Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SphinX

SIHH/BASELWORLD 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe Portofino

 

- Portofino Auto in stainless steel on black alligator strap ? $4,200 ? Launch in April/May

 

- Portofino Chronograph in stainless steel on brown alligator strap ? $5,500 ? Launch in April/May

 

- Portofino Hand-Wound 8 Days in stainless steel on black Santoni strap ? $10,000 ? Launch in Summer 2011

 

- Portofino Dual time in red gold on brown Santoni strap ? $17,600 ? Launch in Fall 2011

 

 

 

 

Parę informacji o cenach nowej linii Portofino. Wychodzi na to że Chronograph w okolicach Portugalczyka Chrono. Tanio nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Portofino

 

- Portofino Auto in stainless steel on black alligator strap ? $4,200 ? Launch in April/May

 

- Portofino Chronograph in stainless steel on brown alligator strap ? $5,500 ? Launch in April/May

 

- Portofino Hand-Wound 8 Days in stainless steel on black Santoni strap ? $10,000 ? Launch in Summer 2011

 

- Portofino Dual time in red gold on brown Santoni strap ? $17,600 ? Launch in Fall 2011

 

 

 

 

Parę informacji o cenach nowej linii Portofino. Wychodzi na to że Chronograph w okolicach Portugalczyka Chrono. Tanio nie jest.

 

 

Coś za coś. Uwazam ze cena i tak nie zabija.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja uważam że obecna linia Portofino było dosyć rozsądnie wypozycjonowana cenowo - jak widać ulegnie to zmianie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portofino bardzo ładny, tylko mnie razi rezerwa chodu, jakaś taka nie pasująca do niego. Szkoda, że cenowo pójdzie w górę, na stary po roku składania było by mnie stać, a tak ;)

 

B&M, Montblanc - boskie ze wskazaniem na B&M w stali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz proszę Cię. Dla mnie obecna linia to porażka. Nie dałbym nawet za nią połowy tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Portofino 8 days powinno mieć 45mm średnicy... ;)

Jeśli chodzi o inne modele Portofino to będą tak jak dotychczas czarne tarcze i paski

oraz pozłacane indeksy i brązowe paski. Widziałem w grudniu zdjęcia i powiem krótko:

O TO CHODZIŁO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile byś chciał ???

 

 

Chrono w cenie Auto czyli 4,2k$.W PL Chrono pewnie będzie kosztować 20k zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz proszę Cię. Dla mnie obecna linia to porażka. Nie dałbym nawet za nią połowy tej ceny.

No obecne wersje nie są brzydkie ale jakieś szczególnie piękne też nie - na pewno są to zegarki które na żywo robią dużo lepsze wrażenie - na zdjęciach sprawiają wrażenie takich trochę jak w łupince z cukierka ;) niemniej na żywo np wersja w stali z jasną tarczą i złotymi wskazówkami wygląda na prawdę ok :D

 

Mi w nowym tylko nie podoba się ten siermiężny napis "PORTOFINO" który już co jak co ale mogli sobie darować albo dać inną czcionkę albo nie wiem - dla mnie ten napis tam razi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry nowe PORTOFINO od IWC -dla mnie absolutnie miazga !!!!! Kaliber in-house 59210- manual, 8-dniowa rezerwa. Koperta 40mm.

 

40mm to będzie miał Portofino Automatic,a co do tego 8 dniowca to pojawiają się w necie rozmiary 42mm i 45mm.

 

Podoba mi się obecny Portofino Chrono, parę dni temu mierzyłem go i lekko się zdziwiłem.Podają że ma 41mm a na żywo jest niestety malutki,jak porównałem go ze swoją Carrerą to która też ma 41mm to wyglądał na maks. 38mm.A szkoda bo fajny jest, na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach.Ciekaw jestem jakie będą wrażenia wizualne w przypadku nowych modeli Portofino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gosckmziz

Też właśnie znalazłem te informacje. I bardzo dobrze, już nie mam problemu - za duży ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portofino Automatic ma 40mm, Chronograph 42mm a 8 Days 45mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja..mój błąd...początkowo pojawiały się informacje, że to 8-Days ma 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Portofino Automatic ma 40mm, Chronograph 42mm a 8 Days 45mm

 

A co siedzi w Portofino Automatic ?. Nadal 30110 ?. Mnie tam się marzy nowa edycja Marka XVI. Kiedyś nawet użytkowałem ten zegarek, ale wolałbym, aby producent wprowadził trochę zmian. Mogliby obecną wersję powiększyć do 44 mm średnicy koperty, wpakować werk 80110 i dać koronkę w takiej stylistyce jak ma Big Pilot. Oczywiście dekiel zegarka nadal pełny, ale z jakimś wypasionym grawerem no i ochrona antymagnetyczna. To byłby świetny zegar ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem ciągle 30110 ;) Jednak nie da się przeskoczyć kwestii ceny mechanizmu w

zegarku "wejściowym" w IWC jakim na pewno jest Portofino. Na 80xxx na pewno cena oscylowałaby

w okolicach 20k.

Warto czekać na nowości serii Pilot gdyż widziałem na laptopie managera IWC ciekawe grafiki.

Ale nie wiem, czy nie były to nowości 2012 ;)

 

P.S. Każde Portofino będzie można kupić oryginalnie na bransolecie (typu milanese) co dotychczas było problemem.

Poczekajmy na zdjęcia Portofino Dual Time z podwójnym bębnem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie zobaczył nowe Chrono ale nigdzie nie mogę znaleźć,ktoś się natknął może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jeszcze zdjęć...tylko 8-Days

 

Zapraszam 17-tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie znalazłem te informacje. I bardzo dobrze, już nie mam problemu - za duży ;) .

 

 

dokładnie i bardzo dobrze!!! Zdjęcia powalają ale jak ma 45 mm to już mnie głowa nie będzie bolała. Za duży:-)!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limitowany Memovox Deep Sea od Jaeger-LeCoultre

 

168648_10150381563385347_354497390346_17047484_7336957_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może cos więcej.

 

Re-edycja 1959 Memovox Deep Sea

 

Będą dwie wersje.

Europejska:

memotribute1.jpg

 

Amerykańska:

memotribute2.jpg

 

 

Jaeger-LeCoultre Calirbe 956

40.5mm

pleksi

WR 100m :lol:

pierścień nieobracany

brak luminovy na indeksch w werskji US, wersja Europejska z luminovą na indeksach.

 

Dekiel, obok starego Deep Sea

post-149-0-78602600-1331809556.jpg

 

Nowy pierściem (nie obracany! tak jak to było w oryginale!)

post-149-0-71702200-1331809558.jpg

 

post-149-0-08724300-1331809561.jpg

 

Po lewej re-edycja, po prawej oryginal.

post-149-0-06477000-1331809563.jpg

 

post-149-0-78584800-1331809564.jpg

 

post-149-0-76463100-1331809566.jpg

 

Re-edycja i oryginal.

post-149-0-51974900-1331809568.jpg

 

post-149-0-53193100-1331809570.jpg

 

post-149-0-43172200-1331809572.jpg

 

post-149-0-18914600-1331809574.jpg

 

 

US Tribute będzie dostępny tylko w buikach JLC. European Tribute będzie dostępny w butiack JLC i u dealerów.

 

Limited Edition - 359 wersja US, 959 wersja Europejska.

 

Cena 9 500 Euro

 

Na zdjęciach są prototypy.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mój klimat zupełnie..ale dzieki za uzupełnienie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja europejska jest ok.ale chyba nadal wole LLD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne, ciekawe jak się prezentują na żywo...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie diver to to nie jest.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.