Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sapek

BUTY

Recommended Posts

A jednak Coversy mogą być wygodne :) poszedłem po inne, konkretne buty, wyszedłem z dwoma parami 😛 but to praktycznie skarpeta z siatki, obszyta kilkoma detalami no i dużo wygodniejsza niż w klasycznych All Starach podeszwa. Do wyrwania za 2 stówki w Sizzerze, a z kodami z aplikacji ich da się zejść jeszcze niżej :)

IMG_20200821_114912.jpg

Edited by Ceteth

W dniu 17.08.2020 o 17:49, trollu napisał:

Moim zdaniem mogą się załamywać na nakładanym nosku, a nie powinny. 

Na wcześniejszej stronie o tym pisałem

Może na forum "but w butonierce" trafisz na info o jakieś promocji.

Wtedy kupisz klasyczne buty na wiele lat.

Moje double monki Meermin mają już chyba 8 lat i wyglądają świetnie.

Grunt to podklejona podeszwa gumą i wtedy nie trzeba martwić się o zużycie podeszwy oraz pośliz na schodach.

Tak na szybko na allegro wpadła mi w oko oferta jeżeli masz szczęście z numerem buta (ale trzeba bardzo dokładnie sprawdzić rozmiarówkę - tej poczytać , popytać na forum):

https://allegro.pl/oferta/meermin-monki-goodyear-welted-loake-yanko-churchs-9173241449

Edited by Remy

meerminów kiedyś szukałem ale nic ciekawego nie znalazłem a nie przywykłem do ciągłego śledzenia allegro czy olx ;)

co do zelowania butów to mam tak zrobione oxfordy partenope i mam spokój. Wziął bym od nich monki ale nieco polecieli z cenami (a to że nic ciekawego dla mnie teraz nie mają - celuję w jasny brąz/koniak to inna sprawa) i w tym momencie 500zł to taki max jaki chcę wydać. Nie jestem napalony na GYW, w takich butach chodzę okazyjnie więc ewentualna wymiana podeszwy mnie nie interesuje a na plus Blake - podeszwa jest cieńsza i but dla mnie ładniej wygląda. A załamywanie noska - chyba nie są aż tak daleko naszyte, żeby się załamywały 

2 godziny temu, trollu napisał:

A załamywanie noska - chyba nie są aż tak daleko naszyte, żeby się załamywały 

Moim zdaniem tak.

Warto sprawdzić w sklepie.

Do sklepów obuwniczych w galeriach nie zaglądam, ale może chociaż  Vistula będzie ok.

Meermin i te droższe buty to też świetna skóra.

A Bexley jeszcze można kupić taniej.

Ja kupowałem w grupowym zamówieniu z kimś na forum:

https://www.bexley.com/shoes/dress-shoes/buckles-shoes.html

to jest plus ryłko że można je pomacać w sklepie - mam 2 pary od nich - sportowe półbuty, z których jestem bardzo zadowolony a drugie wysokie - tutaj jest trochę kwas bo w prawym bucie skrzypi podeszwa - nie zawsze ale jej elementy "pracują" między sobą i jest efekt jak przy chodzeniu po bardzo zmrożonym śniegu. A oferta Bexley bardzo mi się spodobała - widzę tam 2 pary dla siebie a chyba uda mi się namówić brata bo szuka wysokich butów na zimę. Jak z rozmiarówką u nich? 

W dniu 17.08.2020 o 17:49, trollu napisał:

Bieda. Gumową podeszwę można zaakceptowC ale to wygięcie jak w butach Lajkonika + płaskie jak naleśnik. Wejdź na stronę Yanko i uznaj ten wygląd jako referencyjny. Jak coś znajdziesz porównaj obiektywnie do modelu referencyjnego. I. Bliżej tym lepiej. A co do Ryłko to w tej cenie znajdziesz taniej nawet w Mango. 

monki Bexleya nie są tak urodziwe jak Yanko ale 1200zł za parę - 2x poza budżetem. W tym momencie Bexley jest na celowniku 

Na naszym forum został utworzony dział dla blogerów .  Jeśli ktoś z Was  kontakt lub zna któregoś z blogerów proszę przekażcie informacje o dziale dla blogerów na forum. Mogą też być blogerzy np. ze świata mody, strzelectwa sportowego, muzyki czy perfum. Wszystkie blogi związane tematycznie z tym co funkcjonuje na forum są dopuszczalne 😀 

W dniu 21.08.2020 o 21:42, trollu napisał:

to jest plus ryłko że można je pomacać w sklepie - mam 2 pary od nich - sportowe półbuty, z których jestem bardzo zadowolony a drugie wysokie - tutaj jest trochę kwas bo w prawym bucie skrzypi podeszwa - nie zawsze ale jej elementy "pracują" między sobą i jest efekt jak przy chodzeniu po bardzo zmrożonym śniegu. A oferta Bexley bardzo mi się spodobała - widzę tam 2 pary dla siebie a chyba uda mi się namówić brata bo szuka wysokich butów na zimę. Jak z rozmiarówką u nich? 

Poszukaj na forum but w butonierce.

W rozmiarówce dużo zależy od kopyta.

W Bexleyach skóra jest na pewno gorszej jakości niż Meermin. No ale cena jest niższa. 

Nowe nabytki IMG_20200825_124916_788.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, haker napisał:

To są jakieś używki z vinted czy innej grupy?

S7

Nie to nówki (US 10 i US7) z piątkowego dropu adidasa.

10 godzin temu, S-3 napisał:

Nie to nówki (US 10 i US7) z piątkowego dropu adidasa.

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dropami ? wiem, że Supreme "rzuca" towar na sklepy a ludzie się o to zabijają, adidas też robi takie akcje? 🤨

Ktoś używał tej wersji Timbów? Rozglądałem sie za 2-eye ale łatwiej trafić takie tyle że zastanawiam się nad użytkowaniem w lecie (na jesień wersja z protektorem dobrze się spisuje ale w lecie bym raczej nie ubrał)

eng_pl_Timberland-3-Eye-Padded-76015-750

Miałem kiedyś 3 eye i teraz mam 2 eye i lepiej mi się nosi te drugie. Trochę słabiej trzymają przez brak 1 rzędu sznurowania, ale ogólnie wygodniejsze 

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

8 godzin temu, Zolw napisał:

czy może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi dropami ? wiem, że Supreme "rzuca" towar na sklepy a ludzie się o to zabijają, adidas też robi takie akcje? 🤨

Adidas na modele yeezy robi losowania. Zapisujesz się do losowania na aplikacji adidas  i jak masz szczęście to zostajesz wylosowany. Wtedy dopiero możesz kupić yeezy bost. 

Supreme robi dropy w czwartki o 12.00, najbardziej haypowy towar schodzi w kilka sekund, jak uda ci się coś kupić (nie jest to proste bez bota) to możesz to odsprzedać z duży a nawet bardzo  duży zyskiem (np. Bluzy z bogo cena supreme ok 160 $ - w drugim obiegu nawet 10kpln ). 

Palace (coś na wzór supreme) dropy

w piątki o 12.00 - cała procedura dropienia jak u supreme. Odsprzedaż też z dużym zyskiem. 

6 godzin temu, S-3 napisał:

Adidas na modele yeezy robi losowania. Zapisujesz się do losowania na aplikacji adidas  i jak masz szczęście to zostajesz wylosowany. Wtedy dopiero możesz kupić yeezy bost. 

Supreme robi dropy w czwartki o 12.00, najbardziej haypowy towar schodzi w kilka sekund, jak uda ci się coś kupić (nie jest to proste bez bota) to możesz to odsprzedać z duży a nawet bardzo  duży zyskiem (np. Bluzy z bogo cena supreme ok 160 $ - w drugim obiegu nawet 10kpln ). 

Palace (coś na wzór supreme) dropy

w piątki o 12.00 - cała procedura dropienia jak u supreme. Odsprzedaż też z dużym zyskiem. 

Świat oszalał 😲

To się stało już dosyć dawno ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Sentyment do Jordanów pozostał z młodych lat i zawsze coś w szafie musi być...2d038c54eb7143482fae8e9167ccb2f9.jpg

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Właśnie zakupiłem takie polskie cuda. Zobaczymy czy casualowo je można używać, cy raczej do kopania ogródka się nadadzą. 

bd9728ad22cbad4f072ab5578dcac9bd.jpg

44 minuty temu, arturlep napisał:

buty tej marki są niezniszczalne, co to za model?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bhutan MFS,3 para identycznych,stare po 5 latach ostrego traktowania w terenie wyglądają tak.Wyczyszczę,zakonserwuję i pewnie posłużą jeszcze niejeden sezon,polecam.

20200911_115206.jpg

Edited by Sportina