Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

Magnnani jest ok, ale niektóre buty przeginają.

Myślę że w tej cenie jest duża konkurencja.

Wrzuć jakie chcesz kupić to ocenimy i damy alternatywy.

Magnnani jest ok, ale niektóre buty przeginają.

Myślę że w tej cenie jest duża konkurencja.

Wrzuć jakie chcesz kupić to ocenimy i damy alternatywy.

Rozglądam sie za brązowymi  monkami  z pojedyńczym ewentualnie z podwójnym paskiem , raczej nie gładkie tylko z wzorem 

http://www.magnanni.com/shop/villar-cognac

http://www.magnanni.com/shop/mani-tabaco-grey  

Za tą cenę, masz niesamowity wybór.

Te pierwsze nic ciekawego, drugie lepsze.

Rozważ Yanko, Meermin, Septemier Larguer, Markowski.

poszukuje jakiegoś sklepu wyprzedażowego z butami Sneakers cnc costume national . Może ktoś coś ? 

Edited by Loczki

Za tą cenę, masz niesamowity wybór.

Te pierwsze nic ciekawego, drugie lepsze.

Rozważ Yanko, Meermin, Septemier Larguer, Markowski.

Znam ofertę Yanko i Meermin , nie mają monków z ozdobnymi wzorami , dwie pozostałe firmy wymienione przez Ciebie także ;)  

W pierwszym przypadku zdobienie nie bardzo mi pasuje. Bardziej dla wiedenek. Oczywiście każdy ma swój gust.

O ile na początku swojej przygody z butami podobnie jak zegarkami szedłem w "bogactwo" to później zacząłem gustować raczej w minimalizmie.

Swego czasu chciałem kupić na wyprzedaży w jakimś polskim sklepie internetowym double monki magnanni, bo były w dobrej cenie, ale fason buta był nietypowy na double monk a te właściwe były wyprzedane.

Nie pamiętam jaki to był sklep z modą męską ale było to dobre 6 lat temu.

Drugie uważam za bardziej warte uwagi - kopyto+ kolor+ jedno zapięcie.

W obu przypadkach cena jest trochę wysoka, aby płacić za detal.

Przeszukałbym na forum BWB, jakiś innych firm bo mi do głowy przychodzi jeszcze kilka, a tam to lista jest długa...

Poza tym kwestia jakości pozostaje bo mam lotniki Loding, których skóra dość mocno się marszczy.

Ale strasznie mi się podoba w nich medalion.

Tyle że gdybym wiedział że tak to będzie wyglądać to kupiłbym innej firmy (bez medalionu) i sam go zrobił.

Edited by Remy

Sam szukam dla siebie obecnie jakichś ciekawszych butów. Niestety z racji tego,że mam bardzo popularny rozmiar raczej nie kupię butów z wyprzedaży ( trochę za późno sie obejrzałem i obecnie na półkach zostały juz w moim rozmiarze modele, których nikt w zasadzie nie chciał).

Chcę sobie kupić jakieś porzadne skórzane buty na co dzień, ale bardziej nakierunkowane na eleganckie ubrania do pracy:. Podobają mi sie te dwie pary

https://www.lancerto.com/buty-hilton-56921.html

https://www.lancerto.com/buty-hilton-granatowe-7559.html

Brać brązowe czy czarne? 

Jak chcesz kupić porządne to nie kupuj tych z linków. Popatrz np. na Berwick.

Jak monki to również Carlos Santos, a czy się spodobają to rzecz gustu.

Niepotrzebnie sie produkujemy bo konto Eliasz służy do promocji linków afiliacyjnych różnych firm.

Sam szukam dla siebie obecnie jakichś ciekawszych butów. Niestety z racji tego,że mam bardzo popularny rozmiar raczej nie kupię butów z wyprzedaży ( trochę za późno sie obejrzałem i obecnie na półkach zostały juz w moim rozmiarze modele, których nikt w zasadzie nie chciał).

Chcę sobie kupić jakieś porzadne skórzane buty na co dzień, ale bardziej nakierunkowane na eleganckie ubrania do pracy:. Podobają mi sie te dwie pary

https://www.lancerto.com/buty-hilton-56921.html

https://www.lancerto.com/buty-hilton-granatowe-7559.html

Brać brązowe czy czarne? 

Która fabryka produkuje buty dla Lancerto?

Pytam, bo jakość wykończenia tych butów jest moim zdaniem fatalna i cena nie jest adekwatna do jakości. 

Takie same buty i na tych samych kopytach produkuje Pilpol i ma je po 299 zł i IMO w znacznie lepszej jakości. 

Edit. Przed chwilą sprawdziłem i na tych kopytach produkuje również Ryłko i Conhpol również w cenie około 300 zł. 

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Przed chwilą sprawdziłem i na tych kopytach produkuje również Ryłko i Conhpol również w cenie około 300 zł. 

Conhpol produkuje również buty dla Salamandra. Kupiłem niedawno Salamandry po przecenie -30% i kilka dni później trafiłem przypadkiem do salonu Conhpol. Na półce stały identyczne buty w regularnej cenie równej tej po przecenie w Salamandrze. Jedyna różnica to wytłoczenie nazwy Salamander na wkładce w bucie.

Prawdopodobnie były identyczne wg Ciebie.

Nie tylko wg mnie, sprzedawca sam mnie zagadnął o buty i jak mu powiedziałem że kupione w Salamandrze to powiedział że dla nich też szyją.

Nie sprawdzałem, ale wątpię by Salamander zlecił szycie butów Cohnpolowi i pozwolił na sprzedaż tego samego wzoru pod ich brandem....

Być może zamówili w Chinach ten sam wzór... Cohnpol dla uzupełnienia kolekcji a Salamander wiadomo.

Koledzy widzę elegancko, a ja ostatnio pełna utylitarka w kwestii zakupów obuwniczych ;)

pol_pm_Buty-meskie-Aku-Transalpina-GTX-P

Dziś kupione. Ciekaw jestem jak wypadnie jakość Made in Italy w porównaniu do USA i UK..

diadora_v7000_ITALIA_170942283_2_zpsobge

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

V7000 Italia C6283. Ceny są różne. Katalogowo 699zł, ja wziąłem z Worldboxa za 499zł, ale są do wzięcia taniej (420zł), ale nie było mojego rozmiaru.

Jedyne co mnie przeraża to ich hasło reklamowe, że żaden but nie wygląda tak samo, bo są w pełni robione ręcznie (poza szyciem maszynowym) :D mam nadzieję, że to dotyczy par, a nie lewego i prawego buta :D

Jacek koniecznie daj znać jak wrażenia.

Spoko, dam. Miały być tradycyjnie NB USA, bo wpadły mi w oko 998 zielone w miejsce tych co sprzedałem, ale 899zł....hm. Mam urodzinowe 30% u nich, ale to nadal 629zł. Nie twierdzę, że nie warto. Wręcz przeciwnie. Moje 997 po czternastu miesiącach i dwóch wizytach w pralce wyglądają jak nowe, ale postanowiłem dać szansę czemuś innemu :D

Edited by Jash

Tak sprzedałem moje 998. Kupiłem je na szybkości, bo była okazja. W domu okazało się, że cisną. Myślę rozchodzę. No i tak założyłem je w domu na pół godziny i stwierdziłem, że brakuje mi tego 0,5cm. Wszedłem na forum sneakerheadów i poszły do ludzi :) Piękne były, ale za małe i żal było patrzeć jak tak stoją na półce i się nie przydadzą do niczego. Nie, ale mam jeszcze 997 i 670 ;) i kilkanaście par innych. Dam radę.

Edited by Jash

Jashu jak pierzesz adidasy w pralce ? Tempertura, jakies srodki, buty w worek ?

(0).(0)

Only Fools Do Not Fear The Sea

Mam w pralce taki program specjalne na buty sportowe. On trwa 30 minut i pierze w 30 stopniach, ale nie zawsze dopiera. NB997 prałem na 40 stopni, program 1h15min. Nie wkładam do worków, ale wrzucam zawsze z jakimś dużym miękkim ręcznikiem. Po wyjęciu nabijam na prawidła, żeby się zamsz nie odkształcił i tyle. Czasem, jak podeszwy są mocno brudne to przed praniem myję szczotką i detergentem i dopiero potem pranie.

Edited by Jash