Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dorian g.

Co chciałbym zmienić aby poprawić funkcjonowanie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje i powinno byc to zmienione na prawidlowy zapis.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisane to jest tutaj: https://pl.wikibooks.org/wiki/PHP/Internacjonalizacja (bodajże drugi akapit).

Tak to 'twórcy' PHP zrobili. Jeśli chcecie to możecie to do nich zgłosić.

P.s. taka forma jest używana od lat na wielu (naprawdę) stronach. Idzie się przyzwyczaić. ;)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można, by było wprowadzić okienko do wyszukiwania zadanej strony w tematach?

Obecnie dokopywanie się do strony 156 kiedy jest ich powiedzmy 290 jest upierdliwe i szalenie wnerwiające!

Było by to wielkim ułatwieniem! 


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można, by było wprowadzić okienko do wyszukiwania zadanej strony w tematach?

Obecnie dokopywanie się do strony 156 kiedy jest ich powiedzmy 290 jest upierdliwe i szalenie wnerwiające!

Było by to wielkim ułatwieniem! 

 

Ależ coś takiego istnieje:

 

post-6402-0-26543700-1465564987_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisane to jest tutaj: https://pl.wikibooks.org/wiki/PHP/Internacjonalizacja (bodajże drugi akapit).

Tak to 'twórcy' PHP zrobili. Jeśli chcecie to możecie to do nich zgłosić.

P.s. taka forma jest używana od lat na wielu (naprawdę) stronach. Idzie się przyzwyczaić. ;)

Przyzwyczaiłem się :)

Ale to jest KMZIZ, forum o czasie, dlatego mnie kłuje od lat w oczy :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to umieścić:

 

ouvaxej7ghni_t.jpg

 

Chciałbym zauważyć, że tyś tyś to można wołać na kaczki.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do administratora technicznego:

 

Sam byłem pomysłodawcą egzekwowania zakazu cytowania zdjęć-watek 'jaki zegarek masz dziś na ręku" by ukrócić powielanie kilkakrotnie tego samego zdjecia z komentarzem 'wow', graty', '+100000” i inne.(vide regulamin)

 

Pomysł zadzialał-temat jest klarowny i przejzysty.

 

Natomiast nielogicznym jest rozsylanie ostrzezeń i edycja zdjeć ( usuwanie) w tematach dotyczących oceny oryginalnosci elementow zegarkowych!( tarcze, skrzynie,koperty)

 

Proponuje zapoznać się z trescią tematu ( posta) i ocenić czy zasadne było zacytowanie zdjęcia, miast bez zastanowienia rozsylać ostrzeżenia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może postulat już kiedyś się pojawił, a ja go nie znalazłem:

czy nie można wydzielić w dziale "Sprzedam" poddziału dla zegarków i poddziału dla akcesoriów (paski, bransy, rotomaty itp.)? W jednym sprzedaż tylko zegarków, w drugim części i akcesoriów? Trzecim byłyby oferty niezegarkowe, czwartym "poszukuję", piątym oferty profesjonalne i byłby porządek.

Do tego byłoby zdecydowanie bardziej czytelnie...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy siedmiodniowa karencja dla nowozarejestrowanych już nie obowiązuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cz ktoś mógłby odpowiedzieć na mój powyższy postulat?

Jeśli nie merytorycznie, to chociaż "spadaj na drzewo z takim pomysłem"?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy siedmiodniowa karencja dla nowozarejestrowanych już nie obowiązuje?

 

Jest luka w tapasraku...

Cz ktoś mógłby odpowiedzieć na mój powyższy postulat?

Jeśli nie merytorycznie, to chociaż "spadaj na drzewo z takim pomysłem"?

 Jest merytoryczne, jak i setki innych pomysłów. Ale żeby tak każdy zrealizować w kilka dni? Mielibyśmy najlepszy ze światów od dawna :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, luka jes od zarania dziejów :) i ....jest.

Zakladają uzytkownicy tematy w dniu rejestracji, pyskuja ( brak moderacji) i mają to w d..e.

 

P.S Moderacja to fikcja, jest jeden, słownie jeden aktywny moderator na setki wątków i tysiace tematow.

Piszę jak jest, nie by sobie wrogów przysparzać....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest luka w tapasraku...

 

Jest merytoryczne, jak i setki innych pomysłów. Ale żeby tak każdy zrealizować w kilka dni? Mielibyśmy najlepszy ze światów od dawna :)

Dzięki.

Wydaje mi się, ze to pomysł do w miarę szybkiej realizacji. A naprawdę dużo by poprawił w organizacji tego działu.

Jeśli jest to trudniejsze niż mi się wydaje, cierpliwie poczekam, bo wiem ze ostatnio dużo się dzieje (dobrego) w celu optymalizacji naszego forum.

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No tak, faktycznie. Zapomniałem o tej luce w tt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza zmianą kolorów jest jakaś inna zmiana funkcjonalna (nowe skróty, ułatwienia, itp. których przed zmianą nie było)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do pomysłu wyodrębnienia poddziałów w dziale sprzedam (zegarki, akcesoria itd.) - pisałem o tym kilka postów wyżej.

Już wiem, że to nie była zmiana na kilka dni, ale może po miesiącu uda się wrócić do tematu?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zgłaszam pod dyskusję użytkowników zmianę regulaminu forum. Uważam, że zakazane powinno być obrażanie innych, a nie konkretne tematy. Każdy temat może prowadzić do obrażania. To jest kwestia kultury osobistej, a nie tego, o czym dyskutujemy. Ostatnio rzeczony zakaz prowadził do zamykania interesujących dyskusji. Może być stosowany arbitralnie. Aktualne ograniczenia nie służą forum i użytkownikom. Jesteśmy dorosłymi, poważnymi ludźmi, którzy mogą brać odpowiedzialność za swoje słowa i nie muszą mieć w istocie odgórnych ograniczeń. Wystarczy ogólne postanowienie dotyczące trzymania się tematu. Nadmienię, że wiele kłótni nie wynika z różnicy zdań na dyskutowany temat, ale z faktu, że istnieją użytkownicy, którym w ogóle, co do zasady nie podoba się dana dyskusja. W takim wypadku formalne przestrzeganie regulaminu staje się sposobem realizacji pozaregulaminowych celów i w istocie blokuje forum.

 

Ponadto proszę o umieszczenie w regulaminie reguł dotyczących punktów ostrzeżeń. Obecnie są one przyznawane uznaniowo, co nie służ transparentności oraz wzrostowi zaufania do moderacji.

 

Na koniec odpowiadam z góry na zarzut, że regulamin to nie sprawa użytkowników. Jeżeli deklarujemy, że jesteśmy jakąś społecznością, to wszyscy powinni mieć możliwość proponowania wprowadzenia określonych reguł postępowania, usprawnień, etc. Zasady działania Forum nie podlegają przepisom ustawy o stowarzyszeniach w takim sensie, że jedynie członkowie Stowarzyszenia są uprawnieni do proponowania zmian. 

 

Jeżeli są osoby, które uważają, że mogą kulturalnie spierać się również na tematy religijne i polityczne, które uważają, że zakaz ogranicza możliwość dyskusji i nie jest konieczny w takim brzmieniu, jak dotąd, a przede wszystkim, że zmiana regulaminu, o której pisałem podniesie atrakcyjność forum, że nie tylko tematy łatwe i przyjemne po godzinach są interesujące, a wręcz przeciwnie, że są sprawy bardzo ciekawe wokół nas, o których chcemy podyskutować w znanym gronie, to bardzo proszę o opinie n.t. proponowanych zmian.

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu. Kiedy ostatnio przeglądałeś regulamin Forum?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy dla mnie jak czytam takie posty, to zazdroszczę ludziom masy wolnego czasu poświęcanego na rozwiązywanie nieistniejących problemów..

ale jak widać po sprawach sądowych również , pieniactwo ma się dobrze 

życzę wszystkim aby mieli chęć na czerpanie radości z życia a nie zajmowania się mało istotnymi bzdurami

już wystarczy ze unijni urzednicy zajmują się długością płomienia świecy, jak eurokomuna się utrzyma widzę tam dla Pana Tomasza ŚWIETLANĄ wręcz przyszłość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy dla mnie jak czytam takie posty, to zazdroszczę ludziom masy wolnego czasu poświęcanego na rozwiązywanie nieistniejących problemów..

ale jak widać po sprawach sądowych również , pieniactwo ma się dobrze 

życzę wszystkim aby mieli chęć na czerpanie radości z życia a nie zajmowania się mało istotnymi bzdurami

już wystarczy ze unijni urzednicy zajmują się długością płomienia świecy, jak eurokomuna się utrzyma widzę tam dla Pana Tomasza ŚWIETLANĄ wręcz przyszłość 

 

Sugerowanie pieniactwa sądowego osobie proponującej poprawę regulaminu. Ironizowanie o ogromnej ilości czasu. Sugerowanie, że dostrzega nieistniejące problemy.

 

Zgadzam się z wnioskiem, że zbyt dużo czasu poświęcam na posty. To niestety prawda. Nie rozumiem fragmentu o pieniactwie sądowym, nikogo nie pozwałem... 

 

Panie Dariuszu,

 

nie zależy mi na zmianie regulaminu, to administracja dba o jakość forum. Czy naprawdę nie dostrzega Pan zainteresowania po stronie użytkowników tematami innymi niż lekkie, łatwe i przyjemne oraz towarzyskie bardzo? 

 

Odnosząc się do kwestii UE, to oczywiście, że jestem przeciwnikiem kazuistyki. Całą część regulaminu dot. netykiety sformułowałbym w dwóch zdaniach: "Na Forum KMZiZ szanujemy innych użytkowników. Piszemy na temat i nie obrażamy". 

 

W regulaminie brakuje zasad postępowania reklamacyjnego, polecam blog, którego autor w przystępny i sympatyczny sposób (mi brakuje tej umiejętności) wyjaśnia pewne zasady: https://prakreacja.pl/swiadczenie-uslug-droga-elektroniczna/

 

pozdrawiam

Tomek z Wrocławia

Tomaszu. Kiedy ostatnio przeglądałeś regulamin Forum?

 wczoraj

 

edit: przed chwilą, zniknęły zakazy dot. religii, zakaz propagandy jak najbardziej ok. Mam kilka spostrzeżeń, uwag, miałbym rady co można podrasować, co raczej nie jest najszczęśliwiej sformułowane, doradzić, ale nie narzucam się.... ;)

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak eurokomuna się utrzyma widzę tam dla Pana Tomasza ŚWIETLANĄ wręcz przyszłość 

Powyższa wypowiedź ma charakter agresywnej agitacji politycznej połączonej z atakiem personalnym na użytkownika.  :P  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyższa wypowiedź ma charakter agresywnej agitacji politycznej połączonej z atakiem personalnym na użytkownika.  :P  :D

:);)

11. Zabronione jest wytykanie innym Użytkownikom, niezgodności z Regulaminem, zamieszczanych przez nich treści. W celu zgłoszenia treści niezgodnych należy użyć funkcji „Zgłoś”.

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:);)

11. Zabronione jest wytykanie innym Użytkownikom, niezgodności z Regulaminem, zamieszczanych przez nich treści. W celu zgłoszenia treści niezgodnych należy użyć funkcji „Zgłoś”.

:)

 

Wytykanie, że zabronione jest wytykanie też pod to podchodzi  ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oraz wytykanie wytykania że zabronione jest wytykanie. Dokonam samozgłoszenia, albo niech mi to ktoś wytknie :D


Cholipka, nie zdążyłem na samosklejenie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.