Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

iPad warto, nie warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam iPad 3 64GB + cellular, etui puro zeta cover ( swoja droga etui jest swietne i polecam)

 

szczerze powiem ze wybralem ipad ze wzgledu na appstore tyle. korzystam sporadycznie jak jade gdzies pociagime zeby sie nie nudzic. czasmi czytam gazety.

 

nie kupilbym drugi raz wersji 64 gb, bo 16 by mi wystarczylo... druga sprawa to nie wiem czy w ogole bym go kupil drugi raz :)

 

wykonania dzialanie systemu nie mam do czego sie przyczepic a czepiam sie prawie zawsze ;) okazlao sie dla mnie zbednym gadzetem szkoda ze za 3300 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już drugiego Ipada, pierwszego używałem bez żadnej folii i powiem szczerze, że niestety ale ekran był porysowany chociaż należę do osób które dbają o takie rzeczy (zegarek, telefon itd)

W obecnym mam etui Macally i folię od nowości. Nie zauważyłem żeby odłaziła czy też wpływała negatywnie na wrażenia estetyczne. Warunek - nie kupujemy najtańszej folii na rynku. Jeżeli ktoś pracuje z rysikiem to powinien się zastanowić czy naklejać folię.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też nie zgadzam się z kolegą bEEf :P , ale oczywiście nie w ramach złośliwości ;) . Brat ma takie samo podejście , miał 4s i nie używał folii , kilka razy wsadził telefon do kieszeni razem z kluczami i pojawiły się zarysowania na szkle. Poza tym tak jak napisał Robson , tu nie chodzi o foilę za złotówkę. Na swoim ihponie mam od roku folię SGP , nie palcuje się tak jak ekran , nigdzie nic nie odłazi , i nie ma zarysowań . W sumie wszystko kwestia gustu i estetyki , jednemu się podoba drugiemu nie.

 

Miłego popołudnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zależy, jakie kto ma klucze, jak takie obłe jak od Gerdy, to nie rysuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty aple to zacofany sprzet Samsung Galaxy bije go na głowę

firma Aple gdy wszyscy konkureci uzywali WiFi to jeszcze nie miała o tej technologii bladego pojęcia

tak samo było z MMS czy 3G jeszcze kilka lat temu twierdzili ,że nie mozna wysyłać plików przez Bluetooth :lol: :lol: :lol:

teraz Samsung odetnie im dostawe podzespołów

i beda robili produkty z inna obudaową itp rozpisujac sie jakie to udoskonalenia wprowadzili

w swoich produktach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty aple to zacofany sprzet Samsung Galaxy bije go na głowę

firma Aple gdy wszyscy konkureci uzywali WiFi to jeszcze nie miała o tej technologii bladego pojęcia

tak samo było z MMS czy 3G jeszcze kilka lat temu twierdzili ,że nie mozna wysyłać plików przez Bluetooth :lol: :lol: :lol:

 

mam inne zdanie - miałem zarówno iPada, jak i SG Tab; Samsung kompletnie mi nie leżał i go sprzedałem; iPada używam codziennie; w domu w zasadzie nie używam komputera

także jak widać wszystko zależy od indywidualnych upodobań

a co do tego, co było kiedyś i co miała konkurencja a czego nie miały produkty Appla - cenna uwaga tylko czy to ma coś wspólnego z tym co jest teraz? co ma takiego Tab czego nie ma iPad i co jest naprawdę wykorzystywane w codziennym użytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty aple to zacofany sprzet Samsung Galaxy bije go na głowę

firma Aple gdy wszyscy konkureci uzywali WiFi to jeszcze nie miała o tej technologii bladego pojęcia

tak samo było z MMS czy 3G jeszcze kilka lat temu twierdzili ,że nie mozna wysyłać plików przez Bluetooth :lol: :lol: :lol:

teraz Samsung odetnie im dostawe podzespołów

i beda robili produkty z inna obudaową itp rozpisujac sie jakie to udoskonalenia wprowadzili

w swoich produktach :P

 

po tym poście wnioskuję, że Twój poziom znajomości produktów Apple i świadomości posiadanego sprzętu zatrzmał się dobrych kilka lat temu w czasach Iphona 3G...

 

Można być zwolennikiem jednej ( czyt. android ) czy drugiej opcji, ale bez hejtowania bo to nawet nie jest zabawne...a treści merytorycznej żadnej za sobą nie niesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaraz się zacznie, co kto ma a czego nie ma.

Nie wiem dlaczego produkty z pod znaku nadgryzionego jabłka wywołują takie emocje.

Każdy używa takiego produktu jaki mu pasuje lub na jaki go stać. Koniec, kropka.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z kąd to mozesz wiedzieć ?

miałem i bawiłem sie wieloma produktami marki Aple

nic nigdy nowego nie stworzyli co nie było by znane :rolleyes: widze że masz blade widze pojęcie o produktach tej firmy

należysz do grona które wzdycha i śni po nocach o nowym modelu czyli fanbojów :P

pokaż co jest innowacyjnego w iphonie w ipadzie itp

np. wideorozmowy znano kilka lat wczesniej np nokia N70

ale firma Aple nazwała to FaceTime i twierdziła że to ich kolejny "wynalazek" ino zapomnieli matołki ze działa tylko z przez wiwi z ichnym notabene lichym systemem

tak samo ekran obsługiwany paluchem znany był w roku 2005 ale aple szło w zaparte że to tez jest ich "wynalazek"

Mówiac krótko firama Aple to koncern specjalizujacy sie głównie w nabijanie w butelke swoich klijentów

Reklamy firmy aple sa tworzne w ten sposób aby uswiadomic użytkownikom ,że tylko geniusz potrafi obsłużyć ten sprzet :lol:

czyli ogólnie mówiąc dzieki aple wszyscy jestesmy geniuszami

tu cytat nie mój :

W czasach, w które sięgam jeszcze pamięcią wspomaganą niebieskimi pigułkami, mianem geniusza określało się wybitne jednostki, przekraczające horyzonty myślowe, tworzące nowe jakości, zachwycające swymi wyjątkowymi talentami. Autorytety naukowe, artystów, wynalazców. Żeby daleko nie szukać - Leonardo da Vinci, Mikołaj Kopernik, Isaac Newton, Wolfgang Amadeusz Mozart, Albert Einstein, Nicola Tesla, Kazek Wynalazek... te nazwiska na trwałe zapisały się na kartach historii. A dzisiaj?

 

A dzisiaj wygląda na to, że geniuszy mamy na pęczki - wystarczy dać jakiejś łajzie niebieską koszulkę z jabłkiem i identyfikator z imieniem (na wypadek zaniku pamięci). Według reklam Apple geniuszem jest ktoś, komu udaje się uporać się z problemem, wynikającym z próby użycia intuicyjnych programów Apple na intuicyjnych urządzeniach Apple wyposażonych w najbardziej zaawansowane systemy operacyjne świata. Geniusz śpi w niebieskim tiszercie z jabłkiem, umie sklecić kartkę z życzeniami, zrobić prezentację na Maku, wyliczyć jednym tchem kilka programów Apple i odróżnić na poczekaniu Maka od składaka. Czad! Może według Apple to wystarczy, aby być geniuszem, ale ja nie dałbym takiemu nawet zbierać żołędzi na karmę dla borsuka. O czyszczeniu rowera Kazka Wynalazka nawet nie ma co mówić.

 

Trzeba jednak przyznać, że dzięki Apple z zaskoczeniem odkryłem, że jestem otoczony samymi geniuszami. Pan Mietek z warsztatu, który umie dokręcić poluzowany wydech, to geniusz mechaniki, chociaż jego koszulka nawet nie jest niebieska. Geniuszem ekonomii jest pani ze spożywczaka, której udaje się prawidłowo wydać resztę, i to bez zawieszki na szyi. Geniusz przyjmował telefonicznie moją rezerwację stolika w restauracji i w dodatku poradził sobie nawet bez iPhona. Dzięki Apple wszyscy jesteśmy geniuszami. No może tylko z wyjątkiem nabywców sprzętu Apple...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seiken, taki z ciebie znawca, że nawet nie wiesz, do czego odnosi się nazwa "Geniusz" w tym cytacie :D Jestem przekonany, że miałeś pincet produktów Apple, jak "każdy" taki netowy mądrala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra aple jest najlepsze reszta syf :lol:

nie miałem 500 ale 7 i dwa mam do tej pory

sa to odtwarzacze mp3

wczoraj sprzedałem ipada i kupie syfiastego samsunga galaxy bo dla mnie jest lepszy

lżejszy i bardziej przyjazne ma oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co takie docinki ? . Nikt nie mówi , że Apple jest najlepsze , tylko piszemy w sposób kulturalny ;) o swoich preferencjach , o tym dlaczego ktoś wybiera Apple ,a ktoś inny Samsunga. Wiadomo jaką politykę prowadzi Apple , że ich produkty są przewartościowane i opóźnione technologicznie w stosunku do osiągnięć Samsunga czy innych korporacji , ale co z tego ? Ważne , że mnie to odpowiada , pasuje mi ich system , design , support , oprogramowanie . Może i Samsung oferuję coś lepszego według Ciebie i jednocześnie tańszego , ale mi akurat podobają się produkty Apple i nie uważam się ani "Geniuszem" ani fanbojem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

należysz do grona które wzdycha i śni po nocach o nowym modelu czyli fanbojów :P

 

A Ty należysz do osób które kompletnie nie rozumieją czytanych treści, przeczytaj jeszcze raz mój post, wyraźnie w nim napisałem, że można być zwolennikiem androida czy ios-a, nie mam nic przeciwko temu i nie ma w tym nic złego.

 

Nie popieram natomiast pisania głupot takich jak powyżej. Zajrzyj na komórkomanię czy też gsmmaniaka. Tam znajdziesz ludzi chętnych do prowadzenia dalszej dyskusji w podobnym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie ma sie co spierac. Kazdy uzywa co lubi. Ja cos tam slyszalem o Apple :P Dwa lata temu kupilem, glownie na potrzeby szkoly Macbook Pro. Jestem mega zadowolony, pozniej z gorki: Iphone 4s, Ipad2. Na dzis wiem, ze kolejny komputer bedzie z jablka. Wszesniej uzywalem IBM, Toshiba, Dell. Macbook jest, moim zdaniem lepszym sprzetem. Jest latwy w obsudze, raz na 2 tygodnie wystarczy restart. Nic sie nie wiesza, szybko i sprawnie. Jedynie mogli byc troche obnizyc ceny :D

Co do porownania Galaxy vs Ipad to warto poczytac tu

Znajomy ma Galaxy, a wczesniej Ipada2 i roznicy wielkiej nie bylo. Ipad nie przeszedl testow "zderzeniowych" przeprowadzanych przez dzieci :D

Dziwne jest to w naszym kraju, ze albo sie cos lubi albo nienawidzi. Trza troche wiecej luzu i tolerancji.

Zawsze mozna taki wynalazek kupic :P

http://www.cnet.com.au/iped-m-003-fake-ipad-339305106.htm

 

Co do "kultu" Apple to, to troche popierdolone jest, coz dziwny jest ten swiat :D Fajne zabawki i tyle.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutować i "spierać" można się na każdy temat, ważne w jakim tonie prowadzi się polemikę.

Niestety nie każdego na to stać, a to niezdrowe bo ciśnienie rośnie i żyłka może trachnąć :)

Proponuję merytorycznie wrócić do tematu.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutować i "spierać" można się na każdy temat, ważne w jakim tonie prowadzi się polemikę.

Niestety nie każdego na to stać, a to niezdrowe bo ciśnienie rośnie i żyłka może trachnąć :)

Proponuję merytorycznie wrócić do tematu.

Alleluja!

 

 

Sent from the mobile device


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipad mom zdaniem jest fajny, ale nie przesadzajcie z jego rewelacyjnością.

Plusy jak dla mnie to:

- świetnie trzymająca bateria

- dobry ekran zarówno ze względu na jakość wyświetlania jak i pod względem łapania rys

- bardzo intuicyjny system i łatwa obsługa tego urządzenia

- bardzo, bardzo rzadkie wieszanie się (bzdura, że się nie wiesza)

Minusy:

- pierwszy i największy to brak obsługi flash i bardzo słaba obsługa internetu, a do tego to urządzenie głównie zostało stworzone.

Od razu napiszę o co mi chodzi żeby uwielbiający Apple nie rzucali śmiesznych tekstów.

Owszem do samego czytania Ipad jest w miarę dobry (chociaż nie wszystko da się odtworzyć), ale jak już coś chcemy zrobić jest do d*py.

Bardzo problematyczne wrzucanie zdjęć na niektóre fora. Słaba kompatybilność z wieloma serwisami itd.

- słaba kompatybilność z innymi urządzeniami.

Jeżeli ktoś chce połączyć Ipada np. z aparatem, komputerem itd. musi dokupić przejściówkę i wozić ją ze sobą wszędzie, gdzie może się przydać (porażka)

 

Można powiedzieć, że minusów jest mniej niż plusów, ale tak na prawdę są one ogromne.

 

Co do Samsunga to nie miałem z nim dłuższej styczności niż test w sklepie, ale nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą obsługą flash to nie do końca prawda, można zainstalować sobie iSwifter'a. Co do wieszania to tak jak pisałem wcześniej - mam już drugiego Ipada i żaden z nich nigdy mi się nie zwiesił, co oczywiście nie znaczy, że komuś to się nie przydaży.

Nie ma idealnych urządzeń, każde z nich ma plusy i minusy.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wrzuca zdjęcia z Ipada na forum?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wrzuca zdjęcia z Ipada na forum?

Ja uzywam Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, później spróbuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipada mam od początku, w tej chwili 2 gen. Nie do końca się zgodzę że to większy ipod - to stwierdzenie osoby, która nigdy nie używała iPada przez jakiś dłuższy czas ( z całym szacunkiem). Mi osobiście zastąpił laptopa w kilkudniowych wyjazdach służbowych i używam go również do pracy. W zasadze kilka osób z mojego kręgu znajomych po kupieniu zastanawia się jak mogły się bez niego do tej pory obyć. Do korespondencji ( poczta firmowa exchange i prywatna ) oraz interrnetu używam już prawie wyłącznie iPada. Podobnie z książkami - przeczytałem już kilkadziesiąt na ekranie i bardzo sobie chwalę. Kolega z kolei używa iPada profesjonalnie do pracy z dużymi rysunkami technicznymi w formacie pdf

 

Sprecyzuj prosze do jakiej konkretnie pracy. Bo wszelkie multimedia sa dla mnie zrozumiałe, poczta, korespondencja też,

ale z całym szacunkiem, praca na duzych rysunkach technicznych w formacie PDF sprowadza się wyłącznie do ich przeglądania a nie pracy na nich.

Pytam bo urządzenie popularne i masa osób wychwala, że użyteczne w pracy tylko że praca 'na komputerze' nie zawsze znaczy to samo dlatego prosiłbym o konkretniejsze odpowiedzi :)

...kto wie może powinienem kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą obsługą flash to nie do końca prawda, można zainstalować sobie iSwifter'a. Co do wieszania to tak jak pisałem wcześniej - mam już drugiego Ipada i żaden z nich nigdy mi się nie zwiesił, co oczywiście nie znaczy, że komuś to się nie przydaży.

Nie ma idealnych urządzeń, każde z nich ma plusy i minusy.

 

brak flasha to imo zaleta.

 

witryny w wiekszosci pryzpadkow flashowe to maja tylko reklamy. alleuja dziki apple nie musimy instalowac ad block

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iPada (2generacji) i szczerze mówiąc to od kilku miesięcy użyłem go jeden raz.

Jak dla mnie szału nie ma choć zdaję sobie sprawę, że może być dla wielu użytecznym urządzeniem.

Mnie najbardziej irytuje to, że każda strona wygląda inaczej niż gdy używam kompa. Pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Mam totalnie obojętny stosunek. Nie kupiłbym tego urządzenia za tyle ile się płaci za nie.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak flasha to imo zaleta.

 

witryny w wiekszosci pryzpadkow flashowe to maja tylko reklamy. alleuja dziki apple nie musimy instalowac ad block

 

Heh... a wystarczy nie instalować plugina do flasha w firefoksie, czy innej przeglądarce. Przynajmniej masz wybór. Apple wyboru nie daje. Wybacz, ale takie gadanie, że brak czegoś tam to jest wręcz zaletą, zaczyna mi się wyłącznie z Apple kojarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.