Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
carlito1

Przymierzałem dzisiaj/ostatnio...

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

🤗🤗🤗

IMG_20260620_130102598_HDR.jpg

IMG_20260620_130058701_HDR.jpg

IMG_20260620_130054456_HDR.jpg

Bierzesz Tomek? Bardzo fajnie zrobione zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):

Bierzesz Tomek? Bardzo fajnie zrobione zegarki. 

Bardzo mi się podoba, Żonka mówi że może mi go kupi we wrześniu na urodziny które będę miał w lipcu, trochę to pokręcone 🤷🤷🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodemu bardzo podobał się ten.

IMG_20260620_144359381_HDR.jpg

 

IMG_20260620_144412446_HDR.jpg

IMG_20260620_144443942_HDR.jpg

Kawał odważnika 😁😁😁

IMG_20260620_144556279_HDR.jpg

IMG_20260620_144600394_HDR.jpg

IMG_20260620_144605283_HDR.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, rafi napisał(-a):

Bierzesz Tomek? Bardzo fajnie zrobione zegarki. 

Fajna faktura tarczy, bardzo ładna dwukolorowa luma, luma na koronce i klamerce,na mojej witce przyjemnie leżał, w komplecie drugi pasek z gumy. 

Ja na lato bym go wrzucił na mesha 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu wraz z Watch Club Polska miałem okazję odwiedzić Chronoswiss w Lucernie. Wrzucam kilka fotek z wizyty..

 

Ogółem bardzo emocjonujące doświadczenie i to tym bardziej, gdy Twoim hostem jest Paweł Bohacz, któremu przy okazji dziękuję za oprowadzenie i samo zorganizowanie wizyty.

 

Swoją drogą podziwiam kierunek w którym rozwija się Chronoswiss. Jeszcze parę lat temu ich zegarki traktowałem jako ciekawostkę ale bez żadnych emocji. Natomiast gdy na W&W zobaczyłem na żywo jakość wykonania, sposób obsługi i estetykę w którą manufaktura zmierza to musze przyznać, że moje zainteresowanie tylko rośnie.  A z tego co widzę, to tylko początek ich drogi rozwoju więc warto mieć ich na radarze.

 

To była dobra wizyta..

 

20260622_112122.thumb.jpg.2e9d5de1a8331c8a677c5b3271de9e81.jpg

 

20260622_112340.thumb.jpg.64f86e184638f06292f512902aa922b8.jpg20260622_112331.thumb.jpg.2115720553c98b1db79b6597ea1a3eb2.jpg

 

20260622_122200.thumb.jpg.72aa6d2b14749a6fcf9e8106871f4e98.jpg20260622_124549.thumb.jpg.f532a2d5ec93bda493a6aadc791dbbb2.jpg20260622_121629.thumb.jpg.b35fd232855a045b5cf3e01ef42f6c8f.jpg

20260622_125749.thumb.jpg.7b1a2152fa47a5c0eef9ddd78df288a4.jpg

20260622_130019.thumb.jpg.351fb9327c0e71f2e786dd3ca3c1f7fe.jpg20260622_125938.thumb.jpg.28cd9312490865bd359d766bb5171896.jpg

 

 

 

 

20260622_122644.jpg

20260622_130059.jpg

20260622_130147.jpg

20260622_130237.jpg

20260622_130303.jpg

20260622_131359.jpg

20260622_140431.jpg

20260622_131611.jpg

20260622_132230.jpg

20260622_132709.jpg

20260622_134841.jpg

20260622_135337.jpg

20260622_135531.jpg

20260622_141723.jpg

20260622_141827.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.