Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

deem

"It's a beautiful day!" :-)

Rekomendowane odpowiedzi

post-1247-0-57086300-1330506467.jpg

post-1247-0-26516200-1330506466.jpg


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...toś nie pokozoł za wiele :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś rzarcie dla sierściucha? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-1247-0-75439900-1330506483.jpg

 

post-1247-0-04219700-1330506485.jpg

 

Jeszcze mi się ręce trzęsą...

:D


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mi się ręce trzęsą...

:D

To lepiej go odłóż, bo szkoda takie cacko uszkodzić :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

Gratulacje! :D

Wiesz, co pomaga na trzęsące się ręce :twisted: :?:

 

To chyba pierwszsy ML z nowej linii w Klubie, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba... nie ma M na pasku :D

 

Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!! Piękny! :D

choć to podróba, jak napisał Tessio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podróba... nie ma M na pasku :D

 

...dzięki Bogu, jakby było to bym zdzierał :wink:

 

post-1247-0-36534400-1330506486.jpg

 

 

post-1247-0-47747200-1330506489.jpg

 

Straszną mu robię krzywdę tymi zdjęciami :?

To trzeba zobaczyć na żywo :roll:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

ale trzeba przyznac, ze coraz lepsze je robia! :shock: nie zebym to pochwalal :wink:

 

GRATULACJE!

 

PS. jak to sie stalo, ze juz go porysowales? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Genialny! Ja tez chce takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faaajny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Deem :D kolejny Pontosik w klubie :wink:

 

Przymierzałem go też, kiedy chodziłem za swoim, przyciąga wzrok 8) i ta rezerwa chodu pomysł fajny, ale nie będę pisał z czym mi się kojarzy... dlatego go nie wziąłem :twisted:

 

GRATULUJĘ udanego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co pomaga na trzęsące się ręce :twisted: :?:

 

he he, wiem dobrze, a że jeszcze mi w gardle z wrażenia zaschło to coś będzie wieczorem :wink:

 

Dziękuję wszystkim za gratulacje (uważam, że są zasłużone :D :wink: )

 

Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że ten zegarek to też Wasza wina (zasługa? :-P).

Jak ochłonę to może coś jeszcze pstryknę lepszego i napiszę coś więcej, bo na razie to tylko...

...:shock:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tez gratuluje gorąco! Swietny ML, bardzo ladny! Niech sie dobrze nosi. Zdjecia zdjecia! :D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. jak to sie stalo, ze juz go porysowales? Twisted Evil

 

nie ma takiej możliwości 8)

 

pomysł fajny, ale nie będę pisał z czym mi się kojarzy... dlatego go nie wziąłem Twisted Evil

 

nic nie zmąci mojej radości, ale powiedz z czym? :D


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deem. Jest to moja, i tylko moja opinia nt. wykończenia tarczy, dokładniej - rezerwy chodu.

Tacza jest świetna, szczególnie indeks za godzinami, oprawa daty (u mnie jest bez kantów) choć brakuje gilszowania, napis 'Automatique' przydałby się też na moim (w końcu tak nazwali model, a na tarczy mam 'Automatic' :D )

Teraz co mi się nie podoba w tym modelu :twisted:

Wskazówki - sekundowa jest nieładnie zakończona, a o tej z rezerwy już nie wspomnę (jakby nie z tego zegarka). Tarczka i oprawa rezerwy chodu... po prostu festyn... nic więcej :D Sorry, ale jak na to patrzę to mi się chce płakać :cry:

 

Napiszę jeszcze raz - jest to tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie i mój gust.

 

Ogólnie jest zegareczkiem z jajem :D i to jest jego DUŻY +

 

 

P.S. Ile cię kosztowała ta impreza (z przesyłką, cłem, VAt'em)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, rezerwa chodu w większości zegarków jest właśnie tą komplikacją, która przeważnie odstaje stylistycznie od reszty tarczy (inaczej mówiąc nie pasuje do reszty, chociaż oczywiscie są wyjątki).

 

Tarczka i oprawa rezerwy chodu... po prostu festyn

 

Faktycznie dość odważnie zostało to rozwiazane w tym Pontosie, ale dla mnie to akurat jeden z głównych atutów tego zegarka, ponieważ ta rezerwa czyni go czymś więcej niż tylko elegenckim zegarkiem do garnituru, dodaje mu trochę życia i sprawia, że śmiało mogę zakładać Maurycka np. do T-shirta.

Tak czy siak rozumiem Twoje zdanie (no może ze słowem "festyn" trochę przesadziłeś :wink: )

 

Natomiast co do zakończenia wskazówki sekundowej; trudno byłoby mi wyobrazić sobie inne. Po prostu świetnie komponuje sie z resztą, choć trzeba przyznać, że jest proste do bólu (czytaj: piękne w swej prostocie :wink: )


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, może i przesadziłem z tym festynem (zaraz pójdę do mojej niuni z prośbą o 01.gif mojej niewyparzonej gęby :wink:)

Moje zdanie na temat wskazówki sekundnika jest po prostu porównaniem jej z takową która się znajduje w moim

Faktycznie dość odważnie zostało to rozwiazane w tym Pontosie (rezerwa chodu - przypis red. :wink: ), ale dla mnie to akurat jeden z głównych atutów tego zegarka, ponieważ ta rezerwa czyni go czymś więcej niż tylko elegenckim zegarkiem do garnituru, dodaje mu trochę życia i sprawia, że śmiało mogę zakładać Maurycka np. do T-shirta.

 

I tu zasadniczo rozbiegają się nasze gusta :D które to stanowią na co się decydujemy a na co nie :wink:

Mam nadzieję, że będziesz nosił go z radością i taką miną :D (ja się jej nie mogę pozbyć od dnia zakupu).

 

EDIT: Kończmy Deem z tymi uprzejmościami i czułościami. Statyw w dłon, zegarek na rękę, sweterek na plecy i zapraszam do tego wątku :!: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij i moje gratulacje,(ja jak zwykle na końcu :oops: ) niech Ci służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu zasadniczo rozbiegają się nasze gusta

 

..najwyraźniej tak jest bo nie zamieniłbym się tymi wskazówkami :wink:

 

Jeśli miałbym natomiast zgłosić jakieś zastrzeżenia, to tak na szybko:

-szkoda, że pasek nie jest z aligatorka (no bo chyba nie jest?),

-nie wiem czy nie wolałbym takiego dekla jaki ma np. Pontos SS, tzn. przeszklonego aż po samą krawędź koperty, choć ten też nie jest zły,

-spodziewałem sie trochę bardziej eleganckiego pudełka, z jakiegoś fajnego drewna, ale to oczywiście kosmetyka,

 

Co do gliszowania, cholera sam nie wiem, z jednej strony może i przydałoby się jakieś delikatne, ale z drugiej, jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić...

 

... i to chyba na razie tyle 8)


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-szkoda, że pasek nie jest z aligatorka (no bo chyba nie jest?)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest z krokodylka.

 

Coś mi się zdaje, że to tylko wytłoczony wzór skóry aligatora.

Taka za przeproszeniem imitacja...

...ale oczywiście byłem na to przygotowany :wink:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.