Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

ZENITH Striking 10 th

Rekomendowane odpowiedzi

To no jest Bartek nowe ubranko, kupiłem ten zegarek na bransolecie (w zasadzie jest nie używana). Na nowe ubranko wciąż czekam :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że taki piękny zegarek przeoczyłem w Twojej kolekcji?

Aż nie mogę w to uwierzyć :)

Całość śliczna a rotor przepiękny :(

Spóźnione gratulację.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Michał :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare szybkich zdjęć w nowym ubranku, jak dla mnie miazga :rolleyes:

 

W późniejszym terminie postaram się zrobić fajniejszą sesje.

 

IMG_7608-2.jpg

IMG_7669-2.jpg

IMG_7681-2.jpg

IMG_7684-2.jpg

IMG_7686-2.jpg

IMG_7688-2.jpg

IMG_7695-2.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Striking 10th kozak na gumie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSSUUUUPPPPEEEEERRRRRR ta guma. :rolleyes:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdki na gumie są świetne! Sama gumka bardzo mi się podoba bo jest prosta i stylowa; gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta guma! Czy mi się jednak wydaję, czy ona jest uniwersalna do kilku modeli Zenitha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na gumie wygląda jeszcze lepiej :rolleyes: choć sama bransoleta też jest wspaniale wykonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To no jest Bartek nowe ubranko, kupiłem ten zegarek na bransolecie (w zasadzie jest nie używana). Na nowe ubranko wciąż czekam :rolleyes:

 

 

Wiem, że był na bransolecie tylko wtedy myślałem że już kupiłeś gumę :)

...a propos samej gumy to jestem pod wrażeniem - nie myślałem że ten zenith może poprzez wymiane bransolety tak zyskać, nagle mamy kompletnie nowoczesny zegar- niesamowicie uszy się komponują!

 

Trzeb przyznać temu zenkowi że ma klasę, wszystko co najlepsze z klasyki i coś awangardowego, jak widać sama wymiana pasek/guma/bransoleta pozwala kompletnie zmieniać oblicze tego zegarka i co najwazniejsze wszystkie odsłony są świetne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Rewelacyjna! :rolleyes: mnie sie bardzo podoba.

Z pewnoscia jest bardzo wygodna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, we wszystkim mu dobrze, ale w gumie mnie pozamiatał - idealnie mu pasuje, wygląda naprawde nieziemsko. Tylko teraz nasuwa mi się jedno pytanie - czy będzie pasował do eleganckiej koszuli? Koszula + zegarek na gumie? Nigdy mi to ze sobą nie współgrało. Co myślicie?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z pewnoscia jest bardzo wygodna?

Jest bardzo wygodna i wyjątkowo dobrze wykonana, to naprawde bardzo dobrze wydane 450 euro. Na dniach wrzuce jeszcze zdjęcia samego zapięcia, będzie co oglądać :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Tylko teraz nasuwa mi się jedno pytanie - czy będzie pasował do eleganckiej koszuli? Koszula + zegarek na gumie? Nigdy mi to ze sobą nie współgrało. Co myślicie?

Smiem twierdzic, ze tak :rolleyes:

A i chce zobaczyc taka fotke - elegancka koszula + Zenith na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO jakiejś koszuli typu casual napewno. Nawet biała koszula + dżinsy będzie ok. Do wieczorowego stroju i tak by nie pasował więc jest ok :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie pasował.

A i do tego polara teraz też :rolleyes:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garnituru nie, ale koszula + marynarka tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za opinie.

 

A i chce zobaczyc taka fotke - elegancka koszula + Zenith na gumie.

Jasne, na dniach uzupełnie galerie.

 

Super ta guna od Retrotimera :rolleyes:

Nie jest to Tomek guma tylko od Retrotimera, oryginalnie jest też przy takim Zenicie jak Twój, tylko srebrnej wersji. Była też swego czasu taka referencja (z gumą) przy Strikingu. W zeszłorocznym katalogu Zenitha, Striking był tak właśnie między innymi pokazany.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudo!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garnituru nie.

Ale nie masz się co przejmować. Jak założysz garnitur to będzie okazja na zmianę zegarka :)

Bo pewnie nie rozstajesz się teraz z nim. Co wcale by mnie nie zdziwiło ;)

Jeszcze raz. Pięknie wygląda, zresztą w poprzednich "ubrankach" też mu świetnie :rolleyes:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garnituru bym nie założył, szczerze mówiąc to mam również wątpliwości żeby założyć do samej marynarki. Do garnituru muszę sobie w końcu kupić jakiś porządny zegarek, mam już nawet jeden taki upatrzony :rolleyes: A wracając jeszcze do Strikinga, to tak mi się spodobał na tej gumie, że rzeczywiście ciężko będzie mi go ściągnąć. Moja lepsza połówka stwierdziła, że na dzień dzisiejszy jest to mój najładniejszy zegarek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny ten Zenith.

Ja tam jestem zdania, że trzeba miec jaja by łamać zasady i w zasadzie każdy zegarek do każdego stroju można zakładać...grunt to kochać zakładany zegarek : ) Olewać zasady!

 

Muszę go obmacać na żywo ponieważ na zdjęciach niesamowicie mnie urzeka.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.