Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków ETERNA

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Eterna gniecie wszystko z brązu co widziałem nie licząc Pama i Anonimo, jest świetna od koperty po tarczę, indeksy i bezel,w środku własny werk i tylko 300szt ,podobno cała limitacja już wyprzedana po dystrybutorach i w fazie produkcji,więc wszystko zostało odrazu zamowione na Basel, mnie to nie dziwi - mam nadzieje że się załapie ;)

A mnie się nawet bardziej od PAMa podoba, Anonimo nie widziałem.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jak będziesz sprzedawał zegarek, pisz do mnie. :)

OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna! Ja w pn. odbieram taką...

 

attachicon.gifE FH.jpg

 

Moja pierwsza Eterna. Z KonTiki akceptuję tylko stare FH. Cała reszta dla mnie odpada...

 

Pzdr.

Konrad.

Gratulacje! 

 

Będzie trzeba dać Ci do pomacania, mojego cygana Date, jak Piotrek przegra zakład. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna! Ja w pn. odbieram taką...

 

attachicon.gifE FH.jpg

 

Moja pierwsza Eterna. Z KonTiki akceptuję tylko stare FH. Cała reszta dla mnie odpada...

 

Pzdr.

Konrad.

No ta wersja jest super, tylko rozmiar 42 mm dla mnie za mały, nie mogę się do takich przyzwyczaić. Moje Squale ma niby 44mm i jakieś małe się wydaje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, używkę może bym jeszcze znalazł w moim pułapie cenowym.

A ma ktoś na forum ze srebrną tarczą tą XXL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XL była tez na bransolecie. Tylko czarna. Białej w tym rozmiarze nie robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna była na bransolecie ref 1595.41.41.0225   Cal. ETA Calibre 2836-2 - 25 Jewels.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że czarna Eterna zostaje ze mną, ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na skrócenie bransolety? Nie mogę wykręcić tych śrub. Znalazłem takie urządzenie: http://www.watch-tool.de/html/bracelet_tools.php?id=0085dm ale może jest jakiś inny sprytny sposób?

Możesz zainwestować w takie ustrojstwo, ale ja sobie radzę z każdą bransoletą ze śrubkami przy pomocy śrubokrętów precyzyjnych o szerokości poniżej 1mm (najlepiej 0,9mm lub 0,8mm). Kupiłem kiedyś taki cały zestaw w OBI. Problem pojawia się po ponownym wkręceniu śrubki, kiedy nie zawsze chce "trzymać" gwint, bo raz ruszony, lubi "puszczać" i śrubka sama czasem się wykręca... Wtedy dobrze kapnąć kleju anaerobowego. Bez obaw, to nie butapren, da się potem odkręcić:-)

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Pewnie tak właśnie zrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie pewnie drogie, a wystarczą dwa wkrętaki zegarmistrzowskie i poradzisz sobie :) Skracałem bransoletę w swojej Eternie i nic się nie wykręca. Po jednorazowym zabiegu nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z godzinę męczyłem się z tymi srubami, ale w końcu się udało :)133e8a4e5868593bfd1f178c01a5c4b3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super że się udało Tomku. Ja się coraz bardziej przekonuję do mojej KonTiki ;)

post-94831-0-11352600-1492067732_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystępuję do klubu Oto mój wczorajszy nabytek ... cffc9e77c871be7cddeb6a1094950295.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy nabytek - dzisiejsza data :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo i na ręce od rana. Pasek trochę uwiera, ale może się ułoży

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

133e8a4e5868593bfd1f178c01a5c4b3.jpg

Tomku jak się sprawuje Eterna na bransolecie? Zastanawiam się czy lepiej tak, czy jednak na fajnym pasku, może jakimś gadzie.

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta wygodna, wiec bardzo dobrze. Do tego akurat u mnie idealnie się dopasowala do nadgarstka. Na lato do edc jak znalazł.

 

Pasek też pewnie kupię, ale to w przyszlosci, jak mi sie jakąś bardziej oficjalna okazja będzie szykowała. Masz coś ciekawego na oku? Może ktoś inny polecilby cos eleganckiego, najlepiej na zapięcie motylkowe.

Edytowane przez traczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta wygodna, wiec bardzo dobrze. Do tego akurat u mnie idealnie się dopasowala do nadgarstka. Na lato do edc jak znalazł.

 

Pasek też pewnie kupię, ale to w przyszlosci, jak mi sie jakąś bardziej oficjalna okazja będzie szykowała. Masz coś ciekawego na oku? Może ktoś inny polecilby cos eleganckiego, najlepiej na zapięcie motylkowe.

 

Zapięcie motylkowe w miarę porządne to już od 100zł dostaniesz, a pasek do tej Eterny żeby było elegancko, to raczej handmade by pasował. Zastanawiam się jedynie nad kolorem paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.