Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

To nie rozumiem :blink: M20 jest już w sprzedaży oficjalnie czy tylko u was było parę sztuk przed sprzedażowych ?

Bosson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedano w przedsprzedaży. Czyli egzemplarze które "mają niebawem być";-) Nikt nie ma jeszcze Warszawy na swojej łapce;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiem :blink: M20 jest już w sprzedaży oficjalnie czy tylko u was było parę sztuk przed sprzedażowych ?

Bosson

Tak jak napisał kolega powyżej, zapłacono zaliczki i zamówiono zegarki, a zegarki będą fizycznie w przyszłym tygodniu.


Więcej ciekawostek zegarkowych na naszym facebook_grafika_01.jpg i stronie odCzasu doCzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedano w przedsprzedaży. Czyli egzemplarze które "mają niebawem być";-) Nikt nie ma jeszcze Warszawy na swojej łapce;-)

 

Tak Warszawka dla Warszawy. Stolica zawsze była z przodu. :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie, okazało się, że już nie przyjmują zapisów na M20...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ile będzie warszawek wyprodukowanych ... określona ilość czy tak długo jak będzie zainteresowanie?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M20 01 i 02 bez limitacji.

Na pewno pojawią się jakieś limitki (pomysły są) ale to dopiero na przyszły rok, na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Garda:

1349 zł

dostępnośc w styczniu (raczej nie damy rady na Święta)

 

Cena jak dla mnie bardzo dobra. Jeśli uda mi się gdzieś go pomacać i będzie wyglądać przynajmniej tak dobrze jak na zdjęciach to kupuję :-)

 

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez gwynbleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do Xicorr, jeśli Vostok może stosować mechanizmy SEIKO i sprzedawać je w cenach waszych zegarków, czemu Xicorr nie stosuje japońskich mechanizmów? Na pewno znalazłoby się dużo więcej nabywców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie do Xicorr, jeśli Vostok może stosować mechanizmy SEIKO i sprzedawać je w cenach waszych zegarków, czemu Xicorr nie stosuje japońskich mechanizmów? Na pewno znalazłoby się dużo więcej nabywców.

Sądzę że z powodu kupowanych ilości ;) Ale chętnie dowiem się co powie właściciel. Ciekawe zagadnienie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czegóż wy ludziska chcecie od Sea-Gulla? Skoro Adriatica może stosowac Sea-Gulla ST-16 to czemy Xicorr nie może stosowac mechanizmów tej firmy ;) ? Szczerze - ten Sea-Gull uchodzi za równie dobry jak szwajcarski pierwowzór, a pod względem parametrów jest od wspomnianego Seiko lepszy.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czegóż wy ludziska chcecie od Sea-Gulla? Skoro Adriatica może stosowac Sea-Gulla ST-16 to czemy Xicorr nie może stosowac mechanizmów tej firmy ;) ? Szczerze - ten Sea-Gull uchodzi za równie dobry jak szwajcarski pierwowzór, a pod względem parametrów jest od wspomnianego Seiko lepszy.

Gdybyś miał do wyboru Xicorr z 7S36 lub Sea-Gull St-25 nie wybrałbyś z mechanizmem japońskim? Ja bym się nie zastanawiał. Nie mówię, że Sea-Gull jest zły, bo czytałem dosyć dobre opinie o nim, ale jeszcze lepsze czytałem o mechanizmach Seiko, czy chociażby Orienta lub Miyota, gdzie Bernhardt z powodzeniem stosuje ich mechanizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czegóż wy ludziska chcecie od Sea-Gulla? Skoro Adriatica może stosowac Sea-Gulla ST-16 to czemy Xicorr nie może stosowac mechanizmów tej firmy ;) ? Szczerze - ten Sea-Gull uchodzi za równie dobry jak szwajcarski pierwowzór, a pod względem parametrów jest od wspomnianego Seiko lepszy.

Jakich parametrów? Jakiego "wspomnianego" Seiko ? Nie wspomnieliśmy żadnego modelu. Chyba nie jest lepszy od wszystkich ?

Poza tym dlaczego się tak oburzyłeś na zwykłe pytanie skierowane do właściciela Xicorra podyktowane zwykłą ciekawością ?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że Sea-Gull jest zły, bo czytałem dosyć dobre opinie o nim, ale jeszcze lepsze czytałem o mechanizmach Seiko, c...................

 

Blake gdzie czytałeś dobre opinie o sea-bull ? :o Chyba tylko w prasie chińskiej ;):lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich parametrów? Jakiego "wspomnianego" Seiko ? Nie wspomnieliśmy żadnego modelu. Chyba nie jest lepszy od wszystkich ?

Poza tym dlaczego się tak oburzyłeś na zwykłe pytanie skierowane do właściciela Xicorra podyktowane zwykłą ciekawością ?

Dokładnie czysta ciekawość co ma do powiedzenia właściciel. Gdybym jak był właścieielm Xicorr, zapewnie pchałbym mechanizmy SEIKO. Być może chodzi o cenę, być może o coś czego nie wiem. Ale jak już mówiłem VOSTOK stosuje mechanizmy SEIKO i jakoś może sprzedawać zegarki w cenie Xicorr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale jak już mówiłem VOSTOK stosuje mechanizmy SEIKO i jakoś może sprzedawać zegarki w cenie Xicorr.

...a wziąłeś pod uwagę wielkość produkcji Vostoka i Xicorra, bo chyba nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blake gdzie czytałeś dobre opinie o sea-bull ? :o Chyba tylko w prasie chińskiej ;):lol: .

Nie znam chińskiego, czytałem na sąsiednich forach. O tym, jak to prosty jest w budowie, i łatwy w konserwacji, nie jestem specjalistą od mechanizmów dlatego posiłkuję się tym co inni piszą. Coś w nim musi być skoro wybierają go Gerlachy i Xicorry. Ja jednak dalej wolę japońskie mechanizmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a wziąłeś pod uwagę wielkość produkcji Vostoka i Xicorra, bo chyba nie bardzo.

Tego nie wziąłem pod uwagę. Jeśli tak jest, no to wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolegę EwaMilewski prosiłbym o powstrzymanie swojej seagulofobii choć w tym jednym wątku.

Nie wymagasz za wiele :o

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.