy.

To trzeba ćwiczyć.Siła będzie na noszenie dużych zegarków a i  nadgarstek będzie grubszy od marchewki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba ćwiczyć.Siła będzie na noszenie dużych zegarków a i nadgarstek będzie grubszy od marchewki :D

:D Ale ja ułomkiem nie jestem:) Lubie po prostu wygodę. Mam dwa Aquisy 43 i sa w sam raz, ale z ręki na razie nie schodzi 36

9015511_image.jpg

No, tak lubię. To mój drugi zegarek 36 mm obok Airmana No1. I oba właśnie cenię za lekkość, rozmiar i wygodę noszenia. Czy sa damskie? Absolutnie nie. Ale każdy ma prawo do swojej opinii. Ja szczerze polecam, jeśli ktoś ma mały lub średni nadgarstek i szuka wygodnego zegarka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne macie kompleksy, skoro noszenie zegarka o rozmiarze 36 mm kojarzy Wam sie z noszeniem spódniczki;) Naprawde trzeba współczuć... Ale każdy ma takie skojarzenia jakie ma;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo nosić to co chce. :)

Zdjęcie bezdomnego, któremu gacie ktoś podprowadził to ma być argument? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.