Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Uśpienie

IMG-20200318-140312.jpg

i...  przebudzenie mocy...

IMG-20200318-140211.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby śpi, ale radary ma postawione ;)35e6e61c82aa67927b643f61d12af4c1.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staffik rządzi. Jeżeli kiedyś jeszcze zdecyduje się na zwierzaka, to na 90% będzie to SBT. (8% dla mini bullka i 2 dla bulgota) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ulubiona czynność mojego psa ;-)

post-34987-0-26911500-1584646489_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja planuje kiedyś nabyć psa :

American staffordshire terrier- Blue , American Bully Blue, Pitbull Terrier, bulterier, american bulldog.

Jeden z tych pięknych ras :) Już teraz bym nabył takiego pieska ,ale mój obecny piesek by nauczył złych nawyków tego nowego .

A to jest yorki szirie terrier miniaturka taka bestia z charakteru :)

post-66905-0-58013200-1584652346_thumb.jpg

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja włochata księżniczka Gabi. :)

 

post-28411-0-33861500-1584653229_thumb.jpg

 

A tu śpi i chapie jak stara babka. :)

 

post-28411-0-77850300-1584653263_thumb.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

kartonowo - kotełkowy chillout :D

 

kotelki_013.jpg

 

Kartony są, na resztę można mieć wyrąbane... :lol: :lol:

Pozdrawiam

 


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Bully to nie pies, a karykatura, a Amerykańskiego Buldoga bez dysplazji praktycznie nie uświadczysz (plus choroby oczu). Kiedyś znajomy miał superowego (Scott type) ale dysplazja niestety "wygrała". AST i Pit za to, jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma własny telewizor smile.png

A w nim leci "Niewolnica Isaura"


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na wszystko ma wywalone

post-92558-1584798209,9881_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zawsze na wszystko ma wywalone

 

Co to za rasa? To też MC? On naprawdę ma tak błękitne oczy czy coś tam podkręcałeś w tym kocie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ragdoll. Te oczy zawsze są ładnie niebieskie, ale jak dostaną trochę słońca to robią się właśnie takie mocne


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Piękny! My coraz częściej zastanawiamy się nad jakimś czworonogiem do domu, i teraz nie wiadomo kot czy pies, ja bym wolał chyba to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny! My coraz częściej zastanawiamy się nad jakimś czworonogiem do domu, i teraz nie wiadomo kot czy pies, ja bym wolał chyba to pierwsze.

Moim zdaniem kot jest lepszy, bo mniej absorbuje czasu i jest zawsze czyściutki i pachnący. A jeżeli będzie przez domowników traktowany podmiotowo, to będzie się zachowywał prawie tak jak pies. Ja do tej pory miałem dwa koty, pierwszy czarny dachowiec był kotem wychodzącym i miał bardzo wyrazisty zbójecki charakter, ale lubiliśmy się bardzo. Drugi to kotka syberyjska, kot niewychodzący typowo domowy i zupełnie inny niż ten pierwszy. To typowa "kobietka" jest delikatna, wrażliwa, płochliwa i lubi być czesana, ale jest również niezwykle miła i sympatyczna, taka kanapowa przylepka. Poza tym rasa syberyjska nie uczula. 

Syn ma psa i wiem jakie mają wobec niego obowiązki i ile czasu muszą mu poświęcać. Jedyna zaleta to, to, że dwa razy codziennie niezależnie od pogody muszą chodzić na spacery.  :)  A my z żoną  musimy tylko wyczyścić dwa razy dziennie kuwetę.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kocie trzeba pamiętać o dobrej drapance. W przeciwnym razie wszystkie meble będą zajechane od pazurów. Miałem norweskiego leśnego - skubany miał zawsze "swoje zdanie" - mocny temperament. Małe dzieci nie miały z nim lekko. Nawet duże psy się go bały.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przy kotach generalnie jest tak, że to nie człowiek posiada kota tylko kot ma człowieka a szczególnie ma go na zawołanie. I co mu zrobisz? Daj żreć, podrap i daj święty spokój ewentualnie masz jeszcze prawo się pobawić wtedy, kiedy kot uzna to za stosowne :D


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koty, to lubię, ale te duże...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dziękuję za porady, ja jak mówiłem również jestem za kotem, chociażby z tego względu o którym mówi @dziadek :)

Bo znając życie decyzja będzie wspólna a na spacery z psem wychodził będę tylko ja :D

Jeśli miałby kot to pewnie jeden z tych dużych. Chociaż rosyjski też nam się podoba.

Trudne decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Duże" dla mnie to zaczynając od naszego rysia w górę :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Albo od tygrysa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że kocury (nie kastrowane) nie znoszą nowych zapachów w domu. Mój np. oznaczał czasami wazon ze świeżymi kwiatami (zależnie, jakie kwiaty przyniosłem). Czasami robił to po wypadzie na dwór, gdzie miał kontakt bezpośredni z innymi kotami.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.