Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Nasze plany zegarkowe na rok 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Może Rolex może nie :) jeśli tak to chyba nowy Explorer II, ale właśnie, kilka razy miałem go na ręku i coś nie do końca jestem przekonany co do słuszności takiego wyboru /bardziej podoba mi się jasna tarcza/. A, może GMT Master II ? ten ma tylko 40mm i ciemną tarczę. Duży jestem, wolałbym Explorera bo on ma 2mm więcej /ale róznica !/ Więc prośba o jakieś sugestie, tylko mądre bo skończy się to na np ... Pro Trek'u /poważnie taki chodzi mi po głowie bo mój stary Swatch już nie oddycha/ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem duży, i uważam, że Rolex o rozmiarze 40mm. leży na większym nadgarstku bardzo dobrze, no ale co kto lubi. Poprzymierzaj sobie najpierw na spokojnie te zegarki.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak :) Co wpłyneło na zmianę decyzji ?

 

Tzn. dla ścisłości - zakup GMT to była pierwotna koncepcja :)

Przegadałem temat jeszcze na pw z Irkiem i doszedłem do wniosku, że GMT Master to bardziej uniwersalny i "bezpieczny" (pod względem ew. odsprzedaży) model niż biały Explorer.

 

Dodatkowo, przyznam uczciwie Michał, fotki Twojego GMT znów narobiły mi na niego smaku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dodatkowo, przyznam uczciwie Michał, fotki Twojego GMT znów narobiły mi na niego smaku ;)

Miło słyszeć :)

 

Natomiast ja być może do kompletu dokupie sobie właśnie białego Explorera - dzisiaj miałem okazje oglądać ten zegarek w świetle dziennym i się napaliłem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały Explorer jest świetny, nie zmieniłem o nim zdania, ja jednak musiałem wybrać, albo jeden, albo drugi i w tym "pojedynku" GMT wygrał.

Natomiast jako uzupełnienie do kompletu byłby idealny, tak wiec, jeśli go kupisz, to będę mógł tylko pozazdrościć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej będę wybierał między zielonym Submarinerem, białym Explorerem, a Navy Seals z Alarmem od JLC. Narazie jednak ciesze się z GMT - kapitalny zegarek, wciąż jestem nim oczarowany ! ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magrette Regattane- 500 metrowy Diver w stylu Panerai, ale bez przesady,kupiony kilka dni temu, czekam na dostawe ;)

post-45450-0-48000800-1327715110_thumb.jpg


Zodiac Z08801.Victorinox Swiss Army 241340(orange).Tissot Chrono Pr50Navy.

Orient Elite FET0H002B .Magrette Regattare 500M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magrette Regattane- 500 metrowy Diver w stylu Panerai, ale bez przesady,kupiony kilka dni temu, czekam na dostawe :mellow:

 

Wygląda bardzo ciekawie ;). Jak dojdzie to mógłbyś jakieś fotki wrzucić!


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magrette Regattane- 500 metrowy Diver w stylu Panerai, ale bez przesady,kupiony kilka dni temu, czekam na dostawe :mellow:

Co tam w srodku siedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Miyota 8215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś radzieckiego/ruskiego na werku 3133 - czyli jakieś chrono, jeszcze nie wiem jakie, będę szukać :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pierwszym miejscu Kontiki Date. Póki co skłaniam się do modelu z czarną tarczą i paskiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magrette Regattane- 500 metrowy Diver w stylu Panerai, ale bez przesady,kupiony kilka dni temu, czekam na dostawe :mellow:

 

Można spytać gdzie kupiony - przymierzałem się do niego, ale na stronie bodajże holenderskiej (nie bardzo lubię kupować spoza EU wiec nie nastawiałem się na zakup z głównej strony producenta) było napisane, że niedostępny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spytać gdzie kupiony - przymierzałem się do niego, ale na stronie bodajże holenderskiej (nie bardzo lubię kupować spoza EU wiec nie nastawiałem się na zakup z głównej strony producenta) było napisane, że niedostępny...

 

 

kupiony wlasnie na tej holenderskiej. po kilku mailach, znalazl sie magicznie:D i to nawed z upustem:D

jak tylko dojdzie zrobie mini recenzje


Zodiac Z08801.Victorinox Swiss Army 241340(orange).Tissot Chrono Pr50Navy.

Orient Elite FET0H002B .Magrette Regattare 500M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy odrobinie szczęścia i samozaparcia...

 

Calibre-de-Cartier-watch-Steel-steel-bracelet-silvered-dial-3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z 7 dniowym Portugalczykiem?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz za mniej niż 8 koła e.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na zegarek klubowy 2012 bo pokrywa się z moja potrzeba posiadania czegoś płaskiego pod koszule o ile będzie to JLC lub Zenith. Tyle o realnych planach zegarkowych na ten rok.


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół jest ładniejszy, ale to moja opinia :P Oba są fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden taki typ...

i_1541_9411010104_Meissen_Tourbillon_detail_ZB.jpg

dla mnie to kwintesencja klasycznego zegarmistrzostwa, ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi milo poinformowac, ze dzis zrealizowalem swoj plan zegarkowy na rok 2012.

Zdjecia MOERISa pojawia sie niebawem w stosownym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Przejąłeś go od marcomartina? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejąłeś go od marcomartina? :)

 

tak :)

 

To moj pierwszy vintage i pierwszy z manualnym naciagiem zegarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.