Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek mechaniczny to też anachronizm. I benzynowy silnik V8... i co z tego?  :)

Wszystko trzeba robić ze stylem.

A komórkę - wyrzucić! :)

Brawo i racja !:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ktoś z forumowiczy faktycznie korzysta z takiego DIVERA zgodnie z jego przeznaczeniem :)

Dokręcane koronki, WR i inne sprawy tylko do nurkowania w wannie mało przydatne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ktoś z forumowiczy faktycznie korzysta z takiego DIVERA zgodnie z jego przeznaczeniem :)

Dokręcane koronki, WR i inne sprawy tylko do nurkowania w wannie mało przydatne ;)

To tak jakby garniturowca zakladac tylno do gajerka ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby garniturowca zakladac tylno do gajerka ;)

Takich sytuacji to juz jest wiecej .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Wiem czy mojego balla mozna zaliczyc do divera ale z nim sie kompie biegam plywam i nurkuje coz mozna chciec wiecej pozatym jest piekny

post-29952-0-24392900-1398232491.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby garniturowca zakladac tylno do gajerka ;)

To jest chyba bardziej skomplikowana sprawa. Podobnie jak z dniami tygodnia od poniedziałku do środy 3 dni, a od środy do poniedziałku niekoniecznie.  

Z zegarkami wszystko można, "jeśli ktoś tak lubi" to można nosić "garniturowca" do krótkich spodenek, ale czy to będzie praktycznie i stylowo - wątpię. Można i nosić nurka do garnituru, ale czy to będzie elegancko - znowu, rzecz gustu. Ale z pewnością nie trzeba być nurkiem by móc nosić zegarki z kategorii "nurek" i nie trzeba być pilotem by pozwolić sobie na "pilota". 

Nosić możemy różne zegarki w różnych sytuacjach, czy też w różnych zestawieniach z ubraniami, ale mimo wszystko garniturowcowi, najlepiej jednak w towarzystwie garnituru, a sportowemu zegarkowi w korelacji ze sportowym ubiorem. Oczywiście IMHO. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam , wyjątkiem jest tylko jeden facet , który miał numer 007 i zakładał divera do smokingu.  :blink:

- ale niektórym agentom wiele się wybacza ..

Edytowane przez Wahnik

pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy najpiękniejszy, ale chyba jedyny na forum, niestety, nie mam do niego bezela z podziałką minutową

snap003n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kazdy niech nosi zegarki takie w jakich sie dobrze czuje;)  nie jesyem 007 hehehe ale nie mam problemu z zalozeniem eleganckiego zegarka do krotkich spodenek a risemana do gajerka. Bo w takich odslonach dobrze sie czuje


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ważne, aby być zadowolonym i się dobrze czuć :)

Aczkolwiek są tacy, którzy noszą, co wypada - żeby nie urazić ;)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ich problem ze sa poprawni az do bolu :) czasem poplaca isc pod prad;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ... to nie jest problem, to przekonanie, że to mi odpowiada i z tym dobrze się czuję, a że ktoś inny nosi G-shock do smokingu, no cóż...jeśli dobrze się czuje to z pewnością jego sprawa. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ... to nie jest problem, to przekonanie, że to mi odpowiada i z tym dobrze się czuję, a że ktoś inny nosi G-shock do smokingu, no cóż...jeśli dobrze się czuje to z pewnością jego sprawa. :)

 

W obecnych czasach smoking jest tak rzadko wymagany, a właściwie jest tak niewiele okazji by go założyć, że ktoś kogo stać i przytrafiają mu się okoliczności skłaniające do tego, by uszyć sobie smoking u dobrego krawca lub kupić u tych, którzy nadal je mają w normalnej ofercie na wieszakach - Brioni, Kiton i ew. Zegna, zazwyczaj mają również w zanadrzu stosowny zegarek ;)

 

Ja najpierw kupiłem pierwszego ultrathin'a(uwielbiam ultrathin'y) nim sprawiłem sobie smoking, ręcznie wiązaną muchę i szytą na miarę koszulę z tradycyjnym "ogonem", na guziki jubilerskie i usztywnianym przodem z zakładkami.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością masz rację, powiem więcej, że nie ma obowiązku (poza pewnymi kręgami, do których z pewnością nie należę) by do garnituru, nosić zegarek garniturowy, do ubioru sportowego, sportowy itd. ale po pierwsze jest to wygodniejsze (pomijając elegancję), chociażby cienki zegarek ukryć pod mankietem koszuli, a po drugie chyba i praktyczniejsze gdy na przejażdżkę rowerową, założymy G-shocka, lub na kajak coś o dobrej wodoszczelności. Przez wiele lat miałem jeden zegarek "do wszystkiego", teraz mam dwa, może kiedyś trzy. Zmieniamy się my, zmienia nasze otoczenie, zmieniają się również nasze poglądy, między innymi na sprawy zegarkowe, i chyba dobrze.   

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie ze na kajak to lepiej tzw garniturowca nie zakladac ale tzw kregi to tez rzecz umowna;) jesli mamy pewny krag osob a wsrod nich jest ktos z kim sie wszyscy licza to...  to moze wszystko i bedzie uchodzil za ekstrawagancka osobe albo beda mowili ze On moze ;) 

I nie badzmy az tak poprawni az do bolu, bo troche luzu w zyciu tez sie przyda. 

Wiec diverki na garniturowce :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... :) chyba łatwiej niż odwrotnie :) ...


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję się upomniany :) dla mnie najpiękniejszy.

post-57210-0-87449200-1398325789_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo, pamiętam, że na jakimś dużym evencie politycznym Obama i Bill Clinton występowali po sobie i w pewnym momecie zauważyłem, że Clinton miał JLC Master Compressor Navy Seals ;) Oczywiście był ubrany oficjalnie, w jednorzędowy granatowy garnitur.

Ten sam model Al Pacino miał na jakimś festiwalu filmowym podczas konferencji prasowej, ubrany w wizytowy garnitur, wieczorową porą. 

 

Zatem, fakt, pewne konwenanse się zacierają. 

 

Ja jestem tradycjonalistą i trzymam się klasyków, podobnie zasadas, ale nie wszyscy muszą ;)

 

Przedsiębiorcy, premierowi, dyplomacie, prezydentowi, bankierowi czy zarządzającemu wysokiego szczebla, moim zdaniem, nie wypada kłuć współpracowników, wyborców czy klientów dużym nie typowo garniturowym zegarkiem typu Rolex Submariner, IWC Big Pilot czy Panerai Luminor Marina(Radiomir z powodu braku osłony koronki, a ponadto bardziej eleganckiej o kształcie brylantu, a także drobnych uszu i poduszkowej koperty, jest bardziej casualowym czy nawet eleganckim stonowanym zegarkiem). 

Tutaj coś w stylu Vacheron Patrimony, Patek Calatrava, IWC Portuguese, A.Lange 1 lub Saxonia, JLC Master Control, JLC Reverso, Patek Gondolo czy ewentualnie Datejust lub Nautilus dla tych, którzą wolą bransoletę, jest o wiele słuszniejszym wyborem ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny nr 1 z diverów to:

691447d1335448223-how-do-i-replace-rolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wiadomo, ale zdjęcie super.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.