Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to i nie jest swiss made, i ma chiński mechanizm, ale nikt co do jego jakosci niema zastrzeżeń. Pozatym z tego co mi wiadomo, caly taki mechanizm jest rozkładany na czynniki pierwsze, sprawdzany, czyszczony itp. Napewno są to nietuzinkowe zegarki, polski pomysł. A teraz wszystko produkuje się po kawałku na całym świecie. Zastanawiam się również, jak to możliwe, że xicorr nie podniósł jescze bardziej ceny M20 przy takim zainteresowaniu, ale daj Boże by nie przyszło im toi do głowy. Mam nadzieję, że firma rozwija się bo jak widać idzie w dobrym kierunku.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Dawno tu nie zaglądałem z braku czasu a tu taka fajna dyskusja :-)

O cenach (skąd się takie biorą) to możemy pogadać na spotkaniu bo o niektórych rzeczach to chyba nawet pisać nie mogę ;-)

 

Brak czasu wynika z nieustająca produkcją FSO (klasycznie jak nie urok to sr...czka:-)) ale też i nowymi projektami (będzie też limitka FSO).

 

O Garfishu juz słyszeliscie, pojawił się problem z wykonaniem koperty - założenia okazały się nie trywialne i na razie kilku producentów wymiękło, a ja nie chcę zmieniać założeń bo w nich tkwi siła projektu.

 

Syrena Sport - temat trochę się odleżał bo nie mieliśmy do niego mechanizmu. Valjoux odpada z wiadomych względów, mieliśmy na oku dwa chińczyki ale jeden mi się jakoś nie bardzo podobał a drugi był fajniejszy tylko nie udało się namierzyć producenta albo dostawcy z prawdziwego zdarzenia. Jednak na tegorocznym Baselworld miała miejsce premiera, która zmienia sytuację. Jestem już po rozmowach z ludźmi od mechanizmów i temat odżywa. W tym roku pewnie jeszcze się nie wyrobimy ale za to w przyszłym...

 

Kończą się Circle a ponieważ bardzo je lubię to pewnie pojawi się Circle 2.

 

Dzieje się też w temacie F125p. Prace idą w dwóch kierunkach: okragła koperta nawiązująca do projektu, który wygrał w konkursie na FB i docelowa kostka z niespodziankami.

 

Terminów żadnych na razie nie podaję bo słabo mi to wychodziło jak do tej pory ;-)  

 

To tyle z frontu na dziś :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ostrzysz mi apetyt na tę Syrenę. Byleby tylko za fajnym projektem szła dobra cena to biorę. 

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Dawno tu nie zaglądałem z braku czasu a tu taka fajna dyskusja :-)

O cenach (skąd się takie biorą) to możemy pogadać na spotkaniu bo o niektórych rzeczach to chyba nawet pisać nie mogę ;-)

 

Brak czasu wynika z nieustająca produkcją FSO (klasycznie jak nie urok to sr...czka:-)) ale też i nowymi projektami (będzie też limitka FSO).

 

O Garfishu juz słyszeliscie, pojawił się problem z wykonaniem koperty - założenia okazały się nie trywialne i na razie kilku producentów wymiękło, a ja nie chcę zmieniać założeń bo w nich tkwi siła projektu.

 

Syrena Sport - temat trochę się odleżał bo nie mieliśmy do niego mechanizmu. Valjoux odpada z wiadomych względów, mieliśmy na oku dwa chińczyki ale jeden mi się jakoś nie bardzo podobał a drugi był fajniejszy tylko nie udało się namierzyć producenta albo dostawcy z prawdziwego zdarzenia. Jednak na tegorocznym Baselworld miała miejsce premiera, która zmienia sytuację. Jestem już po rozmowach z ludźmi od mechanizmów i temat odżywa. W tym roku pewnie jeszcze się nie wyrobimy ale za to w przyszłym...

 

Kończą się Circle a ponieważ bardzo je lubię to pewnie pojawi się Circle 2.

 

Dzieje się też w temacie F125p. Prace idą w dwóch kierunkach: okragła koperta nawiązująca do projektu, który wygrał w konkursie na FB i docelowa kostka z niespodziankami.

 

Terminów żadnych na razie nie podaję bo słabo mi to wychodziło jak do tej pory ;-)  

 

To tyle z frontu na dziś :-)

Poważnie upraszam o odłożenie jednego egzemplarza Circle cb. Jeśli jest taka potrzeba to chętnie zapłacę zaliczkę. Pisałem do Pana na mejla (mój to [email protected] ) marudziłem na temat wersji ze szklanym deklem. Z uwagi na fakt, że jak już napisano, kończą się, nie będę wydziwiał. Niech pozostanie standardowy dekiel. Da się?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze post pod postem. Zona widzac moja panike w oczach, zaproponowala, bym sprawe zakupu rozwiazal przez zakup ratalny. Wlasnie trwa weryfikacja kredytu. Tylko musze ogarnac kwestie pierwszej wplaty. Rata wychodzi grosze. No to super, mam nadzieje, ze Pan Adam nie obrazi sie za takie posuniecie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki za powodzenie transakcji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem smsa z informajca, ze przesylka zostanie wyslana w ciagu najblizszych dni. Nie moge doczekac sie :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu nastąpił ten dzień :-) Jak nigdy ucieszyłem się niezmiernie na widok kuriera. Potem postaram się wrzucić fotki.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy bo widać jaki to wyczekiwany zegarek :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielu ludzi czeka, albiNOS poprosimy zdjęcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foty poprosimy i opis wrażeń

Edytowane przez qniczynka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przez ostatnie dni jestem zabiegany od rana do wieczora, bo praca a potem jezdzimy po ogloszeniach i auta dla szwagra szukamu. Nawet niemam kiedy wejsc na komputer bo zona jakas tam gre zezbi. Ale jak tylko bede mial wiecej luznego czasu to dodam fotki. Oj wrazenia trudne do opisania. W pracy jak dziecko chwale sie kazdemu, ze jak tak dalej pojdzie to dowiem sie, ze mam ksywe ,,zegarek" albo cusik. Jak ktos sie nie zna i widzi na rece to mowi, ze wyglada na jakies 300 zl. Ale jak wezmie di rak, to mina zednie. Widza, ze to nie chinczyk z gieldy w Lubinie za 70zl. A ta grawerka z tylu? zdjecia nie maja szans oddac tego jak to swietnie wyglada Przepraszam za literowki, z fona pisze. Jeden kolega nawet grubo po 22 zadzwonil bym podal mu nazwe, szukal go w.internecie. Zdjecia wkrotce

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu udało mi się wrzucić zdjęcia do komputera. Oto upragniona paczka. Serce waliło jak młot.

post-70090-0-69083900-1398015159.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny etap zdejmowania opakowania.

post-70090-0-36248500-1398015292.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę niepotrzebnie nabijać sobie licznika postów, ale coś mi nie wychodzi dodawanie kilku zdjęć w jednym poście. Jakby Administrator mógł zcalić w jedność, to byłbym wdzięczny.

post-70090-0-92689000-1398015439_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z koksem :-)

post-70090-0-05963900-1398015483_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście znana matowo błyszcząca puszeczka.

post-70090-0-78373200-1398015542_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak oto prezentuje się po jej otwarciu

post-70090-0-60222200-1398015596_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, największy skarb kryje się głębiej.

post-70090-0-70171700-1398015660_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, żonka widząc mnie z aparatem myślała, że zwariowałem. Zresztą, gdy ktoś wariuje, zawsze twierdzi, że jest normalny, więc kto wie?

post-70090-0-95290900-1398015708_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pasek silikonowo-kauczukowy. Jak na razie nie przewiduję, kiedy go użyje, ale na pewno to nastąpi. Egipt, Mazury, Basen. Się zobaczy.

post-70090-0-69418900-1398015820_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przyszedł czas na głównego Bohatera. W realu prezentuje się jeszcze lepiej. W dotyku również kawałek solidnego żelastwa. Robi wrażenie.

post-70090-0-42648900-1398015956_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zegarka Ci nie przysłali? bo jakoś go nie widać.... :)

 

 

Edit; Jest i "bohater"

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławna piękna grawerka, nie żałuję, że nie wziąłem wersję ze szklanym deklem. To akurat można jeszcze kiedyś przerobić. Ale czy to konieczne? Planowana za kilka lat konserwacja pokaże... o ile zdobędę górną (przeszkloną)część.

post-70090-0-69400800-1398016065_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.