Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy Syrena Chrono? :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na Syreną. Wg informacji ma być jeszcze w tym roku, ale wiem że Xicorr jest zarobiony w związku z realizacją zamówień na M20. Mysle że może po wakacjach albo na jesieni ujrzymy egzemplarz roboczy a sprzedaż rozpocznie się jak z M20 czyli grudzień styczeń. Pytałem o cenę ale na tym etapie jeszcze nie można oszacować. Teraz mam w planie Żubra więc Syrenka może poczekać do przyszłego roku.


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Teraz mam w planie Żubra więc Syrenka może poczekać do przyszłego roku.

 

Witaj w klubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie ;)

Również witam i serdecznie pozdrawiam.  :D


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M20.02 dostał wyróżnienie w plebiscycie must have! organizowanym przez Międzynarodowy Festiwal Designu w Łodzi. Produkt został wybrany przez Radę Ekspertów, która podejmuje decyzje o wyróżnieniach.

 

u11s.jpg

 

Jak odbiorę dyplom to się pochwalę.

 

Jako projektant-amator jestem wzruszony  :o

 

Wkrótce postaram się o trochę newsów z frontu Syreny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panie Adamie. Mam nadzieje że takie nagrody będą przy kolejnych projektach.  :)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Adamie gratulacje, proszę pamiętać także o projekcie klamry paska - jak widać powyżej podnoszą efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak się skończyła sprawa z dorabianiem chińskiego partnera na kopertach?


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent koperty usunął ze swojej strony ofertę sprzedaży a także przysłał pismo z przeprosinami.

Edytowane przez Jaas

Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu fiu - pięknie się prezentują. Na żywo co prawda widziałem każdego, ale bliżej obcowałem z drugim od lewej, niemniej najciekawszy wg mnie jest środkowy - po prostu BOMBA:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam tą opinię.

Mam niebieską Gardę i jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo ciekawa, cieszy że doceniają polską myśl projektancką :-)

 

Tymczasem z powodu otrzymania nagrody "Must Have" piękne, proste, czarno-białe pudełko będzie teraz (MBSZ) zepsute dodatkowym kolorowym nadrukiem (naklejką?) z logo nagrody. Nosi się co prawda zegarek, ale pudełko to część przyjemności :-)

http://xicorr.com/pl/wiadomosci/fso-m20---aktualizacja/40/1

 

Mam nadzieję że będzie można zamówić pudełko bez tego logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo ciekawa, cieszy że doceniają polską myśl projektancką :-)

 

Tymczasem z powodu otrzymania nagrody "Must Have" piękne, proste, czarno-białe pudełko będzie teraz (MBSZ) zepsute dodatkowym kolorowym nadrukiem (naklejką?) z logo nagrody. Nosi się co prawda zegarek, ale pudełko to część przyjemności :-)

http://xicorr.com/pl/wiadomosci/fso-m20---aktualizacja/40/1

 

Mam nadzieję że będzie można zamówić pudełko bez tego logo.

 

 

ta, faktycznie podełko troszkę trąci myszką obecnie, ale... zrozumiały jest chwyt marketingowy :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko odrobinę niezrozumiały dla mnie.

 

Obecnie ten zegarek praktycznie nie potrzebuje reklamy, przeżywa raczej klęskę urodzaju (i świetnie!).

Przy zamówieniach przez internet reklama na pudełku jest bezsensowna, bo o wiele lepsze informacje można zamieścić na stronie.

Przy kupnie bezpośrednim ogląda się na wystawie raczej sam zegarek, niż pudełko (lub ich stos). Zależy to oczywiście od przyjętej metody ekspozycji.

 

W każdym razie jak dla mnie* - tylko oryginalne pudełko w prostej industrialnej formie, bez dodatków :-)

 

 

*) o ile będzie go można zamówić, bo na razie nowe zamówienia w sklepie zawieszone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie mata,

 

moze jakieś info by się znalazło co się dzieje z zegarkiem Syrena Sport?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Sie mata,

 

moze jakieś info by się znalazło co się dzieje z zegarkiem Syrena Sport?

 

Pozdrawiam

 

Z tego co wiem, to cały czas jest w przygotowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to raczej się nie pojawi nawet wersja robocza. A szkoda. Wizualizacja pojawiła się w maju 2012 to może na początku lub na wiosnę 2014 coś będzie. Kciuki trzeba trzymać i tyle.

Edytowane przez Jaas

Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... filmik bomba, rzeczowy - choć zbyt krótki by przekazać więcej treści... rozumiem, że to początki? :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt.. Film konkretny, pomyślany, bardzo fajnie zrealizowany. Teraz czekamy na nagranie pod wodą ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo fajny filmik. Tylko troszkę za dużo "paproszków" na mechanizmie, wskazówkach i kopercie. ;)


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.