Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

@rtur

Po spotkaniu 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Na gorąco i krótko - dziękuję


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wątek (jak da radę, dopisz w temacie SPOTKANIE 2011)

 

Ja również dziękuję wszystkim za kolejne, udane Spotkanie Klubowe.

Goście super, atmosfera miłą, organizacja bombowa...

Jako, że swój komentarz zostawiam na oficjalny artykuł podsumowujący na CHRONOS24, napiszę tylko, że...

 

Chciałbym szczególnie gorąco podziękować za pracę Asi Dubrawskiej za nieoceniony nadzór, Mirkowi za trzymanie Klubowych finansów i, przede wszystkim, Darkowi Chlastawie za całą włożoną pracę i poświęcony jej czas. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - widać Darek, że to Ci ciągle sprawia przyjemność, oby na długo.

 

P.S. Oficjalnego podsumowania możecie się spodziewać po weekendzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia będą (tzn. te oficjalne) tylko daj nam chwilę czasu. Będą i w artykule na portalu, i obiecuję powklejać tutaj.

 

Ale, że koledzy też robili sporo, te pewnie coś się pojawi lada chwila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ,choć był to mój pierwszy raz ,też chciałem wszytkom podziękować.

Począwszy od spotkania nieoficjalnego,zakończywszy na oficjalnym.

 

Tak jak wspomniałem ,to mój pierwszy raz ,i mogę o spotkaniach napisać tylko w samych superlatywach.

Wspaniali ludzie,miła atmosfera,ogromna wiedza uczestników spotkań i wiele pięknych czasomierzy do obejrzenia .

 

Organizacja oficjalnego spotkania ,pełen profesjonalizm.

Widać ,że osoby to przygotowujące włożyli dużo wysiłku,a przede wszystkim serca.

Wielkie dziękuję Wam za to.

 

Prezentacje super.

Nie będę ukrywał,że mnie najbardziej się podobała manufaktura Audemars Piguet.

Choć inne firmy też prezentowały swoje produkty wyśmienicie.

Dodajmy do tego wspaniale przygotowane zaplecze gastronomiczne i jest bajka :)

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję .

Zarówno organizatorom,oraz osobom uczestniczącym w spotkaniach.

Było mi przyjemnie poznać Was wszystkich,i mam nadzieje ,że do następnego :)

 

Z wyrazami szacunku, Darek.

 

p.s. po takich spotkaniach ,nowicjusz taki jak ja ,inaczej postrzega Klubowe/inne/ sprawy.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również - tak na szybko (jeszcze nie w domu) dziękuję wszyskim, którzy przybyli. To byla ogromna frajda spotkać się (poznać się) z Wami osobiście. Na to waśnie czeka się cały rok.

 

Przyznam się, że wyjątkowo nastawiałem się w tym roku na coś ciekawego z Audemarsa i nie zawiodłem się tutaj, ale niestety nowy zegarek ( ten niebieski ( nie heuer :) ) ) naszego kolegi klubowego przyćmił wszystko inne. To następna rzecz dla której warto było przyjechać na spotkanie - ktoś zawsze coś fajnego przywiezie.

 

Trzecia sprawa - zegarki Pawła Jankowskiego. Mimo, że to prototypy - to po prostu pokazują niesamowitą kreatywność i warsztat Pawła.

 

Na końcu pozdrawiam ekipę Poznańską. Fajnie, że chociaż na chwilę udało się Wam wpaść.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł daje czadu...ja już się nie mogę doczekać.

 

A kolega z niebieskim pozamiatał - ale niech może sam się pochwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie , ekipa z Poznania oczywiscie mile zaskoczyła , choć w skladzie nie tak licznym jak zeszłego roku tzn. przybyli Starzy Wyjadacze :) na zmianę z innymi Starymi Wyjadaczami rok temu.

Dziękuję Organizatorom i wszystkim , którzy przyczynili się do znakomitej atmosfery, Gościom , Uczestnikom . Miło było poznać Nowych Kolegów - choć nie wiem czy kogoś poznałem :) .

Niebieski zegarek ? Mówicie o tym ciężkim z uszkodzoną tarczą ? No tak trzeba przyznać , że z całym szacunkiem dla wszystkich znakomitych manufaktur , na razie mogą się "schować " :) . Kolega Wulkanus niestety chyba nie zamierza się pochwalić , ale może jak poczyta coś na temat - to da się Go namówić.

Koledzy dawajcie jakieś fotki - wielu robiło zdjęcia i nie ściemniajcie , że póżniej czy za tydzień, czy , że klisza sie naświetliła :) .

Dziękuję jeszcze raz wszystkim i do następnego ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę,że udało mi się dojechać choć na nieoficjalne.

 

Naprawdę było bardzo miło, zresztą podejrzewam, że wyraz mojej mordy oddawał stan mojego ducha - czyli pełna afirmacja :)

 

Znokautował mnie Wulkanus... potem wstałem, jakoś trzymałem się na nogach, ale już kolanka były miękkie.

 

Do zobaczenia przy najbliższej okazji! :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja Ci Marcinie dziękuję za przybycie...i za nieoceniony, choć krótki wykład o piórach - może za rok coś więcej opowiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Tegoroczne spotkanie było juz moim trzecim i muszę przyznać, że jak zwykle było doskonale :)

Od wczoraj siedzę i oglądam w internecie Rolexy (prezentacja zrobiła swoje).

Pan z Audemars Piguet zabrał nas na godzinę w inny świat (podobnie jak rok temu JLC i Frank Muller).

Jedynie przedstawiciel z Vulcain odstawał trochę od reszty... na szczęście zegarki bronią się same :)

Na koniec krótka i rzeczowa prezentacja Copernicusa i piękny gest w postaci ufundowania zegarka w loterii - trzymam kciuki za Kolegów i czekam na regulatora jesienią.

Bardzo dziękuję wszystkim, dzięki którym odbyło się Spotkanie 2011.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.

Michał.

 

P.S. Mam wrażenie, że w tym roku w Spotkaniu uczestniczyła wyjątkowo liczna grupa Pań :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować wszystkim, którzy przybyli za wspaniałe spotkanie- cudownie Was było znowu zobaczyć. Organizatorom- Asi, Darkowi, Mirkowi, Klaudiuszowi i wszystkim innym, którzy przyłączyli się do perfekcyjnej organizacji naszego zlotu- wielkie DZIĘKUJĘ!

Nie zawiodła mnie prezentacja AP, podobało mi się wystąpienie TAG HEUERa, bardzo fajnie słuchało się o Rolexie, na tyle fajnie, że... chyba zakochałem się w zielonym SUBie- co się dzieje?! :)

 

Dziękuję Markowi i Marcinowi za prezentację, Tag Heuerowi za możliwość dotknięcia Microtimera- miazga!

 

Ech, było pięknie, całe szczęście, że już niecały rok do ponownego spotkania w tak dużym gronie zegarkowych przyjaciół! :)

 

 

Pozdrawiam,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałabym podziękować Organizatorom za ciekawe i inspirujące spotkanie. Szczególnie podobała mi się prezentacja marki Rolex i TAG Heuera. Filmy o Tag Heuerze przypominają filmy S-F i fajnie bo dziś reklama musi być dynamiczna i dobrze zmontowana...a zegarki Tag Heuera, jest teraz o czym marzyć... Dziekuje wszystkim za miłe rozmowy, fajnie zobaczyć Was po roku pozdrawiam cieplo

Varita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za spotkanie. Zarówno piątek jak i sobota były wyjątkowe. Organizacja całość na super poziomie. Wybór miejsca lepszy niż w zeszłym roku, a pomysł z agenda na "szyi" niech już na stałe zagości na naszych spotkaniach:-)

Najbardziej podobała mi się prezentacja TH. To że przywieźli 3 z 4 najciekawszych i unikatowych modeli marki zasługuje na podziękowania!!!

Rewelacyjne było również to, że inaczej niż w zeszłym roku, wszystkie zegarki można było dotykać i przymierzać i to chyba podobało mi się najbardziej!!!!!

 

 

Nasz rynek jeszcze jest za mały żeby duzi producenci urządzali "road show" z pokazami kolekcji jak to się odbywa na świecie ale właśnie nasze spotkania klubowe powinny być unikalną szansą na obejrzenie wyrobów prezentujących się marek. W tym roku tak było. Strzałem w dziesiątkę było to że można je było dotknąć a nie tak jak w zeszłym roku jedynie obejrzeć przez szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do podziękowań, to było moje pierwsze spotkanie i bardzo mi się podobało, te nieoficjalne również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za spotkanie, było na prawdę super :) Moim zdaniem Paweł zakasował wszystkie zegarki obecne na spotkaniu, zaś TH prezentacją i wystawionymi modelami znokautował konkurencję (pomijam AP, ale to zupełnie inny wymiar).

 

Jeszcze raz dzięki :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na spotkaniu pierwszy raz i jestem pod dużym wrażeniem zarówno świetnej organizacji, wspaniałej atmosfery jak i oczywiście przepięknych zegarków które widziałem. Muszę się jeszcze dużo nauczyć ale teraz wiem od kogo i gdzie tą wiedzę znajdę.

 

Wielkie podziękowania organizatorom, a w szczególności panu Jarkowi (JJ) z Poznania - od którego dostałem numer Chronosa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja :)

Dzięki za miłą atmosferę, bo to przede wszystkim Wasza zasługa!

Chciałam Wam również podziękować, za zaangażowanie - w tym roku, chyba po raz pierwszy nikt nikogo nie musiał "zaganiać" do sali na prezentacje :)

Oczywiście ukłony w stronę naszych sponsorów i podziękowanie za zaufanie jakim nas obdarzyli angażując się w to przedsięwzięcie.

O Patronach Medialnych...najpierw zobaczymy, co napiszą :lol: Ale oczywiście wielkie podziękowania również dla Was.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Już ochłonęłam po spotkaniu,które było znakomicie przygotowane i tu podziękowania dla Wszystkich którzy się przyczynili w jakikolwiek sposób.Ciekawe były wszystkie wykłady,chociaż najbardziej dynamiczna i przykuwająca uwagę wg mnie była prezentacja firmy TAG Heuer.Cieszę się ze mogłam porozmawiać z panami zegarmistrzami o różnych fachowych problemach zegarkowych-dziękuję za kilka ważnych podpowiedzi :lol: Na koniec dziękuję firmie Copernicus za wspaniały prezent,który trafił w moje ręce.Mojego zaskoczenia pewnie nie dało się ukryć-dziękuję jeszcze raz.Ta chwila długo pozostanie w mojej pamięci. :) Maria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z ciekawości zapytam, czy z AP przyjechał Martin Wehrli ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Wam zazdroszcze :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam, czy z AP przyjechał Martin Wehrli ?.

 

Tak, prezentację prowadził Pan Wehrli.

 

Do obejrzenia i przymierzenia był też zegarek z Twojego avataru.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak, prezentację prowadził Pan Wehrli.

 

Do obejrzenia i przymierzenia był też zegarek z Twojego avataru.

 

To mieliście fajne spotkanie. Pan Wehrli ma ogromną wiedzę na temat AP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.