Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

TAG Heuer (zakup grupowy)

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego Oni mieli zarobić na tym ? Oni mieli być pośrednikiem który robi w tym momencie Obrót za który dostaną do pensji premię ?!

dany pośrednik musi na tym zarobić, bo szkoda jego czasu i wysiłku w "przekazanie" kasy za zakup

 

jaka firma zrobi to za free? tylko po to żeby zrobić obrót, bez marży? :)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości jakby mieli naprawdę dobre chęci mogli by puścić po naprawdę najniższej marży ! Ale oni chcieli z nas ZEDRZEĆ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzysz na sprawę ze swojej strony, ale postaw sie (rzetelnie) po stronie sprzedawcy...

znajdz kompromis...

mi po czymś takim wychodzi ze 20% :)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhhhh ... przekonałeś mnie ... niestety przyznam Ci rację ... ale sam sprzedaje różne rzeczy ciekawe i wiem że jak ktoś zamawia czegoś ode mnie 2 kontenery (60 tagów to nie byle co !!!) to inaczej do sprawy i cen podchodzę !

Moze dla tego wszyscy są zadowoleni, Szef, sprzedawca, kupujący, dostawca !

U mnie to działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej, na początku była mowa o innych sumach. Wierz mi, że większych niż 20%.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno ... Przynajmniej próbowałeś ... To jest ważne, liczą się dobre intencje.

Ja wiem że nimi piekło jest wybrukowane ... jednak tak czy siak okazało się że jest to Walka z przebrzydłymi, nieustępliwymi Wiatrakami.

Podtrzymuje to co wcześniej pisałem ... - ciule. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za miłe słowa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito, dobra inicjatywa

ale ja to przewidywałem od początku :)


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda... :) ale tak czulem ze sie cwaniaczki beda chcieli "nachapac".dziwne to podejscie do klienta.

A ja sie nie dziwie. To sa dobra luksusowe i nie w ich interesie (niestety) lezy uczestniczenie w "zakupach hurtowych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Michał, że Ci się chciało cokolwiek walczyć, ale szkoda oczywiście, że niewiele z tego wyszło.

Nie ukrywam, że mocno trzymałem za powodzenie całej sprawy kciuki.

Sam na razie nie przyłączałem się do tego zakupu, bo nic od nich aż tak super mi się nie spodobało, ale po cichu liczyłem,

że przy takiej ilości rabat będzie naprawdę spory i wtedy coś by się może po prostu wybrało, na zasadzie- duży rabat, duża pokusa zakupu.

I myślę, że trochę takich osób również było. Czyli pewnie trochę osób kupi i tak jakiegoś Taga, ale część klientów po prostu stracą i tyle.

A fakt, że jednak przy takim rozmiarze firmy i tak tego nie poczują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mi przykro, że tak mnie potraktowano i nic z tego nie wyszło. Chciałem dla nas miłośników zegarków coś zrobić, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni.

 

Oczywiście temat nie jest jeszcze zamkniety, gdyż dostaje wiadomości na pw jak i maila od ludzi chcących pociągnąć zakup z innych zródeł.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie brzmi z kim rozmawiałeś?Z dystrybutorem na Polskę od którego biorą zegarki różni sprzedawcy czy właśnie z konkretnymi sprzedawcami?Bo mogę zrozumieć że dystrybutor miał obiekcje żeby nie sprzedawać w ten sposób, ale chyba ktoś kto handluje zegarkami (np.jubiler,zegarmistrz,sprzedawca w necie) chyba raczej nie ma takiego problemu bo sprzedaż jest sprzedaż,zawsze lepiej sprzedać 30 zegarków naraz niż je sprzedawać pojedynczo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie je ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wyśle Ci listę jak wrócę z pracy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zorganizować rabat w wysokości 27%, przy założeniu że zamówione zostanie 30-40 zegarków.

Czekam na listę zainteresowanych osób od carlito.


"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach informacji napisze ,ze 28.02 wracalem z Tel-Avivu. W free-duty za TG Carrere CV2010 na bransolecie

dostalem cene 2419 EU. Mialem brac ale gotowka byla mi potrzebna na dalsza podroz. Nie spodziewalem sie tak

dobrej ceny. Z ciekawosci pytalem tez o ceny innych zegarkow i np. Omega Planet Ocean kosztowala 2717 EU.

 

Obsluga bardzo mila i otwarta, nie tak jak w Polsce. Zegarki podaja bez zadnego stresu i szopki, mozna swobodnie ogladac, mierzyc. Wzialem wizytowke, gdyby ktos byl zainteresowany to prosze o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na listę zainteresowanych osób od carlito.

Lista przesłana.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Ja muszę zluzować z tym zakupem ... jednak Steinharta klubowego wolę, bo taka okazja nie wiadomo kiedy się pojawi ... a taga to zawsze kupić można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dopiszę :)

Carrera Automatic

WV211B.BA0787

Heh, gdyby zakup doszedł do skutku to ten model poszedłby w co najmniej 3 egzemplarzach :D Bardzo mi się podoba, elegancja i prostota w jednym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że do cen doliczany będzie też VAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach informacji napisze ,ze 28.02 wracalem z Tel-Avivu. W free-duty za TG Carrere CV2010 na bransolecie

dostalem cene 2419 EU. Mialem brac ale gotowka byla mi potrzebna na dalsza podroz. Nie spodziewalem sie tak

dobrej ceny. Z ciekawosci pytalem tez o ceny innych zegarkow i np. Omega Planet Ocean kosztowala 2717 EU.

 

Żadna rewelacja te ceny,można spokojnie znaleźć w EU taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i można pytanie ile taniej. 200 zł czy 1000 zł przy cenie np. 6000? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo taniej. Np. jeżeli dobrze poszukasz to nowke PO kupisz za troche ponad 6 tys zł.

 

Oczywiście przy dobrym rabacie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.