Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Cwaniak nad cwaniaki. W życiu bym nie pomyślał że to stworzenie jest tak inteligentne. Dwa dni temu podciągnął kanapkę z plecaka syna i to zasuniętego i to nie pierwszy raz. Dzisiaj z szafki z szuflady zamkniętej wyciągnął kanapkę i sapłlaszowali ją razem z psem bo tylko papiery w domu si3 przewalały po przyjściu z pracy.

Świetny Kocio.

Jak miałem psa i kota, to nauczyły się żyć w symbiozie. Kot robił rozpoznanie na stole i kradł. Jak pies usłyszał że kot zeskakuje ze stołu w kuchni, to biegł odebrać mu owoc przestępstwa w postaci kotleta czy czegoś w tym stylu.

Miały nawet swoją kanapkę w przedpokoju, na której zgodnie polegiwały. Wyjątek był jak przyjechała siostra z siostrzeńcem w wózku. Wózek postawiła obok kanapki, dziecko zabrała i kot zaraz wskoczył do czegoś nowego. Wtedy psu odwinęła się warga i z gardła wydobył grożny warkot. Kot jak rażony piorunem wyskoczył z wózka i wszystko wróciło do normy. To był tylko taki jeden przypadek kiedy pies musztrował kota. :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kotka umie otworzyć drzwi. Z szuflad wyciąga gumki do włosów. Zawsze po zabawie niemi wrzuca je do toalety. Zawsze. Chyba po to nauczyła się te drzwi otwierać. Do tego świetnie aportuje. Ale także tylko gumki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, dobre.

 

A ten wygląda jak pirat.

post-68982-0-79378500-1521587971_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu ... niektórych jeszcze nie było na świecie, jak w sklepach sprzedawali tylko ocet i musztardę. A za mną chodziły śledzie, takie z beczki solone (dziś już takich nie ma). I wreszcie marzenie się ziściło, rzucili śledzie do osiedlowego sklepu. Kupiłem kilo i po odpakowaniu w domu z Trybuny Ludu jednego tylko opłukałam i zacząłem oporządzać do natychmiastowej konsumpcji. Pies siadł obok i oblizywał się tylko. Widząc jego błagalny wzrok wziąłem do ręki oderżnięty łeb śledzie i pokazując mu, stwierdziłem że tego przecież nie będziesz jadł. Myliłem się. Śliski łeb wyśliznął mi się z ręki i nim zdążyłem cokolwiek zrobić, pies połknął go w całości, lekko tylko przewracając oczami. I nie byłoby w tym nic ciekawego, ale do końca dnia nieborak wypił kilka misek wody. Jak nigdy :D

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna historyja Panie :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focic lubi się najbardziej kot ale to niesprawiedliwe więc -moja najstarsza (domowo) psica, z 'dzikich ostępów Pionek' zgarnięta. Z wyglądu jak niedorośnięty (wolę tak niż niedorozwinięty wilczur  :huh:) owczarek. 

a boidupek... kot odważniejszy. Za furtką cerber. Poza najlepiej za moimi nogami. (obok- łapa obrońcy za to  ^_^  ) 0mJpTWn.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, dobre.

A ten wygląda jak pirat.

Ten twój białas bardzo fajny. Bardzo lubię boxery za usposobienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest prawda, że bokserów jest tak mało, bo nie każdy szczeniak wytrzymuje mocny strzał w pysk po urodzeniu?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buldyś zachowuje czujność rewolucyjną, bo to coś wygląda na antybuldogowy wyrób z Marsa. 

 

EDIT: służący do poprawkowych strzałów w pysk  :D.

post-39092-0-69409400-1521647099_thumb.jpg

Edytowane przez fibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest prawda, że bokserów jest tak mało, bo nie każdy szczeniak wytrzymuje mocny strzał w pysk po urodzeniu?

Dokładnie. Chodzi o niefachowe strzały. Ludzie różne metody próbują by uszlachetnić rasę, przyrządy, deski itp. a chodzi o zwykłe, dobrze przymierzone je.....cie z otwartej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chodzi o niefachowe strzały. Ludzie różne metody próbują by uszlachetnić rasę, przyrządy, deski itp. a chodzi o zwykłe, dobrze przymierzone je.....cie z otwartej.

Poważnie tak się robi czy to jakis ponury żart?  :wacko: Nigdy nie słyszałem o tym - nie wiem też po co gościu od którego kupiliśmy Mańka obciął mu ogon ? O tym że ma obcięty powiedział mi facet na spacerze bo nawet nie zauważyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie uderzenie powoduje, że buldog wygląda jak buldog, a nie jak cocker spaniel...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, że naturalnie morda nie byłaby tak skrócona, znaczy kufa. Chodzi o to by efekt zmieścił się w widełkach związku kynologicznego i pies miał szansę na wystawach. Zbyt mocne albo nierówne wlnięcie uczyni go bezużytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu tylko chodzi o dobre wyniki na wystawach i spełnienie wymogów związku kynologicznego, jak pisze kolega Adi...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medale, większe zyski hodowli jak psi ojciec i matka mają osiągnięcia. Zresztą widać jak setki lat walenia w pysk ukształtowały rasę. Są wychowane, łagodne a wyglądają groźnie. O to chodziło. No i silne, zdrowe, bo to swego rodzaju selekcja na wstępie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiedziałem i jestem z lekka zszokowany - że też związek "tzw" miłośników w ogóle na to pozwala !!! 

Szok i barbarzyństwo bezsensowne 

Na pierwszych olimpiadach jedną z dyscyplin było strzelanie do gołębi może wrócić do tego skoro takie coś jest tolerowane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak mało jest tych psów, bo odezwały się głosy by zaprzestać tych barbarzyńskich praktyk...

No tu się nie udało...

 

pies-bohater-ocalil-dzieci-i_22489658.jp


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu Chryste! Nie miałem pojęcia o czymś takim... A zdjęcie przerażające :o

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W celu skrócenia kufy stosuje się również ograniczniki wzrostu, zakładane od szczeniaka.

 

https://goo.gl/images/qjHxkx

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko specyficzny układ kości szczęki i tkanki chrzęstnej Doga de Bordeaux poddają się tej metodzie. Pozostałe niestety trzeba po urodzeniu zdzielić. Nie da się inaczej.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.