Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Teściowa ma nawet z kotem "na pieńku" :D:D:D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorus

potrzebuje waszej pomocy.

jaki srodek polecalibyście w celu wyeliminowania pcheł u małego kota ( oczywiście bez potrzeby kąpieli) w miare tani i skuteczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałem u psa preparat o nazwie Frontline . Wg mnie jest rewelacyjny. W jeden dzień poradził sobie z inwazją pcheł (pies złapał insekty od dzikiego kota, po kilku dniach były ich setki). Nie pomagały inne środki jak np. kąpiele w szamponach. Na pewno to srodek do stosowania zarówno dla psów jak i dla kotów. Likwiduje pchły i chroni przed kleszczami. Czas działania ok. 2-3 miesiące na pchły i miesiąc na kleszcze po jednym użyciu (dokładnie nie pamiętam). Jest sprzedawany w dwóch postaciach: plastikowej ampułki do jednorazowego wcierania w kark i płynu, którym sie zwierzaka spryskuje. Wg mnie ten w spryskiwaczu jest lepszy, bo starcza na kilkukrotne użycie. Niestety nie jest oto środek tani-trzeba wydać kilkadziesiąt złotych.

Ponoć jest na rynku tańszy polski Fiprex tak samo skuteczny, ale ja go jeszcze nie stosowałem.

Nie wiem tylko jak jest ze stosowaniem u młodych zwierząt. Trzeba zasięgnąć opinii weterynarza który, jeśli Frontline się nie nadaje, zamiennie poleci jakieś łagodniejsze środki.

 

Pozdrawiam


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu sie zna na kotkach moze? Potrzebuje porady. Dobra znajoma bardzo chce siersciucha na urodziny, mieszka w bloku (duze mieszkanie wiec kot nie musi byc koniecnzie maly ;). Moglby ktos polecic jakies ciekawe rasy kotow krotkowlosych? Zaznaczam ze biore pod uwage jedynie koty rasowe z hodowli, najlepiej wlasnie krotkowlose lub cos pomiedzy krotko a dlugowlosymi (sredniowlose ;) ) Cena wlasciwie bez wiekszego znaczenia (powiedzmy do 2000zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Z tego co wiem to dachowiec to tez kot rasowy.Te nasze niby zwyczajne to koty rasy europejskiej.U mnie w okolicy jest fajny kocur a'la mały tygrys...tak z piec szesc kilogramów.Przechodzi czasem przez miejsca gdzie kreca sie wielkie psiska i wtedy wszyscy maja niezły polew bo psiska udaja ze go nie widza i tak smiesznie mordy odwracaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norweski Lesny jest piekny, fajne ma futro chociaz nie wiem czy juz nie za dlugie, musze jej pokazac tego kota. ;)

 

Ocicat tez ciekawy, ma bardzo ladne umaszczenie ;)

 

Co sadzicie o Brytyjskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos tu sie zna na kotkach moze? Potrzebuje porady. Dobra znajoma bardzo chce siersciucha na urodziny (...)

I nadal jest Twoją 'dobrą' znajomą? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Kot( 1 z 4 ) Rocky, strasznie zadziorny, bije łapami inne koty, psy i właściciela :)

 

img0118cf5.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byly dobre pieski

Ten jaśniejszy - to sunia - jaśniejsza :D a czarny/na nie widać za dużo fałd :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot sie na nas obraził bo przyszły do nas dzieciaki kuzyna w odwiedziny :lol:

 

a9fe6fcbebdcfe0d.jpg


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman

To i mój piesek :lol:

 

dsc00449xq3.th.jpg

 

Nieczęsto jest taki spokojny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie kota w temacie "przyjaciel" to jakies somatyczne naduzycie :lol: Przeciez te male zlosliwce tylko wykorzystuja Was jako karmicieli,

drapaczy, ogolnie jako sluzbe... Ktos naprawde wierzy w to, ze jego kot go

"kocha" ? :wink:

pozdrawiam


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umieszczanie kota w temacie "przyjaciel" to jakies somatyczne naduzycie :lol: Przeciez te male zlosliwce tylko wykorzystuja Was jako karmicieli,

drapaczy, ogolnie jako sluzbe... Ktos naprawde wierzy w to, ze jego kot go

"kocha" ? :wink:

pozdrawiam

 

Pełną informację na ten temat znajdziesz w książce "Kot w stanie czystym" Terry Pratchett'a :lol: :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-9933-0-60153000-1330691795.jpg

post-9933-0-04676000-1330691796.jpg

 

 

a to moja pociecha :lol:


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, sentymeny... moja suczka gdy miala 2 miesiace i wazyla 10 razy mniej niz teraz :lol:

post-3565-0-23255900-1330691797.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.