Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Videoteka Zegarkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem ;)

 

Jak wiemy, w necie jest całe mnóstwo filmików pokazujacych różnego rodzaju prezentacje o tamatyce zegarkowej, czy też prezentacje danego modelu zegarka. Chciałbym żebyśmy je umieścili w tym temacie, i zrobili taką jakby biblioteke video. Niech w tym temacie prym wiodą filmiki, najlepiej te Waszym zdaniem najciekawsze. Bardzo mile widziane również własne filmiki robione Waszym zegarkom, czy też z różnego rodzaju imprez związanych z zegarkami. Zapraszam :)

 

Dla przykładu pierwszy lepszy, który moim zdaniem ma klimat :

 

http://www.youtube.com/watch?v=EoTHEWhhVWQ


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez sensu.

Jeżeli ma to być "Videoteka Zegarkowa KMZiZ" to powinny być tylko nasze filmiki, bo w wariancie proponowanym przez Ciebie jest to "Videoteka YouTube w pigułce na KMZiZ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już lepiej, ale Panowie proponuję wrzucać tylko największe perełki, bo jak poleci wszystko to równie dobrze to samo można znaleźć w ww. serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Panowie proponuję wrzucać tylko największe perełki

 

Niech w tym temacie prym wiodą filmiki, najlepiej te Waszym zdaniem najciekawsze.

 

No to Krystian, dawaj coś związanego z Omegą ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Sikkens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poezja Dawidzie wiem że już miałeś na łapce Patka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabierasz nam chleb Michał...ale co zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabierasz nam chleb Michał...ale co zrobić

Łukasz, przepraszam, nie miałem na celu nic złego. Napisz do "góry", jak uznają że jest nie w porządku, to temat poleci do kosza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są na sali fani Kraftwe... yyyy.. Urwerk?

 

http://www.youtube.com/watch?v=7cDJLkBMdkc

http://www.youtube.com/watch?v=cVTbqeff1RQ

 

 

 

 

 

 

 

A dla Carlito... Reverso oczywiście ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=4b3uM3JFf_0


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są na sali fani Kraftwe... yyyy.. Urwerk?

 

Oczywista, że są... ;) Ja jestem fanem kreacji tej manufaktury. Niezwykła wyobraźnia , doskonałe zegarmistrzostwo.

 

Michał

 

Tak na marginesie - czemu dałeś ten temat w Po godzinach, a nie na Forum Głównym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mną pozamiatało

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A to chyba jeden z najlepszych filmów reklamowych... od Vacheron Constantin. Jeżeli ktoś z Was jeszcze nie widział, to zapraszam...

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał

 

Tak na marginesie - czemu dałeś ten temat w Po godzinach, a nie na Forum Głównym?

Przyznam, że sam się po fakcie nad tym zastanawiałem ;)

 

Czy mogę prosić któregoś z moderatorów o przeniesienie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki temat już był całkiem nie dawno zakładany ;)

 

Tutaj link do niego

 

Po co powielać, lepiej rozwijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz ;)

W takim razie temacik do kosza, lub to co zostało w nim wklejone przenieść do starszego, podobnego tematu.

 

Dziękuję za uwagę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEEE, nie wrzucajcie tego do kosza tylko Michale- poproś moda żeby scalił oba wątki, bo szkoda roboty :) Najlepiej żeby tamten wątek dokleić do tego, bo ten żyje, a tamten nieco zapomniany i w rzadziej odwiedzanym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mod się zgodzi, to byłoby super.

 

A żeby nie rozmywać, to wklejam prezentacje zegarka, który wciąż chodzi mi po głowie :

 

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F%3Fgl%3DPL%26hl%3Dpl&hl=pl&gl=PL#/watch?v=UcdQgYPLOdY


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za film. Niestety dzisiaj doszły mnie słuchy, że główny aktor w tej reklamie Patrick Musimu nie żyje :rolleyes:


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.