Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

ZENITH Striking 10 th

Rekomendowane odpowiedzi

Tamten temat jest stokroć bardziej fascynujący, ot co. Nie powinien umrzeć śmiercią naturalną, poprzez znurzenie czytających

 

Wart wręcz "przyklejenia" gdzieś przy wejściu na forum.

 

Jak mi smutno, to sobie czytam te naście stron i od razu mi weselej...... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idź sobie poczytaj, bo widzę, że rzeczywiście jest Ci dzisiaj smutno :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd, dziś się ubawiłem w Galerii.

 

Ty masz prawo wklejać de facto te same foty :blink: , ja mam prawo komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś mógłby mi napisać przy okazji, jaka jest różnica pomiędzy tym modelem, a zwykłym 36000 VpH Chronograph? Oczywiście poza widoczną różnicą w tarczy. Koperta jest ta sama, ale cena o 10 tys niższa niż w przypadku 10th...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wszystko fajnie napisane o Strikingu :

 

http://chronos24.pl/test-zenith-el-primero-striking-10th/


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, tak sobie oglądam Twoją galerię po raz setny i dochodzę do wniosku, że jest on śliczny.

Pomimo, iż wolę ciemne tarcze w zegarkach, to ten jest super.

Na bransolecie niedobrze wygląda. Dobrze, że kupiłeś mu gumkę :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Ci się podoba:) W wolnej chwili postaram się cyknąć jeszcze pare zdjęć samego mechanizmu...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Czekam z niecierpliwością


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie moge sie napatrzec na tego Zenitha nawet wrzucilem go sobie na tapete kompa normalnie cos niesamowitego piekny gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek jest mega...nic mu nie brakuje...nowemu ZENITHowi udało się stworzyć zegarek bliski ideałowi, i nie kosztujący przy tym małej fortuny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i nie kosztujący przy tym małej fortuny.

:blink:

Małej nie. Tylko co najmniej średnią :angry:

Ale to prawda, że piękny :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne warty ceny tak wedlug mnie }}}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz chwalilem czy ne (prawdopodobnie tak w jakims innym watku), ale tak na wszelki wypadek pochwale jeszcze raz, bo Zenith naprawde swietny i mu sie pochwala, jak i jego posiadaczowi gratulacje, w pelni naleza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa Twoje najfajniejsze zegarki to właśnie ten Zenith i Rolex DJII. Reszta na bazar B)

 

Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa Twoje najfajniejsze zegarki to właśnie ten Zenith i Rolex DJII. Reszta na bazar B)

 

Z.

Dodałbym jeszcze Monaco, Doxe Sub, drugiego Rolka i Paneraia, te zegarki mają u mnie (raczej) dożywocie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Skąd, dziś się ubawiłem w Galerii.

Ty masz prawo wklejać de facto te same foty :blink: , ja mam prawo komentować.

 

Kolega widzę bardzo płodny w galeriach Michała ;) Czyżbym wyczuwał zazdrość?

 

 

 

Michał, rewelacyjny jest ten Zenith. Wspominałeś że wrzucisz filmik żeby pokazać jak zapitala centralna wskazówka stopera. Wiem że filmiki są na YT ale może wrzuć jakiś swój. A może jakaś wideorecka? Takie przemyślenia po jakimś czasie użytkowania. hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Michał, rewelacyjny jest ten Zenith. Wspominałeś że wrzucisz filmik żeby pokazać jak zapitala centralna wskazówka stopera. Wiem że filmiki są na YT ale może wrzuć jakiś swój. A może jakaś wideorecka? Takie przemyślenia po jakimś czasie użytkowania. hm?

Będę się w końcu musiał zabrać za te filmiki... Nad recką też myślałem, jak mnie najdziene wena i będę miał więcej czasu, to postaram się coś takiego stworzyć :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Może jakiś pojedynek - porównanie z innym chrono? Nie wiem czy Striking 10th vs. Monaco ma jakiś sens ale z jakimś bardziej podobnym chrono mogłoby wyjść ciekawie.

Chodzi mi o coś na takiej zasadzie jak zrobił Yenjay z Marinemasterem i Omegą PO XL Tutaj klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

dubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś pojedynek - porównanie z innym chrono? Nie wiem czy Striking 10th vs. Monaco ma jakiś sens ale z jakimś bardziej podobnym chrono mogłoby wyjść ciekawie.

Chodzi mi o coś na takiej zasadzie jak zrobił Yenjay z Marinemasterem i Omegą PO XL Tutaj klik

Zobaczę co się da zrobić :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_6249-2.jpg

 

IMG_6257-2-1.jpg

 

IMG_6289-2.jpg

 

IMG_6302-2.jpg

 

IMG_6303-2.jpg

 

IMG_6311-2.jpg

 

IMG_6317-2-1.jpg

 

IMG_6362-2-1.jpg

 

IMG_6363-2.jpg

 

IMG_6366-3.jpg

 

IMG_6373-2-1.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia!!! Jest to u mnie chronograf nr 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek przecudny, jest tak piękny, że aż się chce go zjeść. I zdjęcia naprawdę bardzo, bardzo fajne.

 

Zapięcie jest wygodne? Na fotkach sprawia dziwne wrażenie, choć nigdy na oczy nie widziałem, więc może jest zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.