Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Piotrek nie może zdjąć bo zamek w bransolecie mu się popsuł [\quote]

 

:D Nie schodzi z ręki, to prawda. Jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem.

 

Loco, każdy ma swoje zdanie:) Blyszczy bo jest w dużej części polerowany i mi sie to podoba. A ze polerowana stał wg Ciebie "nie dla faceta" to już tylko Twoja opinia. Po prostu lubisz "tool watche" i masz duża łapę. Aquis 36 nie dla Ciebie i już.

 

Noszę go cały czas i nie spotkałem sie jeszcze z opinia ze jest za mały, czy damski. Przeciwnie, wzbudza aprobatę i zainteresowanie jak mało który z moich zegarków.

 

Nurek nie moze mieć 36mm? A dlaczego? A Tudor BB?

Jeśli ktoś ma nadgarstek 17 mm i mniej to bardzo polecam Aquisa 36. Warto przymierzyć, zanim sie do czegoś uprzedzi:)

 

A jak ktoś nie chce błyszczącego bezela:

9093015_image.jpg

9093017_image.jpg

9093018_image.jpg

9093019_image.jpg

Polecam. Naprawdę świetne zegarki. Jak któregoś trafię w dobrej cenie kupuje narychmiast(niebieski jest świetny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie chyba nie ma Orisów,...

 

 

Są w Galerii Kazimierz w Kruku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nurek nie moze mieć 36mm? A dlaczego? A Tudor BB?

 

Taki z niego nurek, jak ze mnie zapaśnik sumo :) Wszystkie zdjęcia reklamowe - wystaje spod białej koszuli i marynarki :) Rozróżnijmy jakie cechy musi mieć zegarek, aby można było go do czegoś klasyfikować. 

Edytowane przez elvis512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w Galerii Kazimierz w Kruku

 

Są też w Jubitom w Bonarce schowane z boku na głownej wystawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będzie bita piana na temat Aquisa 36? Nudne się to robi.

 

Oczywiście że to nurek. A z Ciebie zapaśnik sumo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr to jest tak jak w starym dowcipie- jeśli w knajpie jeden gość ci mówi,że jesteś nawalony i czas iść do domu to pewnie się czepia.Ale jeśli mówi ci to pięciu kolesi to znaczy,że jesteś nawalony i czas do domu.Podobnie jest z tym Orisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem oris aquis 40mm i wymienilem na identyczny ale 43mm

zaluje ze odrazu nie kupilem wersji 43mm

ważna uwaga jest taka, że lepiej leży na dobrze skróconej bransolecie. na gumie lekko odstaje.

 

za to guma w modelu 40 mm jest strasznie waska i ma bardzo mala klamerke. dlatego wymienilem na 43.

 

do garniaka mam 2 inne zegarki 40 mm wiec aquis jest tylko sportowy choc na brasolecie czasem zaloze do marynarki i tez jest ok.

 

moj nadgarstek: 16 cm

kilka fotek:c7180b3b793925d8a94907363df271c5.jpg7182d4ea03012bd32590a3ffe205c6b8.jpgc819a2937eb0ee9ad700e4e8342aa186.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr to jest tak jak w starym dowcipie- jeśli w knajpie jeden gość ci mówi,że jesteś nawalony i czas iść do domu to pewnie się czepia.Ale jeśli mówi ci to pięciu kolesi to znaczy,że jesteś nawalony i czas do domu.Podobnie jest z tym Orisem.

 

Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hylu,leży dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr to jest tak jak w starym dowcipie- jeśli w knajpie jeden gość ci mówi,że jesteś nawalony i czas iść do domu to pewnie się czepia.Ale jeśli mówi ci to pięciu kolesi to znaczy,że jesteś nawalony i czas do domu.Podobnie jest z tym Orisem.

Wolne żarty:) To że kilka osób powtarza w kółko bzdury ma mieć dla mnie jakieś znaczenie? No, nie ma niestety:)

 

Panowie, jako że Aquis 36 nosi mi się świetnie, na bazarek trafią supermęskie Aquisy 43 : Maldives limitka i szaro pomarańczowy z wolframowym bezelem. Zapraszam na priw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne żarty:) To że kilka osób powtarza w kółko bzdury ma mieć dla mnie jakieś znaczenie? No, nie ma niestety:)

 

Panowie, jako że Aquis 36 nosi mi się świetnie, na bazarek trafią supermęskie Aquisy 43 : Maldives limitka i szaro pomarańczowy z wolframowym bezelem. Zapraszam na priw.

 

będę obserwował :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z checią zobaczył aquisa 36 na nadgarstku jakiejś pani. Poważnie, szukam czegos dla żony.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podobne plany ale na przyszły rok. Nie ma ładniejszego małego divera niż aquis

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, będzie doskonale pasował, w końcu to mały i lekki zegarek. Moja Kobieta jest nim zachwycona i czeka, aż mi się znudzi, na co się nie zanosi;)

Na zachętę fotki ( nadgarstek 17cm)

9094695_image.jpg

9094861_image.jpg

9095770_image.jpg

Podobne plany ale na przyszły rok. Nie ma ładniejszego małego divera niż aquis

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Amen:)

mialem oris aquis 40mm i wymienilem na identyczny ale 43mm

zaluje ze odrazu nie kupilem wersji 43mm

ważna uwaga jest taka, że lepiej leży na dobrze skróconej bransolecie. na gumie lekko odstaje.

 

za to guma w modelu 40 mm jest strasznie waska i ma bardzo mala klamerke. dlatego wymienilem na 43.

 

do garniaka mam 2 inne zegarki 40 mm wiec aquis jest tylko sportowy choc na brasolecie czasem zaloze do marynarki i tez jest ok.

 

moj nadgarstek: 16 cm

kilka fotek:

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Świetny szarak!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie podpytałam który i wskazała na tego:b0f732fbcfb89f1ea05c4bff651b2a1f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Od mojego różni sie chyba tylko tarczą. Bezel wyglada na taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne żarty:) To że kilka osób powtarza w kółko bzdury ma mieć dla mnie jakieś znaczenie? No, nie ma niestety:)

 

Panowie, jako że Aquis 36 nosi mi się świetnie, na bazarek trafią supermęskie Aquisy 43 : Maldives limitka i szaro pomarańczowy z wolframowym bezelem. Zapraszam na priw.

Nie kilku tylko wszyscy.A Ty Piotrze widocznie uznajesz inne kanony męskości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie kanonem męskości jest noszenie na nadgarstku jak największego zegarka to tak, mam inne podejście. Dla mnie o męskości nie świadczy rozmiar zegarka... Ja nie mam kompleksów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój, kazdy ma prawo ubierac sie jak chce.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wstępnie podpytałam który i wskazała na tego:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokladnie o tym myslę jeszcze ewentualnie z niebieską tarczą i czarnym bezelem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, bierz niebieskiego, jak się Żonie znudzi to chętnie odkupię:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie kanonem męskości jest noszenie na nadgarstku jak największego zegarka to tak, mam inne podejście. Dla mnie o męskości nie świadczy rozmiar zegarka... Ja nie mam kompleksów:)

Ja tym bardziej nie mam.I już Ci mówiłem,że nie o wielkość chodzi a o babską błyskotkę.Jestem fanem marki i mam Aquisa,Prodivera Chrono,Marine Recona, Calculatora i nawet średniej wielkości Alteriera Worldtimera, ale one wszystkie mają męski design :rolleyes:

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, to mnie uspokoileś że nie masz, bardzo się cieszę i gratuluję:)

No i gratulacje, żeTwoje zegarki mają wszystkie "męski design" bo nie są z polerowanej stali.

Nie dla Ciebie Panerai z błyszczącym bezelem, Rolexy czy Breitlingi. Te to dopiero błyskotki, błyszczą się jak psu jajca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy równouprawnienie, kobiety noszą zegarki męskie to i mężczyźni mogą nosić zegarki damskie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy z tymi rozmiarami. Czasami zwrot sugerujący dużą wielkość jest obraźliwy np. "kawał ch*ja"

Aquisy są prawie takie same . Różnią się tylko wielkością .

Mniej męskie mogą się wydawać bransoletki wszelkiej maści obok zegarka.

To tylko moda . Dziś duże , jutro małe . Liczy się tylko i wyłącznie jakość !!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane:)

 

Dzisiaj cały czas trzydziestka szóstka tylko już oszczędzę zdjęć skoro budzi takie emocje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.