Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

TAG Heuer (zakup grupowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Michałowi uda się wywalczyć 35 - 40 % od nowych cen to będzie można uznać za ogromny sukces...ale naprawdę w to wątpię.

 

Jeśli mu się uda, to teraz przy starych cenach też by się udało (wątpię w taki rabat), bo to nie jest tak, że firmy podnosząc ceny zwiększają rabat.

Próg rabatowy pozostaje taki sam, a jedynie ceny rosną.

Tak więc jeżeli firma postawi sobie próg rabatowy np. na maksimum 30% to owe maksimum będzie obowiązywało zarówno przy cenach przed podwyżką jak i po podwyżce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to jest dla Ciebie super cena?

Jaki procent rabatu Ciebie interesuje?

Rozumiem, że masz gotówkę na te 20 TAG'ów i jesteś w stanie zrobić przedpłatę :lol:

a masz mi coś do zaproponowania, że tak się dopytujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś sklep zegarkowy namówić, aby został dilerem TAG-a specjalnie na taki zakup.

W marcu sprzedałby xx zegarków dla nas, pod koniec roku kolejny zakup grupowy i też xx zegarków.

Na pewno byłby to dobry wynik...

 

Oczywiście powyższe, pod warunkiem, że zakupu nie załatwia się za granicą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwia się w pl. Ale począłem również rozmowy z dystrybutorami z Irlandii jak i Anglii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1 jeśli już prowadzisz rozmowy ze sklepami zagranicznymi to może Stani mógłby też coś wykombinować? Tak tylko luźno myślę ;)


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Stasiem jestem w stałym kontakcie poprzez skype.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz mi coś do zaproponowania, że tak się dopytujesz?

 

Nie wypisuję bzdur tylko po to żeby coś pisać, a wydaje mi się, że Ty niestety tak.

Dlatego ustosunkuj się do moich pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypisuję bzdur tylko po to żeby coś pisać, a wydaje mi się, że Ty niestety tak.

Dlatego ustosunkuj się do moich pytań.

Przepraszam Cię bardzo, ale sam dobieram sobie partnerów do biznesu więc pozwól, że ja zadecyduję z kim będę rozmawiał.

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo was prosze ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo was prosze ;)

Michał, przepraszam za zaśmiecanie wątku. Ja ze swojej strony kończę dyskusję z Kolegą Krystkiem i więcej już nic nie napiszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię bardzo, ale sam dobieram sobie partnerów do biznesu więc pozwól, że ja zadecyduję z kim będę rozmawiał.

 

Pozdrawiam,

Michał

 

ależ oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat powinien być zamkniety i na nowo,po uzgodnieniu z moderatorem, otwarty jak kolega Carlito będzie znał konkrety.

Bo to lanie wody i tłuczenie postów, bez sensu,nic więcej.

Zwykłe gdybanie i kolejna okazja do kłótni.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat powinien być zamkniety i na nowo,po uzgodnieniu z moderatorem, otwarty jak kolega Carlito będzie znał konkrety.

Bo to lanie wody i tłuczenie postów, bez sensu,nic więcej.

Zwykłe gdybanie i kolejna okazja do kłótni.

Pozdrawiam

 

Ostatnio coś za dużo tych okazji. Praktycznie w każdym dłuższym wątku dochodzi do tego , że jeden zaczyna psioczyć na drugiego . Nie wiem z czego wynika takie zachowanie , zamiast sobie pomagać nawzajem i rozmawiać jak kulturalni ludzie to co raz więcej osób szuka powodów do zwady (albo robi to nieświadomie ?) . Źle się dzieje , oj źle na tym Naszym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też popieram żeby wątek zamknąć tymczasowo (może nawet posprzątać) a Michał po uzgodnieniu z moderacją wznowi temat jak będzie coś na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bardzo prosze moderatorów o zamknięcie tego wątku do czasu kiedy wszystko będzie już jasne.

 

Uprzejmie pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie wszystkich klubowiczów.

 

Na wstępie chciałbym Was wszystkich najmocniej przeprosić, ale nic z tego nie będzie - rezygnuje gdyż nikt mi łaski robić nie będzie. Niestety okazało się, że miałem doczynienia z ludzmi mało poważnymi. Nie dość, że nie wywiązali się z danego słowa co do rabatu o jakim była mowa na początku, to na jakikolwiek odzew z ich strony musiałem czekać prawie miesiąc czasu, mimo, że miało to być dużo wcześniej. Najprawdopodobniej przestraszyli się ilości interesujących nas sztuk (prawie 60 osób zainteresowanych zakupem) że zegarki trafią na jakieś portale aukcyjne. To co byli w stanie na koniec zaproponować to 20% rabatu (po podwyżce zegarków o 10%) czyli tak naprawde wychodzi na to, że rabat byłby rzędu 10% (mając na uwadze stare ceny) co jest śmiechem na sali, bo taki upust jesteśmy w stanie uzyskać indywidualnie kupując zaledwie jeden zegarek ! Ja na taki rabat jaki proponują się nie zgodze. To tak w wielkim skrócie. Mam nadzieje, że Was nie zawiodłem, z mojej strony robiłem wszystko żebyśmy wszyscy byli zadowoleni. Miałem również w międzyczasie kontakt z producentami z innych krajów, Ci przynajmniej odrazu zaznaczyli, że nie dostane wysokiego rabatu gdyż jest to zbyt duża liczba zegarków i nie chcą mieć pózniej sytuacji, że zegarki pojawią sie w sprzedaży na portalach aukcyjnych. Wychodzi na to, że im mniej zegarków tym większy rabat ;)

 

Jeszcze raz moi mili najmocniej Was przepraszam za to, że dałem nam nadzieje. Myśle, że zrozumiecie.

 

Pozdrawiam, Michał.

 

 

 

PS gdyby ktoś chciał, to na własną ręke może pociągnąć temat zakupu grupowego zegarków TAG Heuer. Dysponuje listą zainteresowanych, których jak wiemy jest sporo. Może komuś innemu uda sie przekonać Panów od Taga, że zegarki te są dla miłośników, pasjonatów, kolekcjonerów a nie na sprzedaż.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda... ;) ale tak czulem ze sie cwaniaczki beda chcieli "nachapac".dziwne to podejscie do klienta.zreszta jak by dali 30% to jaki zarobek bysmy mieli miec na tych aukcjach internetowych?5%?w kazdym razie dzieki Michal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taak ale jakbysmy weszli w 60 ciu do salonu to też by mieli ALE ... Ciule :/

Ja w weekend postaram się pogadać o TAG'ach w jednym salonie na śląsku ... Ciekawe co Oni mi powiedzą ...

Postaram się dowiedzieć czegoś, ustalić ?

Jak tylko będę dysponował jakimiś konkretami ... dam znać ;)

Szkoda że odbiliśmy się od jakiegoś pikolonego stereotypu że to musi być przekręt :/

 

Carlito dzięki mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje hurtowo zegarki .

Myślę że zegarki TAG Heuer mógłbym sprowadzić ale tylko zakup w Szwajcarii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje hurtowo zegarki .

Myślę że zegarki TAG Heuer mógłbym sprowadzić ale tylko zakup w Szwajcarii .

 

 

Zależy czy masz na tyle dobrą wtykę żeby na tyle zamącić im błękit w głowie, żeby CHCIELI Uwierzyć ze te parędziesiąt sztuk to nie na handel tylko dla Pasjonatów ...

 

 

Poza tym po tej podwyżce to naprawdę musieli by przyburzyć konkretnym rabatem.

No chyba że przed świętami były by jakieś obniżki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mysle 30% to minimum.ale slabo to widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito1, nie wiem czego się spodziewaliście? Że dostaniecie rabat ze 30-40% ?

na czym sprzedający Tagi ma zarabiać?

 

...To co byli w stanie na koniec zaproponować to 20% rabatu (po podwyżce zegarków o 10%) czyli tak naprawde wychodzi na to, że rabat byłby rzędu 10% (mając na uwadze stare ceny) co jest śmiechem na sali, bo taki upust jesteśmy w stanie uzyskać indywidualnie kupując zaledwie jeden zegarek ! Ja na taki rabat jaki proponują się nie zgodze.

to nie marże wzrosły o powiedzmy te 10%, tylko koszt zakupu u producenta :)

 

Może komuś innemu uda sie przekonać Panów od Taga, że zegarki te są dla miłośników, pasjonatów, kolekcjonerów a nie na sprzedaż.

:)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda z jednej strony (chętnych) że tak wyszło, ale z drugiej to muszę pochwalić TH za politykę sprzedaży, taki ML mógłby się sporo od nich nauczyć.. albo może lepiej nie, bo póki co można na tym skorzystać :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Oni mieli zarobić na tym ? Oni mieli być pośrednikiem który robi w tym momencie Obrót za który dostaną do pensji premię ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.