Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam ale jak dobrze odczytuje to 43cm x 145cm

 

Znaczy całkiem sporawa :rolleyes: Moja kolekcja dobija do 100szt więc będzie jak znalazł <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witrynka się skończyła, ale udało mi się wygospodarować szufladę. Teraz co rano otwieram szufladę i zastanawiam się co założyć. Widać, że szuflada ma jeszcze potencjał :lol:

f60cddc0f72a68cbmed.jpg

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się zastanawiam teraz nad zagospodarowaniem jakiejś szafy - mam namiar na skład 700szt nówek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam namiar na skład 700szt nówek :lol:

Jestem po dwóch drinkach ale naprawde dobrze przeczytałem?????????!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie co prawda nie tak bogato jak u Kolegów ale też myślę, że mam się czym pochwalić :)

 

expo.jpg


Im mniej wiesz, tym dłużej żyjesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystując remont w domu i chwilową dezorientację żony dokupiłem jeden mebelek :D

Wywaliłem połki i wstawiłem szybki,do tego oświetlenie LED i mam w końcu gdzie trzymać swoje sikory!!!!

Teraz dopiero widzę jak skromna jest kolekcyjka i trzeba czym prędzej zapełniać puste połeczki :)

post-23779-0-40813800-1331256626.jpg

post-23779-0-72405500-1331256627.jpg

post-23779-0-21581200-1331256629.jpg

post-23779-0-91470000-1331256630.jpg

post-23779-0-40597700-1331256632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa ta witrynka. A do tego na dole szafka co też się przyda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystując remont w domu i chwilową dezorientację żony dokupiłem jeden mebelek :D

Wywaliłem połki i wstawiłem szybki,do tego oświetlenie LED i mam w końcu gdzie trzymać swoje sikory!!!!

Teraz dopiero widzę jak skromna jest kolekcyjka i trzeba czym prędzej zapełniać puste połeczki :)

 

Nie jest tak zle, widze, ze na jednej poleczce juz dwa rzedy:) Dodatkowo swietnie to wymysliles, no i zawsze wraz z powiekszeniem kolekcji mozna bedzie dosawic drugi taki mebelek :)

 

Mozesz powiedziec jakie konkretnie oswietlenie tam zastosowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugim to juz by mnie kobieta chyba przegoniła :D

lampki coś w tym stylu http://www.allegro.pl/item824508059_modul_led_superflux_4_chip_4_kolory_nowosc.html tylko z uchwytem takim typowo do pułeczek. Na próbę wziąłem trzy ale dwie pozostałe juz są w drodze bo fajnie to wygląda przy zgaszonym świetle :)

Aronus ta na dole juz zagospodarowana trupkami i pudełkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekroskop, jak piszesz na laptopie który stoi na komodzie to gdzie trzymasz nogi? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekroskop, jak piszesz na laptopie który stoi na komodzie to gdzie trzymasz nogi? :D

 

 

W szufladzie :rolleyes::D:)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentują te Wasze kolekcje B). U większości z Was dość profesjonalnie to wygląda, jednak czy nikt nie trzyma zegarków w jakimś pudełeczku, wyłożonym gąbką, czy jakimś płutnem. Interesuje mnie puki co, coś co można samemu skonstruować bądź za niewielką cene kupić, choć wiem że przyjemność wykonania samodzielnie jakiegoś pojemnika, komódki byłaby wielka. Dopiero zaczynam przygodę z zegarkami ale chcę by to wyglądało czysto i schludnie, zwykła szuflada odpada bo nawet nie mam ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle pojawia się raz po raz pudło na zegarki. Drewniane , surowe. Można je po swojemu wymalować,okleić lub upiększyć jak się komu podoba. ok 70 zł kosztuje z tego co pamiętam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

trochę pracy to wymaga, a efekt moim zdaniem taki sobie. Zegarki są po to, żeby je podziwiać, dlatego półki na ścianie, lub gablota są jedynym rozwiązaniem. Ale jeśli nie masz miejsca, to polecam za innymi z tego Forum (sam też to przerabiałem) otulinę podobną do np. takiej http://www.allegro.p..._czerwona.html.

 

Wystarczy ją pociąć na odpowiednie kawałki (na nią się zakłada zegarki), obłożyć jakimś aksamitem, czy innym welurem, skombinować drewniane pudełko, wyłożyć je tym samym, wszystko dopasować i gitara. Robota z tym jest, zegarki schowane pzrzed światem, ale zawsze to jakieś tam rozwiązanie. Jak się przyłożyć, to może nawet ładnie wyglądać.

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ikei są takie nieduże drewniane pudełka z trzema szufladami. Wystarczy do tych pudełek włóżyć jakiś materiał (ja wkładałem cienki czarny filc, który też kupiłem w Ikeii) i zegarki można przechowywać na płasko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok B). Wykorzystam Wasze porady i coś postaram się skonstruować ;). Dzięki za pomoc


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Wcześniej nie widziałem Twojego tematu crayzee. Napewno się przyda. Jak wszystko będzie gotowe napewno wkleje fotki ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje leżały po całym mieszkaniu :) A tu Mikołaj przyniósł prezent :)

 

post-28028-0-77022600-1331285027.jpg

 

Jakość wykonania super - polecam

 

Jak widać jeszcze trochę miejsc wolnych jest - czas na kolejne zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Moje leżały po całym mieszkaniu  :) A tu Mikołaj przyniósł prezent  :)

 

pudelkoq.jpg

 

Jakość wykonania super - polecam

 

Jak widać jeszcze trochę miejsc wolnych jest - czas na kolejne zakupy  :D

 

Tyle tylko, że zaraz to pudełko okaże się za małe. Będzie tzreba dokupić następne, a potem następne... :) Nie lepiej zainwestwać od razu w gablotę?

post-27222-0-12668600-1331285037.jpg

post-27222-0-35682400-1331285053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.