Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz Dąbrowski

Chciałbym aby przywilej użytkowników jakim jest pisanie "postów" był używany z większą rozwagą a nie w ramach rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykazałes poprawę swoim zachowaniem, Twoja postawa jest nienaganną i bez jakichkolwiek uwag. Moderator postąpił zgodnie ze swoją wiarą w dobro człowieka, kierował się zapewne wzniosłymi ideami aby działać dla dobra Forumowiczów. Rola Moda to również posługa, Oni są tu po to by usuwać nasze grzechy abyśmy ze spokojnym sumieniem śmiało mogli patrzeć w przyszłość mieniącą się kolorowymi barwami. To wszystko ma głębszy wymiar i trudno opisać to słowami. Proszę abyś podążał dalej w spokoju ducha i z czystym kontem punktów albowiem każdy z nas do tego dąży!


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iKrawiec

Kopernik, wstrzymaj Ziemię, ja wysiadam.....

Wysiądź ale z mojego profilu na forum. Już trzy razy mnie banem nagrodziłeś w tym raz po mojej interwencji u Prezesa anulowałeś jedno zawieszenie. Tym razem nie masz za co mnie karać to czepiasz się rozdając "informacyjno-pozytywne ostrzeżenia" (jak to sam nazwałeś) beż żadnej "informacyjno-pozytywnej" informacji o co znowu chodzi, tak po prostu. Proponuję zająć się wreszcie sobą i gdy nie łamię zasad forum nie czepiać się mnie, chyba, że pokażesz mi w regulaminie forum gdzie jest informacja o możliwości rozdawaniu bez uzasadnienia "informacyjno-pozytywnych ostrzeżeń" przez moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosc tego. Konto zostało objete blokada. Wystarczy tego pieniactwa.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był taki postulat, ale fajnie byłoby widzieć kto nam daje plusiki za posty, bo chyba na razie widać w profilu tylko jakie posty zostały nagrodzone, chyba że się nie znam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam pytanie, może nie do końca pasujące do tego wątku, ale nie chcę zaśmiecać forum nowym.

 

Pytanie: skąd biorą sie te gwiazdki przy nicku? Co one oznaczają (spodziewam się, że to jakaś pozytywna ocena użytkownika forum wyrażona przez innych użytkowników) i jak oraz przez kogo są przydzielane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszesz :)

Najedz strzałką w MOIM profilu i kliknij przy ostatniej...;)

To sie nauczysz :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jak kliknę pierwszą, to co? Zrobi się mniej? Teoretycznie tylko pytam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gwiazdki to ocena forumowiczów.

5 to super, 1 to do bani.

Na profilu wyświetlana jest średnia ocen czyli jak ktoś da Ci 5 i ktoś 1 to zostaną 2-3. (Nie wiem w którą stronę są zaokrąglane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy czyli raz pomogłem a raz dałem pieca - czy tak ? albo trzy razy dałem do pieca i mam trzy 

Nie kumam tych gwiazdek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś zdenerwujesz to da Ci jedna ;)

Z zemsty:) , ty to zignorujesz a On czuje się lepiej ze dokuczył...ot cala tajemnica .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trzy czyli raz pomogłem a raz dałem pieca - czy tak ? albo trzy razy dałem do pieca i mam trzy 

Nie kumam tych gwiazdek 

strzele Ci 5 to zobaczysz jak zadziala ;)

 

Edit. nadal masz 3. Musi Cie nie lubic wiecej osob :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu właśnie nie ma możliwości jednoznacznie wskazać ile razy ktoś komu pomógł, jak to ma miejsce na innych forach.

U nas ktoś z kaprysu może Ci przyfasolić 1 gwiazdkę, bo np uzna, że masz za dużo a inny może dać Ci 5 gwiazdek.

2,3,4 gwiazdki nie mam pojęcia po co są. Może ktoś daje je wtedy, kiedy pomogłeś mu np w 25%, 50% czy też w 75% ale wątpie, aby ktoś to tak określał.

Fakt jest taki, że na naszych profilach ilość palących się na złoto gwiazdek to średnia gwiazdek, jaką klikneli nam forumowicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ok, wyjaśniło mi się. Ale... ta funkcjonalność forum jest niedostępna w tapatalku. W tej sytuacji zapytam, czy like posta wystawiony w tapatalku jest widoczny/naliczany poza tapatalkiem? Dla testu zrobię like'a postu Pawła. Czy widać to na PC/poza tapatalkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę tego like'a na androidzie bez pełnej wersji komputerowej na przeglądarce chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawe, bo ja w tapatalku własnego like'a nie widzę po wyjściu i powrocie do wątku. W dodatku wygląda na to, że mogę dać temu samemu postowi (Pawła) kolejnego like'a. Czy pojawił się u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli pomimo, że tego nie widzę, to po jednorazowym nadaniu like'a kolejne nie są naliczane. Ok, dzięki za wyjaśnienia i wspólne dochodzenie. ;) Dobrej nocy życzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zauważyłem to nie można 2x like'ować tego samego postu, bo strzałka znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można, i dobrze, bo Ci co piszą merytoryczne posty "+100 " by się męczyli :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale z tego co zauważyłem to nie można 2x like'ować tego samego postu, bo strzałka znika.

W tapatalku jest taka możliwość, ale powyżej doszliśmy do tego, że like'i nie są naliczane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.