Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje! Swietny zakup, tez o nim myslalem ale jak ogladalem i przymierzalem to byl dostepny tylko z czarna tarcza, a mi po glowie chodzil ten niebieski. I teraz ogladajac Twoje zdjecia widze ze jest przepasc pomiedzy czarna a niebieska tarcza. Oczywiscie na korzysc niebieskiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) Nie ukrywam, że "chorowałem" na ten zegarek dłuższy czas - próbowałem sobie nawet wmówić, że tak bardzo nie podoba mi się okienko daty (to jedyny element, który poprawiłbym w jego designie), że nie ma sensu o nim w ogóle myśleć. Ale prawda jest taka, że marka jako całość oraz stylistyka tego konkretnego modelu tak do mnie przemawiają, że kiedy pojawiła się "okazja warta grzechu", dałem się szybko skusić. 

 

Co do fotek, rozumiem, że bierzesz poprawkę na to, że prawie każda z nich jest robiona z komórki i puszczona przez jej foto-filtry - chodzi mi o to, że czarna tarcza również ma swój urok. I biała też. Po moim pustostanie (niekiedy zwanym głową ;) ), krąży mi szaleńczy pomysł ubogacenia się kulturowo ;) także o wersję białą i czarną. No co? :D Niektórzy mają po 20 sztuk takiego samego garnituru... :D;)

22228465_10155809244057052_1156947354198

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to sprawa bardzo indywidualna, ale ja wolałbym mieć kilka innych Longinesów z serii Heritage. Tam też jest wiele ciekawych zegarków. Ale jak będziesz brał kolejne, to biały a później dopiero czarny. ;)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to sprawa bardzo indywidualna, ale ja wolałbym mieć kilka innych Longinesów z serii Heritage. Tam też jest wiele ciekawych zegarków. Ale jak będziesz brał kolejne, to biały a później dopiero czarny. ;)  :D

:) - wiesz, na razie jeszcze mam okres ogólnej głupawki spowodowanej radochą. Daj mi jeszcze z tydzień, może ochłonę. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, jak Ty chcesz się zastanawiać, to Ty możesz zacząć patrzeć realnie na sprawę zakupu zegarków, a wtedy kicha z kolejnych Lonżinów tego modelu :(. Głupawka to nie jest wcale zły czas naszych zmagań z zegarkami. :D    


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, jak Ty chcesz się zastanawiać, to Ty możesz zacząć patrzeć realnie na sprawę zakupu zegarków, a wtedy kicha z kolejnych Lonżinów tego modelu :(. Głupawka to nie jest wcale zły czas naszych zmagań z zegarkami. :D    

Cóż, ponieważ przemawia przez Ciebie doświadczenie, z którym mojego skromnego, zegarkowego stażu nie śmiałbym porównywać, wezmę te nierozsądne :D;) rady pod uwagę. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie w czasie takich głupawek, kupowałem najcenniejsze dla mnie zegarki i oczywiście nie chodzi mi o wartość a o zadowolenie z nich.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie w czasie takich głupawek, kupowałem najcenniejsze dla mnie zegarki i oczywiście nie chodzi mi o wartość a o zadowolenie z nich.

Z doswiadczenia wiem ze najbardziej ciesza te ktore dostaniemy od kobiety... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie w czasie takich głupawek, kupowałem najcenniejsze dla mnie zegarki i oczywiście nie chodzi mi o wartość a o zadowolenie z nich.

Wygląda więc na to, że masz romantyczną naturę - podobnie, jak ja. ;) A serio: coś w tym jest. :)

 

 

Z doswiadczenia wiem ze najbardziej ciesza te ktore dostaniemy od kobiety... :)

Ale mówisz o jakiejś konkretnej kobiecie..? :D;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz. 

(pisząc myślałem o Marku)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mówisz o jakiejś konkretnej kobiecie..? :D;)

 

Tak :), o tej co Ją kochamy, lub przynajmniej tak mówimy...:);)

 

 

Szczęściarz. 

(pisząc myślałem o Marku)

:)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechadzając się całkowicie przypadkowo po jednym z CH spotkałem w jednym salonie LLD z paskiem 7700 a w drugim z bransoleta 8700. Drogi ten mesh.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny zegarek. Swoją drogą, szkoda, że SG dusi Longinesa. Ta marka ma wielki potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny zegarek. Swoją drogą, szkoda, że SG dusi Longinesa. Ta marka ma wielki potencjał.

Longines może sobie działać dowolnie w określonym zasięgu cenowym. Najbardziej przesrane ma Breguet, bo cała piękna linia Type.. jest na siłę ścięta żeby z Omegą nie konkurować. Gdyby nie to byłby idealny konkurent dla IWC i Breitlinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu. Jest nieźle! 6c99cde347c2f97b3802a4aea791cd46.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu. Jest nieźle!

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

skromnie powiedziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle, a z każdym dniem będzie lepiej.

Gratulacje


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechadzając się całkowicie przypadkowo po jednym z CH spotkałem w jednym salonie LLD z paskiem 7700 a w drugim z bransoleta 8700. Drogi ten mesh.

Ostatnio była promocja w Jubitomie w Silesii w Katowicach na LLD z paskiem:

 

ce85BkV.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.