Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem prosty człowiek - jak ktoś głupoty wypisuje w internecie, to dla mnie jest głupkiem, a nie trollem :). Ale racja, czymkolwiek by to zjawisko nie było, przestaję karmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecie tylko prawnie chroniony jest znak handlowy, logo już nie będzie - zresztą jakbym kupił oryginał tez bym je usunął i co jestem już przestępcą bo nie potrzebuje do lansu napisu rolex? Po prostu podoba mi się dizajn zegarka i to że pokazuje godzinę. Według mojej wiedzy jest to, a raczej będzie replika.

 

Powiem tak-pojęcie może masz, ale o popychaniu karuzeli bo o zegarkach na pewno NIE.

Ja jestem prosty człowiek - jak ktoś głupoty wypisuje w internecie, to dla mnie jest głupkiem, a nie trollem :). Ale racja, czymkolwiek by to zjawisko nie było, przestaję karmić.

Kolego @meinard,spokojnie,nie wszyscy dobrze znoszą upały i breedzą ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwykłem obrażać osób których nie znam, ale jak chcesz to proszę bardzo, w takim razie napisze analogicznie ze pojecie masz ale o waleniu się cegłą w łeb. 
Różnica wizualnie to głownie bezel i nachodzące cyfry na indeksy. Mechanizm specjalnie mnie nie interesuje, równie dobrze mógłbyć być tam kwarc (przynajmniej nie ma problemu z nakręcaniem). Choć na pierwszy rzut oka jest ok, ETA lub jej klon. Dodam, że ma day & date i faktycznie wszystko jest na miejscu i działa (dlatego kupiłem go jako baze).

P.S nigdzie nie napisałem, ze mechanizm w 99% jak w orginalne, tylko że prawie identyczny przez pryzmat funkcji.

Edytowane przez USERNAME

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@USERNAME - ja wiem, że jest gorąco, a przy niedzieli to czasem się człowiek jakieś piwko wypije, albo ktoś papieroskiem bez banderoli poczęstuje, ale proszę Cię.... Co Ty w ogóle wygadujesz :blink:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie USERNAME mam wrażenie, że Pan nie ma pojęcia co to replika, to po pierwsze. Po drugie, chwalenie się takim czymś na forum zegarkowym to nieporozumienie . Pokaż Pan zdjęcia bo ciekaw jestem co to za szmelc Pan kupił...

 

Według mojej wiedzy jest to, a raczej będzie replika.

 

Marną ma Pan wiedzę na ten temat.

Edytowane przez nieśmiałek

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy Ty się czasem nie pomyliłeś?

To forum pasjonatów zegarkowych,do których Ty sądząc po wpisach raczej się nie zaliczasz.

Moje pytanie brzmi:Po co wypisujesz takie banialuki?-bo widzę że róznica między nami jest taka jak między węglem kamiennym a kamieniem węgielnym......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiałek nie prosiłem o ocenę mojej wiedzy, te też zachowaj swe spostrzeżenia dla siebie. Po drugie przebiłeś wróżbitę macieja, nie dalem nawet fotek a Ty już wiesz, że szmelc.. Brawo, brawo proponuje przetrzeć swoją szklaną kule bo ewidentnie coś tam słabo widać, bo kopertę i bransoletę odkupuje od jednej z firm która tu się reklamuje. Ale przekaże im, że sprzedają szajs, bo tego napewno nie można powiedzieć o mojej replice.
 


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Pan nosi co Pan chce, jednak reklamowanie się takim czymś na tym forum jest pewnym nieporozumieniem.

Nie rozumiem co Pan chce osiągnąć wkładając chiński werk do oryginalnej koperty... 

Nazywajmy rzeczy po imieniu, nie replika a podróba.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podróbka – to każdy towar oznaczony podrobionym znakiem towarowym

 

imitacja  – nie narusza prawa do znaku towarowego, ale prawa do wzorów przemysłowych (np. do zastrzeżonego kształtu)

 

inspiracja – naśladownictwo


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Chińczykiem i szukasz przyjaciół w Polsce? :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower typu cruiser, Audi Q7 i Rolex, wszystko poskładane ze szmelcu czy tylko rozdwojenie jaźni ! To musi mieć coś wspólnego z Chinami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....bo nie potrzebuje do lansu napisu rolex? Po prostu podoba mi się dizajn zegarka i to że pokazuje godzinę. Według mojej wiedzy jest to, a raczej będzie replika.

 

20130615164048uid2.jpg

 

To samo z tą "repliką"...


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon na Rolexy za 10euro nabyte podczas wakacji i zapytania -uważam za otwarty :D :D :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej rozwalił tekst, żeby usunąć logo z orginalnego Rolexa (nie chce mi się szukać cytatu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej rozwalił tekst, żeby usunąć logo z orginalnego Rolexa (nie chce mi się szukać cytatu). 

Wtedy by wyglądał jak Steinhart, który hm... inspiruje się (twórczo oczywiście) Rolkiem właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam znalazłem w sieci , czy ktoś się wypowie

Sprowadzając wątek na właściwe tory i odpowiadając na pytanie Kolegi - dekiel wygląda jak oryginalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie ocenialbym kolegi Username tak surowo. Na plus przemawia to ze chcial usunac oznaczenia Rolexa a wiec nie jest tak jak niestety z kilkoma osobami, ktore znam i ktore calkiem swiadomie i z premedytacja nosza podrobki i absolutnie im to nie przeszkadza. Ba uwazaja, ze prawdziwy obciach to nosic prawdziwego Rolexa i wydac na niego 5 tys euro.

 

Rozumiem tez kolege, ze chcialby ponosic zegarek zblizony stylistycznie do Rolexa. Jednak w takim przypadku radzilbym zamiast nabijac kieszen oszustom kupic zegarek firmy, ktora po prostu Rolexam sie inspiruje:) np. wspomniany Steinhart lub nawet Parnis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ,a co powiesz o zdjęciu ?

Moim zdaniem też oryginalne ,ale mogę się mylić, w dobie fotoshopów 

 

Kol. USERNAME ,jak już się wyspałeś, proszę przeczytaj Swoje wpisy jeszcze raz.

Kol. Cook proponuję to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...prawie identyczny przez pryzmat funkcji.

Złota myśl. W sam raz do podpisu.

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego ,a co powiesz o zdjęciu ?

Moim zdaniem też oryginalne ,ale mogę się mylić, w dobie fotoshopów 

 

Kol. USERNAME ,jak już się wyspałeś, proszę przeczytaj Swoje wpisy jeszcze raz.

Kol. Cook proponuję to samo.

Chętnie,a możesz objaśnić w jakim celu? ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam z uwagą Twoje wypowiedzi ,w różnych tematach ,najczęściej  są trafne,ale łatwość z jaką potrafisz obrażać ludzi jest dla mnie,nie zrozumiała .

Pozdrawiam Janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki mam zamiar[by obrażać]tylko często słowo bardziej dosadne jest bardziej "czytelne"

Pozdrawiam Marek


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.