Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to co wrzucasz to chyba wersja z futerkiem wewnątrz jest. Podgrzewana :)

 

Jak nie nosiłeś nigdy Coversów to warto wziąć pod uwagę jedną rzecz, te buty się długo zakłada i ściąga, ja mam 46 stopę, więc jak mam okazję, to biorę w ciemno z zamkiem wersję, niestety, tylko dwa razy trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale to co wrzucasz to chyba wersja z futerkiem wewnątrz jest. Podgrzewana :)

 

Jak nie nosiłeś nigdy Coversów to warto wziąć pod uwagę jedną rzecz, te buty się długo zakłada i ściąga, ja mam 46 stopę, więc jak mam okazję, to biorę w ciemno z zamkiem wersję, niestety, tylko dwa razy trafiłem.

Nie, bez futerka ;) zwykle skórzane

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja wiosna - lato rozpoczęta i napaliłem się na Tigery.... ostatnio kupiłem żółte a teraz dokupiłem czarne i niebieskie. No i mam dylemat które wybrać :) na pewno zostają żółte. Chyba najmniej na nodze podobają mi się niebieskie... ale czy faktycznie potrzebuje te czarne Tigery... Jak "Baba"... :) Co myślicie?

 

post-35890-0-70826100-1583331629_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił wszystkie 3 pary... miejsce znajdziesz ;)

U mnie półki pozapychane do granic. 1/4 tego co noszę zawsze stoi "z brzegu"...

post-77739-0-26408100-1583344581_thumb.jpeg

post-77739-0-46637600-1583344610_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przyjechały trampki Converse. JPRDL jak w tym można chodzić  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały trampki Converse. JPRDL jak w tym można chodzić  :D

A uprzedzali koledzy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Musiałem spróbować

Jak by nie patrzeć sporo ludzi nosi wiec ciezko do końca sugerować się opinia dwóch czy trzech kolorów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie się przykleiły, ale sam nie wiem, co sądzicie warte te 300zł?

 

 

 

 

 

Warte...ja często kupuję buty Venezia - bardzo mi "podchodzą" - wygodne bardzo dopasowane...

 

 

Właśnie fajnie leżą na nodze, jedynie obawiam się o utrzymanie ich w dobrej kondycji. Czym je czyścić, konserwować, impregnować?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotna szmatka, szczotka i pasta do butów ;) To Twoje pierwsze w życiu buty? Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coversy nie są najwygodniejsze, wkładka tak jak wspomniano to kawałek gumy. Kwestia czego oczekujesz, mi przt umiarkowanym noszeniu para na ok 2 lata styka, potem podeszwa pęka i się odkleja na zgięciu palców.

 

Dzisiaj przy okazji wszedłem do sizeera i wyszedłem z czymś takim :)

 

Ja ledwie 3 dni temu się chwaliłem nowymi Jordanami Access, a finalnie się okazało, że w 3 różnych sklepach, 3 różne pary w rozmiarze 46 miały wadę fabryczną. W lewym bucie wystaje mocno jeden szew, który wręcz wrzynał się w nogę, żeby było śmiesznie, prawy but - idealnie, inne rozmiary - idealnie. Poszła podmianka na inne Jordany, chociaż wydaje mi się, że te accessy byłyby wygodniejsze gdyby nie ta nieszczęsna wada.

 

@Jash

Jak czytałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi jak bardzo zwracasz uwagę na wygodę w bucie to byłem pewien, że Ci te All Stary nie siądą :P No ale przekonałeś się na własnej skórze, już wiesz, że buty nie dla Ciebie :P

post-81405-0-26953600-1583390665_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema buciarze ;) Miałem unikać zamszowych i temu podobnych butów, ale baardzo mi się spodobały te NB: https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-new-balance-ml574soi-brazowy.html , a dzisiaj chyba w dobrej cenie? (niecałe 260) i kupiłem... Czym to najlepiej z Waszego doświadczenia zaimpregnować i czym czyścić, żeby wyglądało świeżo jak najdłużej? Przecieranie wilgotną szmatką takiej skóry raczej nie kończy się za dobrze.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Ewentualnie jak chcesz wejść na wyższy poziom wtajemniczenia, to można też tak

https://wielkishoe.com/blog/news/jak-zrobic-lustro

 

Strone dodałem do 'ulubionych'

Będę próbował to na Martensach :)

 

Siema buciarze ;) Miałem unikać zamszowych i temu podobnych butów, ale baardzo mi się spodobały te NB: https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-new-balance-ml574soi-brazowy.html , a dzisiaj chyba w dobrej cenie? (niecałe 260) i kupiłem... Czym to najlepiej z Waszego doświadczenia zaimpregnować i czym czyścić, żeby wyglądało świeżo jak najdłużej? Przecieranie wilgotną szmatką takiej skóry raczej nie kończy się za dobrze.

 

Podpinam sie pod pytanie,U mnie zabezpieczenia wymagają wysokie za kostke,zamszowe PALLADIUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, wikary, widzę, że tych mszowych troszku jest u Ciebie, ale ja nie wydam takiej kwoty na jakieś kosmetyki do cichobiegów :D  Zresztą wrzuciłeś jakieś "renowatory". Tak na szybko popatrzałem i czy nie byłoby dobrze na "dzień dobry" nanoprotektor, a potem szczotka + gumka do zamszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Psiknij nano protectorem i będzie git,  tylko weź gdzieś na zewnątrz bo to śmierdzi strasznie.

Czyść wilgotną szmatką z odrobiną szarego mydła i będzie najlepiej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, najlepszy jest balkon ;) mozna zostawic buty na chwile do odstania


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotna szmatka, szczotka i pasta do butów ;) To Twoje pierwsze w życiu buty? Powodzenia

Nie pierwsze ;), ale pierwsze z taką podeszwą. Poprostu chciałbym żeby skóra nie spękała i długo miała połysk. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dziś przyszły :)

post-74783-0-96826500-1583436542_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz taka sama podeszwę jak ja w moich za 5dyszek

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne Jordany mnie interesują? Jaki model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czarne Jordany mnie interesują? Jaki model?

Executive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.