Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tajtek jesteś chyba malkontentem. No bo co tu jest nie tak? :o  Zajefajna gablota!!! Gratulation! :)

Spi.........  temat  :wacko:  ale przez grzeczność nie będę dyskutował i wymieniał felerów :ph34r:

Dzięki za  dobre słowo :D

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie co poszło nie tak? Na oko nie widać. Sam przymierzam się do spłodzenia jakiejś gablotki więc wolałbym uczyć się na cudzych błędach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwiczki są lekko przekoszone. :wacko:  Relacja korony do korpusu i dalej do brody - coś mi tu nie gra do końca. :wacko: Niestety nie miałem dostatecznej ilości materiału. Broda jest z dwóch warstw deski i dolna warstwa jest już wyklejona ze skrawków.

Teraz gdybym miał materiał i  co niektóre elektronarzędzia to zrobiłbym tą gablotę węższą i wyższą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze pewne niedoskonałości dla Ciebie będą bardzo widoczne ale jak dla mnie to ta gablotka jest super . podoba mi się bardzo i będzie dla mnie wzorem jeśli zabiorę się za podobny projekt


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek, rozumiem o co Ci chodzi, ale wierz mi na zdjęciach ta gablotka rewelacyjnie. Kolejny raz mi zaimponowałeś. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za słowa pocieszenia :D  Następna, kiedyś, będzie lepsiejsza :D

Deski podłogowe mi się już skończyły więc chwilowo warsztat pod chmurką zamykam i nie będę was zamęczał  swoją "radosną twórczością" :D no chyba że coś mi we łbie znowu się zalęgnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie no chyba że masz taka frezarke http://allegro.pl/frezarka-gornowrzecionowa-kw900e-blackdecker-i4274950552.html

do tego zestaw frezów http://allegro.pl/zestaw-frezow-do-drewna-35cz-uszkodzona-walizka-i4193385068.html - ten jest taki z lekka Chiński ale dają rade nawet przy większej produkcji - mam taki zestaw męcze je przy dużych konstrukcjach i świetnie się sprawdza

Zrobisz tym wszystkie wpusty , ozdobne frezy , kanałki pod szybke czopy czopiki fazki  itp.... przydatne narzędzie do majsterkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie no chyba że masz taka frezarke http://allegro.pl/frezarka-gornowrzecionowa-kw900e-blackdecker-i4274950552.html

do tego zestaw frezów http://allegro.pl/zestaw-frezow-do-drewna-35cz-uszkodzona-walizka-i4193385068.html - ten jest taki z lekka Chiński ale dają rade nawet przy większej produkcji - mam taki zestaw męcze je przy dużych konstrukcjach i świetnie się sprawdza

Zrobisz tym wszystkie wpusty , ozdobne frezy , kanałki pod szybke czopy czopiki fazki  itp.... przydatne narzędzie do majsterkowania

Czytasz w moich myślach i pragnieniach majsterklepki ;) taka frezarka, ukośnica z prowadnicą, strugarka plus kilka innych, są na mojej liście pożądanych narzędzi :ph34r: na razie jednak muszę zadowolić się dwoma łapkami i wiertarką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej pogratulować umiejętności - większość nawet z narzędziami by tego nie zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój park maszynowy :Dpost-46446-0-82026600-1401305869.jpg plus typowo ręczne narzędzia, typu pilniki, młotki, dłuta, piłka itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze i na tych ministolczkach postawionych na gołej ziemi zrobiłeś tą gablotę?

Strach pomyśleć co byś zrobił jakby Ci dać stabilny wypoziomowany stół taki ze 150x250cm z zamontowaną porządną ukośnicą :P

 

Kombinuję i ja coś ale jeszcze to potrwa bo czasu brak :angry: Zbieram materiały powoli bo ja z dwóch desek to krzyż mogę zrobić co najwyżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze i na tych ministolczkach postawionych na gołej ziemi zrobiłeś tą gablotę?

Strach pomyśleć co byś zrobił jakby Ci dać stabilny wypoziomowany stół taki ze 150x250cm z zamontowaną porządną ukośnicą :P

 

Kombinuję i ja coś ale jeszcze to potrwa bo czasu brak :angry: Zbieram materiały powoli bo ja z dwóch desek to krzyż mogę zrobić co najwyżej :D

:D  Ha ha :D  Roman, na tych stoliczkach to jedynie mój park elektromaszynowy ;) na innych zdjęciach widziałeś zapewne mój  wielopłaszczyznowo skrzywiony  stół montażowy pod chmurką :D a taki stolik z ukośnicą i to jeszcze pod dachem to moje marzenie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak jak zawsze u Ciebie doskonała robota :)

Żeby OT nie było pokażę swoją gablotkę. Dzięki zmianie ekspozytorów

teraz może zmieścić 105 zegarków a nie 70 tak jak poprzednio.

img-4335.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek świetnie to wygląda ! Musisz mieć fajnego dostawcę klocków :) 

Zazdroszczę fajnego wystawienia i zegarków !


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Klocki pozyskałem dzięki uprzejmości jednego miłego kolegi :)

I powiem Ci jeszcze, że znasz go dobrze :D

Edit

Zazdrościć to nie masz czego Dawid - Twoje zegarki są świetne :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, proste pudełko do przechowywania herbaty za 30 zł +  zawodowa krawcowa w postaci mojej mamy :D

 

2cymh35.jpgvnzhir.jpg

33m4apy.jpg

2itn315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funky, bardzo ładnie to się prezentuje, gratuluję pomysłu :)

Ps.

Tan krabik w lewym rogu to jest z tym co myślę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tan krabik w lewym rogu to jest z tym co myślę? ;)

 Jeszcze nie z tym, ale będzie bo pasuje idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła gablota, ale raczej moja żona nie zrozumiałaby tego  :P  

Ja mam właściwie 5 zegarków w kolekcji, z czego 4 smigają w rotomacie, a jeden elektronik póki co leży na półce - szukam dla niego czegoś fajnego na przechowywanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nowa, dwupoziomowa gablotka mogąca pomieścić 200 zegarków :)

 

d5040dafc929876amed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Skrzynecka gotowa prawie :) jeszcze środek trzeba stosowny zrobić.

post-67549-0-84397900-1405174978_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi Piotra (Tajtka) jego kuzyn wystrugał mi oto taką skrzyneczkę na zegarki wg mojego projektu. Skrzynka sprawdza się rewelacyjnie :)  Pomieszczę w niej ok 200 zegarków i to bez upychania :) Gdy ją odebrałem osobiście to zaniemówiłem z wrażenia, a drugim szokiem jakim przeżyłem (w pozytywnym sensie) była cena. Skrzynka jest drewniana, masywna, elegancko wykonana i wykończona, posiada blokadę szuflad oraz uchwyt do przenoszenia. W końcu mam to czego szukałem długo. Poniżej kilka zdjęć, nie poukładałem jeszcze wszystkich zegarków, bo nie mam jeszcze koncepcji które pójdą do skrzynki, a które poczekają na następną :)

post-41034-0-31887000-1405188823_thumb.jpg

post-41034-0-18955700-1405188829_thumb.jpg

post-41034-0-12741600-1405188834_thumb.jpg

post-41034-0-11804800-1405188839_thumb.jpg

post-41034-0-02501400-1405188844_thumb.jpg

post-41034-0-14688300-1405188850_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D Serdeczne dzięki za miłe słowa :D  Niegodnym ;) Miło widzieć tak godne sikorki w skrzyneczce. Miałeś fajny pomysł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.