Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

Zegarki ze szklanego ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dowiedziałem, że bohater z kiczowego-a-jednak-kultowego filmu, który katowałem na VHSie w dzieciństwie, Flash Gordon (film z 1980) nosił Seiko (6139-6005).

 

ix7dis.jpg

 

f0ee36793fe4d882gen.jpg

 

Dawno nic tak bardzo nie utwierdziło mnie w miłości do tej marki :P

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, co ma na nadgarstku Damian Lewis? Scena z filmu "Zdrajca w naszym typie" (gra tam u boku Stellana Skarsgarda, Ewana McGregora i Naomie Harris): http://www.filmweb.pl/film/Zdrajca+w+naszym+typie-2016-672043

Our-Kind-Of-Traitor-5-Damian-Lewis.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Dzień Szakala" ekranizacja z 1973 roku, zobaczylem kolejny raz po...kolejnym przeczytaniu 'Dzień Szakala ' F. Forsytha. :)

 

Tony Britton-insp.Thomas

Rolex Oyster

post-48316-0-48388900-1483375892.jpg

Edward Fox-'Szakal"-no wlasnie, co on nosił?

post-48316-0-28899300-1483375974.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co nosił ale z pewnością miał on (lub scenarzysta) lepszy gust niż jego odpowiednik z nowszej wersji filmu tj. "Szakal" lecącej kilka dni temu,tj. Bruce Willis który nosił casio sfx-10 z wyświetlaczem cyfrowym. Zegarek widoczny wyraźnie podczas czasowej próby zmywania farby z vana którym woził działko sterowane zdalnie.

Ps. nie mam nic do Casio :D Sam mam dwa :D

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna zastanawia mnie, co nosił Bob Fosse i jego ekranowe odbicie, czyli Joe Gideon. Nigdzie nie znalazłem o tym informacji, podejrzewam, że jeśli ktoś na forum to może wiedzieć, to chyba najprędzej @mayor.

 

1401x788-159348723.jpg

 

ann-reinking-roy-scheider-all-that-jazz-

 

W filmie kilka razy widać zegarek, ale nigdy w zbliżeniu czy detalu. Raz można go też usłyszeć ;) , w jednej z najbardziej pamiętnych scen:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Złodziej", z genialnym soundtrackiem Tangerine Dream. Na ręku, a właściwie w ręku Jamesa Belushiego elektroniczny zegarek mało znanej firmy Elram:

 

post-64635-0-93298400-1483541736_thumb.jpg

 

Caan nosi natomiast złoty zegarek (mówi o tym nawet w jednej z kwestii), ale nie widać, jaki. 

 

Thief_1.jpg

 

Zresztą, znając praktyki Michaela Manna, to wcale nie musiał być oryginał  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bobby Deerfield" - ambitna, ale nieudana próba "love story" Sydneya Pollacka. Al Pacino i Seiko 6139-7100:

 

 

 

Czy ja wiem czy taka nieudana? Oglądałem ten film chyba 3 razy i za każdym razem był to dobrze spędzony czas. 

O ile się nie pomyliłem to Al Pacino uważa rolę w Bobbym Deerfieldzie za swoją najlepszą kreację aktorską :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taka nieudana? Oglądałem ten film chyba 3 razy i za każdym razem był to dobrze spędzony czas. 

O ile się nie pomyliłem to Al Pacino uważa rolę w Bobbym Deerfieldzie za swoją najlepszą kreację aktorską :)

 

Zabawne, też widziałem trzy razy. Nagrałem na VHS, jak wszystkie filmy z Pacino wówczas, i oglądałem po kilka razy :) Rzeczywiście, nie jest to całkiem nieudany film, ale moim zdaniem najsłabszy ze złotego okresu Pacino. Choć do dziś jak szukam jakichkolwiek kluczy, to cytuję sobie "Bobby'ego Deerfielda" :)

 

Nie wiedziałem, że Pacino tak wysoko ceni tę rolę. Czytałem, że za swoją najlepszą uznał kiedyś "Człowieka z blizną", z czym też się nie zgadzam, wyżej ceniąc jego role w "Życiu Carlita" (moim zdaniem kwintesencja jego aktorstwa), "Ojcu chrzestnym II", "Pieskim popołudniu" i "Strachu na wróble".

 

Za to czytałem kiedyś wypowiedź samego Pacino, że "Bobby'ego..." ponoć bardzo lubił Henry Fonda.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwie najlepsze role-rownorzędne uwazam -'Życie Carlita" "Czlowiek z blizną"

 

Następnie 'Donnie Brasco" i "Ojciec Chrzestny" "Serpico"

 

Tu jako Vincent Hanna w filmie 'Heat" z zegarkiem Bulgari Chronograph, film który moim zdaniem jest najlepszym obrazem w gatunku ( jak dobrze pamiętam, po raz pierwszy razem w jednym kadrze z Robertem De Niro)

post-48316-0-93010900-1485385647.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Pacino ma na koncie wiele doskonałych ról. "Donnie Brasco" to moim zdaniem jak dotąd ostatni wielki film, w którym zagrał (ale poczekajmy na "The Irishman", to może być powrót na szczyt!). Później było kilka dobrych i bardzo dobrych ("Informator", "Bezsenność"), sporo przeciętnych i kilka fatalnych ("Rekrut", "88 minut"). Zły wpływ na jego karierę wywarł paradoksalnie "Adwokat diabła", w którym skondensował pewne charakterystyczne dla swojego aktorstwa cechy, by późnej je bezustannie powielać. Ale i tak jest najfajniejszym aktorem, prawda? :)  

 

A teraz dowód na to, że forum zmienia porządnych ludzi w zegarkowych zboczeńców. Oglądałem "Julietę" Almodovara i jest tam scena, w której główna bohaterka (piękna Adriana Ugarte) mówi swej córce (w obecności jej przyjaciółki) o śmieci jej ojca. Na stoliku w salonie leży zaś to:

 

41E7eKwUzUL._SX391_BO1,204,203,200_.jpg

 

Widać może przez 2 sekundy, ale nie mogłem się mylić! Tyle tylko, że to chyba anachronizm - ten moment akcji dzieje się przed 2012 rokiem. Czy któryś z kolegów zwrócił na to uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-48316-0-85246300-1485526574.jpgpost-48316-0-28738500-1485526588.jpgpost-48316-0-36085800-1485526597.jpgpost-48316-0-43645700-1485526610.jpg

 

"Scarface"

Tony Montana

Omega La Magique

 

"Ocean's Thirteen"

Willy Bank

Rolex Prince in Rose Gold

 

"Insomnia"

Will Dormer

TAG Heuer Link


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling Chrono Avenger

"Krwawy diament'

post-48316-0-32799800-1485630211.jpg

TAG Heuer 1000

'Wilk z Wall Street'

post-48316-0-94074800-1485630329.jpg

 

 

@LSE na Twoim zdjęciu patrzy czy dziewczyna przyjechała sama na lotnisko, czy w obstawie FBI :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na "La La Land" cały czas zastanawiałem się, czy będzie widać zegarek Goslinga. Przez chwilę miałem nadzieję, że to będzie Conquest z lat 50., ale jednak była Omega, chyba jakiś Seamaster z tej dekady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos, Omega, której prawie nie nosi w "Mechanik: Konfrontacja" Jason Statham:

 

 

 

Speedmarster, który zaliczył w filmie nurkowanie bez przykrych konsekwencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

swoja droga,ładnie spidiemu na brązowym pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.