Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

TAG Heuer (zakup grupowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, bardzo was prosze nie zaśmiecajmy tematu. Cierpliwości.

Mam nadzieję, że nie zaśmiecam tematu :D

Jestem zainteresowany zakupem jednego z modeli TH. Obserwuję ten wątek od samego początku. W końcu się zarejestrowałem bo nurtują mnie pytania na temat Twojej uczciwości. Od samego początku obiecujesz coś czego tak naprawdę nie wiesz czy możesz dać. Mówisz o wielkich rabatach ale nie piszesz jakiego to rzędu rabaty. Każesz czekać ale tak naprawdę nie wiadomo na co. Na rabaty czy na podwyższki? Nie chcę oceniać Twojej osoby i bardzo się cieszę z takiej inicjatywy ale chciałbym odwołać się do Twojej uczciwości i koleżeńskiego podejsścia do tematu. Dlatego bardzo bym prosił o przedstawienia korespondencji w sprawie ustalanego rabatu z TH. Tutaj lub na email.

Dziękuję i pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, rezygnuję z WW2111.FC6204. Test nadgarstkowy wykazaqł, że jest za mały. Szkoda.

Sorry za pożnąinformację, ale nie miałem dostępu do netu.

Przy okazji - w sklepie mnie także poinformowałi o tym, by szybkoi podejmować decyzje bo wkrotce ma nastąpić podwyżka (nie bykl to apart i yes)

BTW - cena monaco 12, jakąmi zaproponowali to było nieco ponad 15,4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie zaśmiecam tematu :D

Jestem zainteresowany zakupem jednego z modeli TH. Obserwuję ten wątek od samego początku. W końcu się zarejestrowałem bo nurtują mnie pytania na temat Twojej uczciwości. Od samego początku obiecujesz coś czego tak naprawdę nie wiesz czy możesz dać. Mówisz o wielkich rabatach ale nie piszesz jakiego to rzędu rabaty. Każesz czekać ale tak naprawdę nie wiadomo na co. Na rabaty czy na podwyższki? Nie chcę oceniać Twojej osoby i bardzo się cieszę z takiej inicjatywy ale chciałbym odwołać się do Twojej uczciwości i koleżeńskiego podejsścia do tematu. Dlatego bardzo bym prosił o przedstawienia korespondencji w sprawie ustalanego rabatu z TH. Tutaj lub na email.

Dziękuję i pozdrawiam,

Drogi kolego, jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zegarka TH to idz do sklepu i sobie go kup. Co do mojej uczciwości to chyba sobie żartujesz :D tłumaczyć sie nie zamierzam. Dla Twojej informacji mogę Ci napisać, że staram się zorganizować ten zakup (grupowy) nie dla siebie a dla nas wszystkich. Bo jeżeli o moją osobe chodzi, to nie widze przeszkód żebym sobie zamówił indywidualnie zegarek który mnie interesuje, a to że, chce coś zrobić dla kogoś bo się zżyłem z tym forum jak i ludzmi tu piszącymi to tylko świadczy o moich dobrych chęciach jak i wspomnianym przez Ciebie koleżenstwie. I nie pisz mi prosze, że mam ci przedstawić jakąś korespondencje bo poprostu to ignoruje. Napisze wtedy kiedy będę wiedział na czym stoimy. Raz jeszcze się powtórze, że nikogo do zakupu nie zmuszam. Uprzejmie pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, wspiąłeś się na kolejne szczyty - taktu i delikatności.

Pzdr,

MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zegarka TH to idz do sklepu i sobie go kup. Co do mojej uczciwości to chyba sobie żartujesz :D tłumaczyć sie nie zamierzam. Dla Twojej informacji mogę Ci napisać, że staram się zorganizować ten zakup (grupowy) nie dla siebie a dla nas wszystkich. Bo jeżeli o moją osobe chodzi, to nie widze przeszkód żebym sobie zamówił indywidualnie zegarek który mnie interesuje, a to że, chce coś zrobić dla kogoś bo się zżyłem z tym forum jak i ludzmi tu piszącymi to tylko świadczy o moich dobrych chęciach jak i wspomnianym przez Ciebie koleżenstwie. I nie pisz mi prosze, że mam ci przedstawić jakąś korespondencje bo poprostu to ignoruje. Napisze wtedy kiedy będę wiedział na czym stoimy. Raz jeszcze się powtórze, że nikogo do zakupu nie zmuszam. Uprzejmie pozdrawiam, Michał.

Drogi Carlito,

Rozumiem, że przez złożenie takiej inicjatywy zapraszasz wszystkich do takiego zakupu. Nie rozumiem więc Twojej wypowiedzi w stylu "...to idz do sklepu i sobie go kup".

Nie oczekuję od Ciebie jakichkolwiek tłumaczeń. Po prostu uważam, że taki zakup nie powinien być owiany jakimiś tajemnicami. Lubię jasne, czytelne i uczciwe podejście do wszystkiego co robię. Dlatego chciałbym aby dla wszystkich zainteresowanych takim zakupem sytuacja powinna być jasna i klarowna. W końcu taki zakup wiąże się z wyłożeniem ogromnych środków.

Odniosę się jeszcze do mojej poprzedniej wypowiedzi. Nie chciałem Ciebie urazić i chyba nigdzie nie pada tam jakieś słowo, które obrażałyby Twoją osobę. Poprostu chciałbym abym ja i inni zainteresowani wiedzieli na czym stoimy.

Z mojej strony oczywiście podziękuję za zakup grupowy i zakupię indywidualnie zegarek.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, wspiąłeś się na kolejne szczyty - taktu i delikatności.

Pzdr,

MM

nikogo nie obrażając- miomao a kim jesteś żeby pisać o michale "że wspiął" się na kolejne szczyty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje po prostu poczekac co Michal zalatwi. Z pewnoscia gdy bedzie mial konkrety to jest przedstawi i wtedy kazdy moze powiedziec "wchodze" lub "pass" bez zbednego tlumaczenia... Kto wejdzie bedzie mial z pewnoscia pelen przekaz co i jak - nikt przeciez nie wplaci na konto i zapomni. Nie doczytalem sie nigdzie tekstu "oto nr mojego konta - wplacajcie!".

 

Tak wiec koledzy - spokojnie. Jak macie okazje cos kupic w miedzy czasie to kupujcie, a jak chcecie poczekac - czekajcie bez negatywnych emocji.


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otilrac, oczywiście, że mnie uraziłeś pisząc, że masz zastrzeżenia co do mojej uczciwości.

 

A co do reszty, Tomek już wszystko wyjaśnił :

 

Ja proponuje po prostu poczekac co Michal zalatwi. Z pewnoscia gdy bedzie mial konkrety to jest przedstawi i wtedy kazdy moze powiedziec "wchodze" lub "pass" bez zbednego tlumaczenia... Kto wejdzie bedzie mial z pewnoscia pelen przekaz co i jak - nikt przeciez nie wplaci na konto i zapomni. Nie doczytalem sie nigdzie tekstu "oto nr mojego konta - wplacajcie!".

 

Tak wiec koledzy - spokojnie. Jak macie okazje cos kupic w miedzy czasie to kupujcie, a jak chcecie poczekac - czekajcie bez negatywnych emocji.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Carlito,

(...) Nie chciałem Ciebie urazić i chyba nigdzie nie pada tam jakieś słowo, które obrażałyby Twoją osobę.(...)

A wcześniej:

 

(...)W końcu się zarejestrowałem bo nurtują mnie pytania na temat Twojej uczciwości. (...)Nie chcę oceniać Twojej osoby (...) ale chciałbym odwołać się do Twojej uczciwości i koleżeńskiego podejsścia do tematu.(...)

 

Trzeba mieć jednak tupet. Najpierw podważasz uczciwość Carlito, a potem piszesz, że nie napisałeś nic obrażającego. Boziewicz się w grobie przewraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - w sklepie mnie także poinformowałi o tym, by szybkoi podejmować decyzje bo wkrotce ma nastąpić podwyżka (nie bykl to apart i yes)

Ale ogolna czy tylko Tagow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolna czy tylko Tagow?

 

Skończyli przecenęomeg (+10%) i oczekiwali podwyżki cen tagów

pozdrawiam

laik1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa, nie zakladałbym tematu nie wiedząc na jaki rabat moge liczyć

Niestety do dzisiaj nie podałeś jaki to miałby być rabat.

 

Pod koniec tyg. postaram się przesłać aktualny cennik i napisać więcej info co i jak.

Ten tekst napisałeś 31 styczeń 2011 - 16:52

Niestety do dzisiaj nie podałeś cennika.

 

Co do obrażania to nikogo nie nazwałem oszustem czy złodziejem. Poprostu lubię uczciwe sytuacje, bez jakiegokolwiek mataczenia. Jestem uczciwy i tak też postępuję. Jeżeli robię z kimś interesy to przedstawiam sprawę jasno i czytelnie. Jeżeli coś mówię to dotrzymuję słowa. W przypadku nie dotrzymania słowa przez drugą stronę staję się podejżliwy ale nikogo nie obrzucam epitetami.

 

Tak wiec koledzy - spokojnie. Jak macie okazje cos kupic w miedzy czasie to kupujcie, a jak chcecie poczekac - czekajcie bez negatywnych emocji.

Amen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otilrac.. męczący jestes. A przede wszystkim niegrzeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otilrac.. Persona non grata.

Podziwiam Carlita za jego opanowanie i takt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, z natury spokojny, opanowany człowiek jestem ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... To mam rozumieć że sprawa aktualna i grzecznie czekamy bez debilnych przytyków do kolegi działającego w temacie ?

Bo to naprawdę z pupy i nikomu nie potrzebne ta cała gadanina.

Jak komuś nie odpowiada kto i jak to załatwia ... "to WON ! Tam są drzwi " ;)

A nie sianie zamieszania i wrzucanie pomiędzy nas, jak wściekłym wilkom kości niezgody, o którą mamy się pozagryzać i podważać autorytet kolegi.

 

TO SIĘ NIKOMU NIE UDA !

Spisek grubymi nićmi szyty !

 

To tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może spisek to już za daleko idące wnioski ;)

Wszyscy wyluzujcie, zaniepokojeni niech przyjmą czekanie i warunki Carlito jak chcą zniżkę, a reszta niech pamięta, że czekając człowiek się niecierpliwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dorzucić swój głos w sprawie zakupu grupowego TAG'ów. Po pierwsze, zgadzam się w 100% z przedmówcami, że jak komuś nie pasuje ta akcja i ma wątpliwości co do jej uczciwości to niech po prostu sobie daruje i nie miesza w tym wątku. W końcu żyjemy w wolnym kraju i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Po drugie negocjacje wszelkich zakupów odbywają się indywidualnie a nie publicznie i ich efekty zależą od umiejętności negocjatorów i ich umiejętności przekonywania. Ponadto wynegocjowany rabat nie oznacza, że dostanie go każdy kto zgłosi się do sprzedawcy.

Na koniec mam propozycję dla Wszystkich Kolegów, którzy chcą spróbować swoich sił w negocjacjach - weźcie sprawy w swoje ręce i załatwcie dla nas super ceny na np. TAG'i. Żeby ułatwić Wam zadanie, na "dzień dobry" zgłaszam chęć zakupu 20 szt. TAG'ów w super cenach. 20 szt. zegarków to niezła pozycja wyjściowa do negocjacji ceny ;)

Życzę powodzenia Wszystkim negocjatorom i czekam na efekty.

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec mam propozycję dla Wszystkich Kolegów, którzy chcą spróbować swoich sił w negocjacjach - weźcie sprawy w swoje ręce i załatwcie dla nas super ceny na np. TAG'i. Żeby ułatwić Wam zadanie, na "dzień dobry" zgłaszam chęć zakupu 20 szt. TAG'ów w super cenach. 20 szt. zegarków to niezła pozycja wyjściowa do negocjacji ceny :)

Życzę powodzenia Wszystkim negocjatorom i czekam na efekty.

Michał

 

Jaka to jest dla Ciebie super cena?

Jaki procent rabatu Ciebie interesuje?

Rozumiem, że masz gotówkę na te 20 TAG'ów i jesteś w stanie zrobić przedpłatę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje że im wiecej zegarkow bedzie w zakupie grupowym tym gorzej z negocjacjami. Wiem..... ze z punktu widzenia biznesowego to niby dobry interes dla 2 stron.....wiecej zegarkow wiekszy zarobek dla sprzedającego a dla nas lepszy rabat.....ale mam wrażenie że to tak nie działa.....gdyby tak działało to Carlito dawno już miał by konkretny odzew.....a tak to czekamy tak naprawdę chyba na nic.....bo nie wierzę aby cokolwiek z tego wypaliło.

Sprzedaż tak dużej ilości zegarków na raz to podejrzana sprawa dla dystrybutorow .....boja sie pewnie że takie zegarki potem wylądują na portalach aukcyjnych....namierzy TAG i utnie dostawy. Chyba łatwiej było by negocjować zakup maksymalnie 5 zegarków. a nie 50 - 60.

Taki jest mój pogląd....i odczucia....wy możecie mieć oczywiście inne.

 

Pamietajmy ze w przypadku taga rozmawiamy z dystrybutorami a nie producentem. Gdybysmy rozmawiali z producentem....sprawy by byly jasne...producent bral by za wszytko odpowiedzialnosc....i odrazu byla by odpowiedz tak wchodzimy w to lub nie nie wchodzimy. Z moich doswiadczen wynika ze przez dystrybutora....gówno zdziałamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze podadza rabat od nowycch cen ;) i wyjda na tym najlepiej.bo jaki rabat moga dac?20% moze 25%?i za ile to sprzedasz na necie?za cene sklepu?no chyba ze chca dac 50% rabatu to oki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze podadza rabat od nowycch cen ;) i wyjda na tym najlepiej.bo jaki rabat moga dac?20% moze 25%?i za ile to sprzedasz na necie?za cene sklepu?no chyba ze chca dac 50% rabatu to oki :)

 

tak ceny w góre powiedzmy 10 procent. dadzą rabat po podwyzce cen na poziomie 25 procent.....co daje nam rabat faktycznie 15 procentowy jakby liczyc od obecnych cen producenta. 15 procent to z palce w tylnej czesci ciala dostanie każdy na 1 sztukę i bez łaski. Obym się mylił....ale rozmiawiałem z wieloma dystrybutorami innych marek i tak to wyglądało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się niestety też zgodzę. Oni po po prostu chcą przeciągnąć nas już na nowe ceny :/ Chyba ze będzie na tyle twarda negocjacja z warunkiem że kupimy te parędziesiąt sztuk TYLKO pod warunkiem starych cen itd.

Warto może również poinformować TAG polska ? Może dadzą odgórne wytyczne żeby dla świętego spokoju sprzedać tym marudom z KMZiZ po starych cenach z rabatem zegarki ?

Jak nie drzwiami to oknami. Chociaż z 2 strony, Producent zlałby sprawe mówiąc żeby załatwiac sobie z dealerem.

 

tak głośno się zastanawiam, jakby wymusić jeszcze lepsze ceny :)

 

Albo Szantaż ?!

Ktoś musiałby zdobyć kompromitujące zdjęcia zarządu TAG'a ! ;)

W wikileaks poszukać i będzie jak znalazł!! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kracz!!! ;) mam nadzieje ze sie mylisz!no ale rabat 15% to rzeczywiscie porazka...10% rabatu to podstawa.15% to mozna wywalczyc samemu jak napisales.coz 25% od terazniejszych cen to juz cos :) ale poczekamy zoabczymy.a sam cos masz na oku?"zegarek" znaczy sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwage że Tag Heuer to bardzo duża firma....dla nich nasz zakup to pikuś. To nie ejst mała manufaktura z małą siecią dilerską .....oni generują porządne zyski i takie akcje jak nasza mają gdzieś. Zarabiają na ogromnej marży na jednym zegarku...silny marketing pozwala im windować ceny. Rozmowy z takimi firmami a może nawet korporacjami są trudne. Jeśli Michałowi uda się wywalczyć 35 - 40 % od nowych cen to będzie można uznać za ogromny sukces...ale naprawdę w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.