Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

QuadrifoglioVerde

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER

Dwie twarze BALL FIREMAN RACER  

60 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na lato zdecydowanie biało-niebieski,niezależnie czy Ball czy RW,oba wyglądają zacnie.A na sezon jesień/zima zamienisz na czarny B)

Rajmund zdecydowanie bardziej Sportowy

I za bardzo "Lego Technic"

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Musial bym zobaczyc zdjecia nadgarstkowe dobrej jakosci...bo rendery lubią koloryzowac.

bez niebieskich wskazówek, ale nadgarstkowe -> http://watchfreeks.com/view_topic.php?id=16284&forum_id=32

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Jasne tarcze na żywo zazwyczaj wypadają lepiej niż na fotkach, ale jako, że nie widziałem tych zegarków na zywo głosuję na czarno-czerwoną opcję bo na fotkach wypada korzystniej.

cenowo wychodzi na to samo co Ball .....hmmm....Ball bardziej w strone elegancjii, Rajmund zdecydowanie bardziej Sportowy.

Rajmund na brązowym pasku spokojnie mógłby uchodzić za "technicznego eleganta" (wyobraź sobie go na Hirschu Rivetta B) ). Ball w tym wydaniu też ze zbytnią elegancją mi się nie kojarzy.

Taktic - dzięki za foty, model zegarka słabszy, ale mogę sobie wyobrazić jak wyglądałby z niebieskimi akcentami B)

Rajmund na brązowym pasku spokojnie mógłby uchodzić za "technicznego eleganta" (wyobraź sobie go na Hirschu Rivetta B) ). Ball w tym wydaniu też ze zbytnią elegancją mi się nie kojarzy.

Na brązowym pasku, to najwyżej mógłby uchodzić za "tybetańskiego emigranta". B)

Lechu ja wiem ze Ty masz ''problem'' z tymi paskami w cycki strusia B) ....ale błagam nie przymierzaj tego wzorcowego strapa do wszystkich zegarków B)

To tak jakby do najnowszego Audi założyć koła od dyliżansu.

Ale przecież ja pisałem o zupełnie innym pasku! Gdzie ja wspomniałem o strusiu? B) Owszem, mam pewnego rodzaju zboczenie i struś to mój faworyt, ale broń panie boże do wszystkiego go ubierać B)

Mówiłem o takim pasku:

post-25253-0-57403000-1331841358.jpg

Guest Ambasador

Hirsch Rivetta?

Tak, tak- pisałem o tym w swoim poście, ale cielepy nie doczytały B)

No, ale dlaczego brązowy? B)

Tak, tak- pisałem o tym w swoim poście, ale cielepy nie doczytały B)

doczytałem doczytałem.....chciałem Ci dogryść tymi ''cyckami strusimi'' B) ....Rivettę znam ( cena kosmiczna)....Carlito do ML-a ubierał i tam ten pasek sprawdzał się znakomicie. Ale wciąż go nie widzę na tym Rajmundzie....te lego technic po bokach koperty jak trafnie zauwazył Rafał....kierują zegarek raczej w stronę używania bransolet i gum.

No, ale dlaczego brązowy? B)

Brązowy pasek idealnie pasuje do jasnej tarczy i niebieskich akcentów B)

Marco- cena Rivetty fakt- przegięta, ale pasek bardzo ładny, choć pewnie początkowo sztywny. Co do gum i bransolet masz pewnie rację, ale ja jednak pozostaję przy swoim i taki zestaw mógłbym nosić z dumą :)

Ale my tu pitu-pitu, a Marco Ball'e wybiera, wracajmy więc do rzeczy.

Ponieważ uwielbiam zestawienie czarno-czerwone w zegarkach właśnie taki Ball bym wybrał-wygląda bardziej sportowo i jest zegarkiem dla kogoś z charakterem,temperamentem i życiową energią -ten drugi wariant moim zdaniem pasuje bardziej do osoby starszej i spokojniejszej.

Pozdrawiam wszystkich -Piotrek

Przypominam, że FIREMAN w tym zegarku nie oznacza strażaka !:) jak się prawie wszystkim wydaje ale faceta który wrzuca koks do lokomotywy....to o tego FIREMANA Ball'owi chodzi :)

Tactic oczywiście nikt zegarkiem nie łupie cegieł....ale nawet z pozoru niewielkie zaczepienie o coś koronką może spowodować skrzywienie wałka. Po to robią przecież te osłony :) one nie są tylko dla ozdoby.

No to tym bardziej kombinacja czarny +czerwony pasuje. Niech jest łogień!

Niebieski, zimny, bardziej do garnituru. Nie pasuje mi w kombinacji z trytowymi ampułkami. Zgadzam się - osłony są przydatne. Bez nich zegarek jest delikatny, jakby bezbronny.

Dokladnie - jasna bardziej elegancka a ciemna bardziej sportowa.

Ja wybralbym jasna.

Oddałem głoś na czarno-czerwoną. Mi osobiście bardziej się podoba, nie jest "mdła", w relau może być inaczej mówię to co widzę ze zdjęć :)

Jednocześnie zgadzam się, że srebrno-niebieska jest bardziej elegancka a czarno-czerwona sportowa

Robert

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.