Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Yargoth

Nasze polskie cuda :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xylog

A ten ostatni to co to?

 

A zbiorek zacny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny w kolekcji, po wielu godzinach spędzonych na czyszczeniu tarczy i polerowaniu w końcu trafi do gablotki, jeszcze tylko wymiana szkiełka i przegląd u zegarmistrza. Ten Wars mile mnie zaskoczył jak kilka innych, mimo iż jego wygląd z początku był fatalny, jak to określiła moja żona ,,toż to straszny złom i ty kupujesz coś takiego'', po czyszczeniu efekt jest lepszy niż w tych co to się wydawało że mało zniszczone. Do kolekcji dołączyło tez drugie pudełeczko.

post-37128-0-52126900-1358170877_thumb.jpg

post-37128-0-10164500-1358170896_thumb.jpg

post-37128-0-61969800-1358170916_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozukując radzieckich perełek dla siebie, przypadkiem trafiłem na aukcję Błonia Super, może kogoś zainteresuje.

(Jeśli napisałem w złym wątku proszę o przeniesienie.)

http://allegro.pl/st...2994835047.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia powalają , nic nie widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto i moje Błonie - drugi zegarek (obok automatu Glashutte) jaki pozostał po moim dziadku. Zdjęcie zrobione jakiś czas temu - teraz jest już na czarnym skórzanym pasku.

post-50928-0-24849800-1361709825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym Tacie po 60-tce zrobić prezent i kupić mu coś z jego młodzieńczych lat, czyli 70te, 80-te. Oczywiscie chciałbym, żeby zegarek w miarę wyglądał, nie był w złym stanie. I tu pytanie do Was, jak myślicie, które zegarki były produkowane w tamtych latach i idzie trafić zegarek w dobrym stanie i ludzkiej cenie? Może któryś z kolegów forumowiczów chciałby się pozbyć takiego "staruszka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym Tacie po 60-tce zrobić prezent i kupić mu coś z jego młodzieńczych lat, czyli 70te, 80-te. Oczywiscie chciałbym, żeby zegarek w miarę wyglądał, nie był w złym stanie. I tu pytanie do Was, jak myślicie, które zegarki były produkowane w tamtych latach i idzie trafić zegarek w dobrym stanie i ludzkiej cenie? Może któryś z kolegów forumowiczów chciałby się pozbyć takiego "staruszka"?

Z ostatniej polskiej produkcji mamy Unitron 11 lub jego plastikowa wersja Unitron 31, a z zagranicznych Rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując myśl poprzednika, trudno będzie znaleźć coś polskiego ponieważ nasza produkcja to przede wszystkim zegarki z Błonia. Może jednak nie ograniczać się do "naszych" zegarków, a zastanowić się nad kultowymi zegarkami z tamtych lat, które traktowane były z wyjątkowym szacunkiem, uznaniem i były obiektami pragnień niejednego obecnego sześćdziesięciolatka. Myślę tu np. o Atlanticu, Delbanie czy Doxie z lat pięćdziesiątych.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale zapewne te zegarki z lat 50-tych chodza w cenie... Nie określiłem na początku w jakiej cenie oscylujemy- ~200zł jestem w stanie dać za zegarek. Rakiety ciekawie się prezentują, myślę, że coś znajdę na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delbanę w dobrym stanie w ty budżecie powinieneś znaleźć bez problemu, a dla sześćdziesięciolatka to kultowy zegarek.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien być "przyklejony", jak w ruskach.

Do mnie trafił mój pierwszy polak, strasznie zniszczony.

Wyczyściłem jak mogłem, wymieniłem szkiełko, wyprostowałem nieco wskazówke małą, sekundnika nie da się nałożyć, bo ośka złamana. Dalej ożywiać już go nie będę.

post-34219-0-89643400-1365251856_thumb.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych modeli Warsa ,jest sporo i na ogół akurat tarczę mają w dobrym stanie . Nie wiem ile dałeś ,ale raczej nie był to dobry zakup , biorąc pod uwagę jeszcze twoją robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10zł, nie jest to inwestycja ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to mają szczęście :) , wszyscy kupują po 10-20 zł , a ja nigdy nie mogę trafić na taką taniochę :) :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przynosi kolega,który ma dużo znajomków ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć kolesiów, którzy maja dużo znajomków z niezliczona ilością fajnych i tanich sikorów :P


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.