Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wocio19

Robert Kubica - klub kibica :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 110010000010011001

Z tego co mi wiadomo to zrodlo tej informacji pochodzi z Przegladu Sportowego.

 

Widzieliscie nowa witryne internetowa Roberta? B) Juz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie napomknąć o tym incydencie stronę wcześniej. Onet onetem, ale jest gdzieś (nie chce mi się szukać teraz) nawet filmik z wypowiedzi tego...

 

Co do strony Roberta, fajnie, że jest, ale nie powala.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co sądzicie o ostatniej wypowiedzi N.Laudy o R. Kubicy ?

Chyba wiadomo o jaką wypowiedź chodzi.

 

Ja uważam, że tylko faszystowski pomiot mógł tak się wypowiedzieć o Polaku. Lauda to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o ostatniej wypowiedzi N.Laudy o R. Kubicy ?

Chyba wiadomo o jaką wypowiedź chodzi.

http://www.f1talks.pl/?p=1511

Tak czy inaczej, Lauda wyszedł na durnia. Bo facetowi wydawało się, że jest taki "cool", a tak naprawdę niemieckim widzom, w ogromnej większości się to po prostu nie spodobało. Na niemieckich forach bardzo dużo ludzi pisało wprost, że NL jest idiotą, którego nie powinno się wpuszczać przed kamery RTL-u.

Być może Robert nie ma zbyt wielu kibiców w Niemczech. Być może nawet nie jest tam za bardzo lubiany, z racji wcześniejszej rywalizacji z Heidfeldem, ale mimo wszystko Kubica swój szacunek tam ma. Ludzie tam znają się na tym sporcie i potrafią docenić umiejętności.

To jest trochę tak, jakby u nas w studio wyścigowym jakiś komentator nagle ni z tego, ni z owego zaczął mówić np na Schumachera per "szwab". Prawdopodobnie poczulibyśmy się nieswojo. Może paru żuli spod budki z piwem by temu przyklasnęło, ale w ogromnej większości po prostu by się to nam nie spodobało.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To jest trochę tak, jakby u nas w studio wyścigowym jakiś komentator nagle ni z tego, ni z owego zaczął mówić np na Schumachera per "szwab". Prawdopodobnie poczulibyśmy się nieswojo. Może paru żuli spod budki z piwem by temu przyklasnęło, ale w ogromnej większości po prostu by się to nam nie spodobało.

 

Zgadzam się w 100%. Tym bardziej, że są pewne dyscypliny sportowe, w których chamskie określenia po prostu nie ujdą. To nie piłka nożna, gdzie pseudokibice dają sobie do pieca ile wlezie. W F1, czy na przykład w tenisie ziemnym, nie ma miejsca na określenia pejoratywne (delikatnie rzecz ujmując).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Patrze na wyniki z kwalifikacji i zastanawiam sie ktore miejsce moze zajac dzis Robert w GP Turcji.

Optymistycznie patrzac to jesli Rosberga, Schumachera, Buttona wyprzedzi to bedzie na 4 pozycji przed soba bedzie mial jescze Vettela, Hamiltona no i Webbera. Hamilton jest nie obliczalny hehe wcale mu nie zycze aby wypadl np z toru :P hmmm moze bedzie 4 lub 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Robert dojechał cały i zdrowy - 6 miejsce, nie jest tak źle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

I znow utknal za Rosbergiem :P ale zbiera przynajmniej punkty, szkoda Pietrowa.

Najciekawsze bylo to co wydarzylo sie na 41 okrazeniu, trach dwa Red Bulle sie zderzyly, jak dla mnie to ewidentna wina Vettela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I znow utknal za Rosbergiem :P ale zbiera przynajmniej punkty, szkoda Pietrowa.

Najciekawsze bylo to co wydarzylo sie na 41 okrazeniu, trach dwa Red Bulle sie zderzyly, jak dla mnie to ewidentna wina Vettela.

 

Trudno powiedzieć. Vettel był szybszy. Gdyby Webber odbił trochę w prawo, to do kontaktu by nie doszło. Tak czy inaczej, życzę Vettelowi tytułu mistrzowskiego. Uważam, że na to zasługuje, bo od kilku lat udowadnia jak znakomitym jest kierowcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert będzie mocny w Montrealu, oj będzie mocny :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert będzie mocny w Montrealu, oj będzie mocny :)

Bedzie cienki a nie mocny bo ekipa nic nie zmieniła-poza pozdejmowaniem ze skrzydła elementów zwiekszajacych docisk ,

jesli tego dzis na kwalifikacje nie zmienia to sie na tej zmianie przejada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie cienki a nie mocny...

Ósme miejsce w kwalifikacjach, ale na twardych oponach, to nie było łatwe zadanie. Nie twierdzę, że Robert uczynił jakiś cud, ale powiedzieć że było cieńko, to by było niesprawiedliwie :)

 

Ryzykowna, ale ciekawa strategia. Dwa RBR-y i Robert na twardych oponach. Zobaczymy czy się opłaci. Różnie może być, start i pierwsze okrążenia mogą być dla nich bardzo trudne. Po dziesięciu okrążeniach powinni odzyskać wigor. RBR-y będą miały łatwiej niż Robert, bo mają niesamowite autko i startują wyżej... Zobaczymy jak będzie.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze mu docisk poprawili bo by skończył jak Pietrov

mysle ze maja strategie na dwa pit-stopy , start na twardych i pierwszy pit-stop znów twarde a końcówka gdy tor juz bedzie nagumowany to miekkie i do mety

jak dobrze podpasuja i nic sie nie stanie to moze byc i pudło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, strategia startu na twardszych oponach jest jasna. Nie stracić pozycji, i nie dać uciec zbyt daleko tym na miękkich. Potem ci na miękkich zjeżdżają na zmianę, i wtedy my uciekamy w nadziei że tamci zaplątali się w traffic z tyłu. Na miękkie zmieniamy pod koniec wyścigu, kiedy wózek jest najlżejszy i degradacja opon jest najmniejsza. W dodatku pod koniec wyścigu jesteśmy najszybsi, więc możemy ewentualnie pomyśleć o wyprzedzaniu w końcówce jeśli jest okazja :)

Najgorszy jest start i pierwsze kilka kółek. Robert powinien się skupić jedynie na obronie pozycji, żadnych szaleństw. Jeśli po pierwszych kilku kółkach nadal będzie na 8-mym miejscu, to już bedzie bardzo dobrze.

Strategie może też pokrzyżować deszcz, nieoczekiwane zdarzenia + safety car, ale taki jest rajd, czasem trzeba ryzykować :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowna, ale ciekawa strategia.

W sumie strategia nie sprawdziła się. Okazało się, że twardsze opony są niewiele bardziej wytrzymałe niż miękkie.. Ale tragedii też nie ma. W końcu zakończył wyścig jedno oczko wyżej niż rozpoczął.

Manewr z Sutilem idiotyczny. Nie wiem co mu do łba strzeliło. Niech się cieszy jeśli dostanie za to tylko karę finansową.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być nieźle. We wszystkich sesjach treningowych Robert z dosyć dużą łatwością utrzymywał się w pierwszej piątce, więc updaty na Valencję chyba dobrze działają ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w Q3 będzie nieźle.. ja już się denerwuję ;)

jest duża szansa,że Robert wystartuje z pierwszej lub drugiej linii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i właśnie się denerwowałem żeby nie stało się tak jak się stało!

Renault nie jest Redbullem tego sezonu ani Brawnem poprzedniego. To że w Q1 był dobry czas to nie znaczy, że w Q3 będzie taki sam co by się nie działo. Znów moim zdaniem błędy teamu (który i tak jest sto razy lepszy niż bmw sauber).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P6 to rozczarowanie.

Z drugiej strony, jeśli P6 to rozczarowanie, to znaczy że samochód jest już całkiem niezły. Na początku sezonu wzięlibyśmy takie miejsce w ciemno. ;)

 

Williams happy-051.gif

 

Mercedes lol-049.gif

 

 

.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bolid jest niezły i to widać ale..

są tory jak ten gdzie i bolid i Robert mają dodatową przewagę i szkoda, że nie udało się z tej przewagi w pełni skorzystać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.