Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

To może zdradzisz ile zapłaciłeś? Realne pieniądze to są konkretne kwoty.

 

Nooo... to się wykosztowałeeeś...

Nawet moja 5-cio letnia wnuczka wie co oznacza słowo realny, tłumaczyć dalej?

 

Proszę Cię nie brnij dalej, bo pomyślę, że nie używasz np. kart płatniczych i nie robisz przelewów bezgotówkowych. To też nie są realne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię nie brnij dalej, bo pomyślę, że nie używasz np. kart płatniczych i nie robisz przelewów bezgotówkowych. To też nie są realne pieniądze.

Proszę Cię, nie brnij dalej, bo pomyślę, że słowo realne nadal jest dla Ciebie obce. Kartami płatniczymi i przelewami przesuwam konkretne pieniądze, które posiadam i wiem jaka to jest kwota. Jeżeli wydaje się Tobie, ze finansujesz program kosmiczny USA jakimiś realnymi pieniędzmi, kupując czapkę z napisem NASA, to napisz do nich, że w związku z tym życzysz sobie, żeby zbudowali dla Ciebie bazę na księżycu. To, że finansujesz NASA jest tak samo realne jak to, że finansujesz KMZiZ. :P


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czuć poprawę?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czuć , szybciej sie otwieraja tematy

strona główna itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuć, czuć. Dzięki :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emotikony (stare) poznikały :P.Poza tym chyba OK.


Pozdrawiam

Piotr

 

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest szybko, ale u mnie (nie wiem jak u kolegów) nie działa przycisk "pokaż nową zawartość" - nie pokazuje wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emotikony (stare) poznikały :P.Poza tym chyba OK.

Hm, a gdzie ich nie widać?

 

Jest szybko, ale u mnie (nie wiem jak u kolegów) nie działa przycisk "pokaż nową zawartość" - nie pokazuje wszystkiego.

No niestety, tych danych było tak dużo, że ich nie przenosiłem.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hm, a gdzie ich nie widać?

 

 

No niestety, tych danych było tak dużo, że ich nie przenosiłem.

 

Mi chodzi o opcje, która pokazuje aktualne nowe posty. Sprawdziłem na FF i działa okej, tylko na Chrome nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma emotikonów we wpisach sprzed przenosin.


Pozdrawiam

Piotr

 

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma emotikonów we wpisach sprzed przenosin.

Ok, widzę. Będzie OK niedługo.

 

 

UWAGA: może mulić, bo wykonuję przebudowę postów..


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa i śmiga :P

 

Ale u mnie jest jeden maly problem - nie moge otworzyc paska PW/komunikatora,

naciskajac na dotychcasowe miejsce pasek wyboru pokazuje sie na sekunde i gasnie,

jak klikne na cokolwiek ( o ile zdarze ) wlancza mi sie moj profil. Zawsze tak jest.

Jak ktos napisze do mnie PW wtedy otwieram komunikator przez klikniecie na ikonke powiadomien i jak juz znajde sie w opcji PW wszystko dziala OK.

 

Mial ktos tak? Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mial ktos tak? Pomocy!

Ja tak miałem. Spowodowane to było tym, że flashowa reklama wyłaziła na wierzch i zasłaniała menu popup-owe.

Szczerze mówiąc, nie chrzaniłem się tylko zainstalowałem odpowiedni dodatek do Firefoxa usuwający całkowicie reklamy z forum -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60607-reklamy-w-prawym-gornym-rogu-zaslaniaja/page__p__672586?do=findComment&comment=672586

..po usunięciu reklam dodatkowo forum zaczęło śmigać jeszcze ze cztery razy szybciej niż przed :P


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam prośbę, może to być takie postanowienie noworoczne Stowarzyszenia (w tym niektórych moderatorów), którego bym sobie jako użytkownik tego forum życzył - Mniej agresywnych i opryskliwych wpisów w odpowiedzi na zapytania użytkowników. Dziękuje i Do Siego 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na forum są jakieś reklamy? :P

To Wy mi powiedzcie. Ja mam usunięte na stałe, więc nie wiem :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHa - nie wyświetlają się załączone pliki - wygląda to tak:

post-6402-0-73764100-1325621122_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poprawione. Dzięki za uwagę. :P


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum śmiga, jest ok.

P.s.

Przyłączam się do prośby sftraw-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s.

Przyłączam się do prośby sftraw-a.

:P No to jak mamy koncert życzeń (OT), to ja mam też podobną prośbę do zwyczajnych użytkowników forum, może to być takie postanowienie noworoczne. Mniej tematów niezgodnych z regulaminem, a więcej tematów solidnie przygotowanych, zgodnie z wymaganiami zamieszczonymi w danym dziale i interesujących też innych użytkowników forum, a nie tylko wątkodawcę.

A wracając do tematu, to moim zdaniem forum nareszcie wróciło do stanu sprzed awarii.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff- dziala i poprawione.

 

Ale przyznajcie proszę ,że proces decyzyjno-wykonawczy tzn. awarie- rozpoznanie- wybór- decyzja - wykonanie , pomimo świąt był naprawdę szybki ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był faktycznie - dzięki !

 

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.