Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Żubra to chyba każdy lubi, bo to zwierz wielce pożyteczny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię psy... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Żywe :D;) 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja również, niezmiennie :-)

post-34987-0-71843700-1513017893_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam, ja jestem przede wszystkim wielkim miłośnikiem psów, a w szczególności jednego przesympatycznego kundelka, czemu niejednokrotnie dałem wyraz w tym temacie ;-)

Mnie nie przepraszaj, upewnij się lepiej, czy nie zjadłeś kiedyś jakiegoś kurczaka, który był najlepszym przyjacielem Twojego psa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mój pies nawet nie wie, jak kurczak wygląda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies ma kilka kurczaków na sumieniu. Tak to jest jak dzicz z miasta na wieś pojedzie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to też słyszałem że te miastowe kurczaki to niezła hooliganka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kiedyś miałem innego pieska - Milo mu było, też kundelek, który szczególnie sobie upodobał ganianie za tymi bestiami ;-) No ale Sally vel Vader jest tak strachliwa, że boi się nawet swojego cienia, więc w jej przypadku żadnych tego typu ekscesów się nie spodziewam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97650-1513118393,5629_thumb.jpg

 

Ale jak to nie mogę wejść do łóżka...???

 

post-97650-1513118709,0486_thumb.jpg

 

Ale naprawdę nie mogę? Czy mogę??

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój nocny bandyta - Korek

Fajny koteł :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla mojego misiaczka. Dzisiaj kończy 13 lat :) W prezencie urodzinowym wczoraj o 9 rano wylądował na zastrzykach na stawy :)
 
post-66641-0-03707200-1392673216_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo szczęścia... nasz dożył 14...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękujemy bardzo ;) Mój oprócz tego, że jest głuchy i nogi mu się rozjeżdżają jest całkiem zdrowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka w kamienicy miała wielorasowego spaniela. Taki samowyprowadzający się.

Miałem w życiu kontakt z wieloma psami, ale Maksio był jedyny w swoim rodzaju.

Tak wesołego jeszcze nie widziałem. Nie miałem z nim bliższego kontaktu, ale jak zobaczył że idę na ulicy z daleka merdał ogonem, poznając sąsiada. Jak córka bawiła się na podwórku, przynosił jej pod nogi kamyki.

Żeby mu rzucać do aportowania, bo kijków nie uważał :). Kiedyś wpadł do mieszkania, stanął przy kuchence, obwąchał garnki, czy aby żona nie chce mnie otruć zapewne :) . Dożył późnej starości. Miał ponad 20 lat. (tyle mieszkamy, a jak się wprowadziliśmy był dorosły). Był tak przesympatyczny, że do dzisiaj z łezką w oku go wspominam. Ale niestety nie sfotografowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój owczarek też jest w "typie rasy", bo nie mam na niego dokumentów, kupiony za całe 100 zł. Matkę i rodzeństwo swojego psa widziałam i to typowe owczarki niemieckie, ojca niestety nie. Ale to nie była żadna hodowla tylko psy na podwórku/w domu chowane. Wydaje mi się, że babka raz sukę dopuściła, bo te kilkanaście lat temu tak się robiło, że pies czy kot raz zaciążył, a dopiero potem kastracja, czy jak to się u samiczek nazywa.

 

Tak mi się teraz przypomniało, bo w sobotę weterynarz palnął mowę na temat tego, że pies z hodowli powinien mieć badania genetyczne czy dysplazji biodrowej nie będzie miał po ojcu owczarku. Oczywiście pan weterynarz nie wiedział, że mój pies nie jest z hodowli, tylko z no nie wiem chowu podwórkowego powiedzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z końcem listopada 2017r skończyła się dla nas  era wielkiej przyjaźni z moim Tajfunem, 13 letnim Labladorkiem. Niestety ledwo zdiagnozowane raczysko śledziony, pokonał nas :(

post-46446-0-38493300-1513778819_thumb.jpg

 

Rozpacz w rodzinie była wielka. Na mnie zawalił się świat bo od 12 lat byliśmy z Tajfunem nierozłączni 24H.

Moi synowie wraz z narzeczoną jednego z nich i jego  przyszłym  teściem, w tym trudnym czasie okazali wielkie serducha :D zawiązali spisek i obdarowali mnie kopią Tajfuna, jak na razie w wersji mini :D i od dwóch tygodni ponownie  w naszej rodzinie jest kochany czarny urwipołeć, który zowie się Laki :D :D

post-46446-0-93584100-1513779400_thumb.jpg

post-46446-0-01603600-1513779439_thumb.jpg

post-46446-0-56502400-1513779520_thumb.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z powodu Tajfuna, ale Laki na pewno przyniesie ukojenie i mnóstwo zabawy jak to słodki szczeniak.

 

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy są jakieś konkretne okresy, w których można szukać szczeniaków pit bull teriera? Bo jednak się zdecydowałam po przemyśleniu za i przeciw na szczeniaka, ale ogłoszeń jest teraz bardzo mało i nie wiem czy ogólnie tak w Polsce jest, czy to nie ten sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awaryjna buda, gdy Max będzie zostawał na posesji bez nas:

1. 120x90 cm, ocieplona, wewnątrz garażu

2. Zamknięta przeźroczystymi, uchylnymi drzwiami z poliwęglanu

3. Na okoliczność tęgich mrozów ogrzewanie elektryczne

 

De lux czy mi się wydaje? ;)

post-68982-0-89519000-1513822410_thumb.jpg

post-68982-0-86694600-1513822436_thumb.jpg

post-68982-0-65674200-1513822463_thumb.jpg


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro z powodu Tajfuna, ale Laki na pewno przyniesie ukojenie i mnóstwo zabawy jak to słodki szczeniak.

 

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, czy są jakieś konkretne okresy, w których można szukać szczeniaków pit bull teriera? Bo jednak się zdecydowałam po przemyśleniu za i przeciw na szczeniaka, ale ogłoszeń jest teraz bardzo mało i nie wiem czy ogólnie tak w Polsce jest, czy to nie ten sezon :)

 

Pitbull?  <_<  A nie lepiej znowu owczarka? Toż to jedne z najpiękniejszych psów...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.