Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

TAG Heuer (zakup grupowy)

Rekomendowane odpowiedzi

I tym sposobem co mnie oczywiście cieszy jest to już 20 zainteresowana osoba :rolleyes:

 

Pod koniec tyg. postaram się przesłać aktualny cennik i napisać więcej info co i jak. Do tego zaś czasu prosze zainteresowanych o przeysyłanie mi numerów referencyjnych interesujących was zegarków.

 

Dziękuje i pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany jestem tym: TAG HEUER CARRERA CALIBRE 16 CV2010.FT6007, na kauczuku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze żeby waluty poszły trochę w dół to będziemy mieli tagi przed majówką :rolleyes: Pasuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to i ja się dopiszę. Model, który mnie interesuje to: WAJ2112.BA0870


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym zainteresowany takim CAV518B. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam, ze przy dobrych wiatrach (czyt. cenach) zawitam w MONACO :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze nr ref.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z numerem referencyjnym, gdyż interesuje mnie zwykły, niebieski automat, ale z czarnym paskiem.

Na stronie Taga takiej kombinacji nie ma (jest z niebieskim paskiem), ale widziałem ją w necie (nie wiem, czy jest to wiarygodne źródło).

Generalnie jednak muszę w realu zobaczyć, czy te 37 mm nie będzie za mało, a na 12-tke z jej 39 mm nie będę miał w tym roku budżetu (no chyba, że rabat byłby wielce kuszący).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37mm w kostce wygląda na sporo większe niż malutkie 37mm w okrągłym zegarku.W Monaco jest ok,tym bardziej że to raczej zegarek garniturowy więc nie musi być bling bling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z numerem referencyjnym, gdyż interesuje mnie zwykły, niebieski automat, ale z czarnym paskiem.

Na stronie Taga takiej kombinacji nie ma (jest z niebieskim paskiem), ale widziałem ją w necie (nie wiem, czy jest to wiarygodne źródło).

Generalnie jednak muszę w realu zobaczyć, czy te 37 mm nie będzie za mało, a na 12-tke z jej 39 mm nie będę miał w tym roku budżetu (no chyba, że rabat byłby wielce kuszący).

LAIK1972, myślę, że na tym etapie śmiało możesz podać ref. która jest na stronie TAG'a z niebieskim paskiem. Kolor paska nie wpłynie znacząco na cenę (jeśli w ogóle wpłynie), a jak poznasz konkretną cenę to przy składaniu zamówienia jeśli będzie to możliwe podasz czarny pasek. Na tym etapie Michałowi chodzi o zebranie deklaracji osób chętnych na zakup co pozwoli "wyrwać" stosowny rabat, kolor paska ma przy tym drugorzędne znaczenie:)

 

Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytałem, że piszą o czarnym pasku, jako opcji. Numer z niebieskim paskiem: WW2111.FC6204

Kostka, kostką, ale mam ponad 20 cm w nadgarstku :)

Niezobowiązująco, bo właśnie finalizuję temat westchnień :) Wszystko zależy od ceny, jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doczytałem, że piszą o czarnym pasku, jako opcji. Numer z niebieskim paskiem: WW2111.FC6204

Kostka, kostką, ale mam ponad 20 cm w nadgarstku :)

Niezobowiązująco, bo właśnie finalizuję temat westchnień :) Wszystko zależy od ceny, jak zwykle.

 

ja równiez poproszę wycenę dla WW2111.FC6204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podam cennik i od tej ceny każdy sobie odejmie % rabatu. Proszę też pamiętać, ze nie jest to zabawa i ten kto podaje nr ref mam nadzieje, ze jest naprawdę zainteresowany i posiada na zakup odpowiednie środki.

 

Liczę, że mam doczynienia z poważnymi ludźmi.

 

Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolega beti.michu minął się z rzeczywistością.

 

Bardzo proszę moda o posprzątanie. Dziękuję.

 

EDIT : blyskawiczna rekcja :)

 

Prosze tez usunąć moj post.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal z deklaracjami co do kupna poczekaj az ludzie sie dowiedza co to za rabat i z czym to sie je.kazdy tu jest powazny ale kazdy ma tez inne plany zegarkowe i czasem TAG moze poczekac :) ale mam pytanko: na kiedy te zegarki ewentualnie by byly?juz w lutym albo marcu?czy jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lutym to już raczej nie, gdyż kupiłem sobie teraz pare nowych zabawek i musze poczekać na kolejną wypłate. Więc myśle, że w marcu będziemy finalizować.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to nawet lepiej :) urodziny mam w kwietniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito, dobre masz wypłaty ;-)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaśmiecajmy tematu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem Monaco Calibre 12 Chronograph. Reference CAW2111.FC6183

 

Pzdr, Robert

 

Cześć,

 

Jak już co poniektórzy z was wiedzą chciałbym zorganizować zakup grupowy zegarków marki Tag Heuer. Poczyniłem w tym celu już pierwsze kroki, które na dzien dzisiejszy są obiecujące. Więcej będę mógł napisać jak wszystko dopne na ostatni guzik.

 

Bardzo prosze zainteresowanych o napisanie mi modeli i numerów referencyjnych interesujących was zegarków (najlepiej na pw)

 

Musimy uzbierać minimum 10 zegarków żeby plan się wdrążył w życie :)

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAG Heuer Formula 1 WAH1010.BA0854 Ten model by mnie interesował.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytowalem moj ewentualny wybor <_< na stronie pierwszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, przy dobrej cenie zainteresowany byłbym Grand Carrera Automatic Chronograph Watch

CAV515C.FC6231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.