Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka fotek z przygotowań Darka Wilamowskiego do NURKOWANIA w Gardzie. Towarzysza mu oczywiście prototypy Circle Garda 2012 LE.

 

garda01.jpg

 

garda03.jpg

 

garda05.jpg

 

garda08.jpg

Edytowane przez atomtomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z przygotowań Darka Wilamowskiego do NURKOWANIA w Gardzie. Towarzysza mu oczywiście prototypy Circle Garda 2012 LE.

 

 

Grunt to dobrze przetestowany zegarek. Gratulacje i tak trzymać :). A co z nowymi kolekcjami? Kiedy dowiemy się czegoś więcej na ich temat?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na spotkaniu KMZiZ prezentowaliśmy wizualizacje Syreny Sport. Zegarek jest planowany na 2013 rok. Wkrótce przedsatwimy specyfikację.

A oto logo projektu i wizualizacje:

 

logosyrenasport.png

 

syrenasport01.jpg

 

syrenasport02.jpg

 

Właściwie od początku mojej niedługiej przygody z forum żaden temat mnie tak mocno nie wciągnął jak ten. Żałuję bardzo ze nie można już zapisać sie na Gerlacha 303, ale z drugiej strony mamy świetne projektu Warszawy i fenomenalny Syreny. Będzie na co odkładać dudki :)

 

Gratuluję odwagi i trzymam mocno kciuki za kolejne projekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrena sport to bardzo ładny projekt.

Koronka ma fakturę opony z epoki co jest świetnym pomysłem ale tego typu subtelnych smaczków mogło by być ciut więcej. Byle nie za dużo bo zrobi się tandetny przeładowny fajans. Napis Made in Poland na tarczy...hmm bardzo miłe uczucie.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od Pana Adama (atomtomskiego), że zegarek Circle został wysłany. Już doczekać się nie mogę. I czekam na nestępne. Coś mi się zdaję, że powoli będę zbierał Xicorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Warszawy M20 trochę przygasł, na stronie producenta wisi informacja o planowanej dostępności w IV kwartale 2012. Szykują się może jakieś przedpremierowe zapisy dla klubowiczów? Może jakieś świeże info od producenta jak postępują prace, sporo osób wciąż mocno trzyma kciuki za ten projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia informacja pochodzi z wczoraj i została zamieszczona na facebooku.

"Projekt się trochę opóźnia ale już jesteśmy blisko.

Aktualnie czekamy na tarcze po poprawkach (dziś są na cle). Tarcze jeszcze odbędą wycieczkę do Szwajcarii - tam będzie na nich położona SuperLumiNova. Również produkcja pierścieni daty czeka na tarcze, żeby były idealnie dopasowane.

Cała konfekcja (pudełko, paski itp.) jest już gotowa i mam nadzieje, że będzie to miła niespodzianka dla wszystkich.

M20 będzie napędzane mechanizmami Seagull TY2130 (a nie jak wcześniej planowaliśmy Valanvronami). Valanvrony ze względu na ograniczoną dostępnośc trafią do jakiejś edycji specjalnej (mamy już kilka ciekawych pomysłów).

W pierwszej partii będzie dostępne po ok. 25 sztuk każdego koloru tarczy."

"Nie planuję zapisów. Powinno wystarczyć dla wszystkich chętnych. A jak się będą sprzedawały jak świeże bułki to na drugą partię jesteśmy przygotowani :-)"


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem na żywo jakości Xicorra... Nie ukrywam, że projekt syreny sport wygląda rewelacyjnie a i Warszawa jest zachęcająca. Kibicuje mocno kolejnym projektom i czekam na nowe produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakas konkretna informacja... Qrczę, mam nadzieję, ze nie nawalę finansowo i będę mógł sobie spokojnie kupić M20, bo bardzo mi się podoba na fotach :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w TVN Turbo Raport pokazywali M20 i podobno jest już dostępna w sprzedaży?? Za 1299 zł. A tu nic ... jakaś promocja dla klubowiczów? ;)

Bosson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB Xicorr podał orientacyjną cenę ok. 1400 zł za M20

Edytowane przez Kebayoran

"Do or do not. There is no try" - Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mówili 1399 zł :unsure: ... ale że już jest w sprzedaży to na pewno .Pokazywali wersję "szaro-szary" o drugiej "szaro-czarny" nic nie wspominając.

Fajnie to wyglądało mimo że pan redaktor nie potrafił pokazać zbyt dobrze zegarka. czekam niecierpliwie na możliwość zakupu !

Bosson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jakiś czas mnie nie było i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co się dzieje w świecie zegarowym;)


Stowa Seatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W materiale były dwa egzemplarze przedprodukcyjne. Eksponowany był ciemny. Przygotowujemy aktualnie pierwszą partię. Robimy wszystko, zeby była w sprzedaży przed Świętami.

Cena 1399 zł.

Jutro na stronie i na fb powinniśmy wrzucić link do materiału z tvn turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atomski czy zegarki będą miały indywidualną numerację? I jakie niespodzianki kryje zawartość tej fajnej metalowej kasetki z zegarkiem?


Lubię zegarki jak konie owies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odliczam czas, kiedy będzie można zakupić M20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam siedzi w środku ?


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A we Wrocławiu gdzieś można te zegarki "pomacać"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A we Wrocławiu gdzieś można te zegarki "pomacać"?

Tak. U mnie na ekranie monitora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj Jacku postów na siłę - nie pomogłeś mi tą odpowiedzią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.