Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Internetowi znaffffcy od jednego artykułu i słyszący coś że ktoś gdzieś komuś gdzieś powiedział.

 

O wypraszam sobie, sam poddałem swoje słowa w wątpliwość pisząc, że to może "miejski mit" ;)

 

Ale masz rację, ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał, że... i na zasadzie głuchego telefonu z każdym nowym słyszącym rośnie kwota za obsługę oraz wartość niesprecyzowanych wcześniej kosztów przesyłki, stanowiąca podstawę do naliczenia VAT i cła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Potwierdzam, cale 3 pln za obsluge3e01514def8bed664849dec1f7fb55ec.jpg

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, cale 3 pln za obsluge

A możesz pokazać, w którym to miejscu naliczyli?

Kolega "znaffffca" też może.

Zdaje się, że pomyliliście cło w wysokości 3 złotych z prowizją DHL Express za przedstawienie do cła i korespondencję z adresatem dotyczącą jego zapłaty.

 

Ja się nie pytam złośliwie, tylko chcę wyjaśnić sytuację.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL nie pobiera prowizji w takim razie. Inaczej było by to wyszczególnione w fakturze.

 

Dokładnie taką kwotę jaką jest na fakturze płaci się u kuriera przy dostawie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internetowi znaffffcy od jednego artykułu i słyszący coś że ktoś gdzieś komuś gdzieś powiedział.

 

Moja ostatnia odprawa celna. Opłaty za odprawę DHL bardzo wysokie :)

308d2d87a2ff84bf696032d1cdef6f39.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałem to samo, jakieś 2 tyg. temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam towarzyszy niedoli którzy mają wysłany pocztą 18 grudnia, może ktoś ma jakieś informacje? na wykopie jest co najmniej 2 lub 3, chyba jakiś trefny kontener wtedy był... CW teoretycznie coś sprawdza ale niestety informacji zero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam towarzyszy niedoli którzy mają wysłany pocztą 18 grudnia, może ktoś ma jakieś informacje? na wykopie jest co najmniej 2 lub 3, chyba jakiś trefny kontener wtedy był... CW teoretycznie coś sprawdza ale niestety informacji zero...

 

Ja też czekam od 18.12. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz przynajmniej pewność, że dotarł do Polski, a nie zatrzymał się na jakiejś mało słonecznej plaży w rozmokniętym pudełku zastępczym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w przemyślu od 3 stycznia trzymają

 

Oni się akurat nie śpieszą ani trochę. Minimum trzy tygodnie to w ich przypadku niemal standard. Niedługo powinien ruszyć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu jest żywa dyskusja o czasie dostarczania przesyłek przez pocztę polską.

może to jakoś uspokoi kolegów, którzy dość długo czekają na woje zegarki. co prawda nie zamawiałem na CW, ale dużo bliżej. Przez ebay na Ukrainie. Zegarek wysłany w okresie świąteczno-noworocznym. teraz dopiero pojawił się na WER Warszawa. 

Jak widać czekałem 4 tygodnie aby przesyłka pojawiła się na trackingu w Polskce. Paczka szła od naszego bezpośredniego sąsiada. Myślę, że ilość przesyłek z dalekiego wschodu jest dużo większa niż z Ukrainy. 

Chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu jest żywa dyskusja o czasie dostarczania przesyłek przez pocztę polską.

może to jakoś uspokoi kolegów, którzy dość długo czekają na woje zegarki. co prawda nie zamawiałem na CW, ale dużo bliżej. Przez ebay na Ukrainie. Zegarek wysłany w okresie świąteczno-noworocznym. teraz dopiero pojawił się na WER Warszawa.

Jak widać czekałem 4 tygodnie aby przesyłka pojawiła się na trackingu w Polskce. Paczka szła od naszego bezpośredniego sąsiada. Myślę, że ilość przesyłek z dalekiego wschodu jest dużo większa niż z Ukrainy.

Chyba trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Ja byłem tak narwany ale to dlatego ze to było pierwsze moje zamówienie... natomiast tak jak Kolega któryś wcześniej wspomniał za następnym pewnie nie bedzie juz takich emocji :-)

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wysłana z cw 7.01 dotarla pocztą 19.01 do warszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba okres świąteczny to nie jest dobry czas na "standard shipping". jeśli jest możliwe wybrać dhl to w tym czasie trzeba to brać


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jedna mała prośba o niewypowiadanie się jeśli nie macie nic na temat do powiedzenia, nie interesuje mnie wymądrzanie "czemu DHL nie brałeś" na tej samej zasadzie zapytam po jaką cholerę w Polsce nie zamawiacie tylko ciapatych wspomagacie a nie polski biznes.... problem o jakim ostatnio jest mowa dotyczy zamówień wysłanych 18 grudnia, wszystko zamówione wcześniej lub później docierało faktycznie w kilka dni (pomijam kwestie WER-ów, to już nasz lokalny problem); nawet Alipaczka pokazywała statystyki dla przesyłek tego typu średnią 10 dni, teraz zrobiło się przez nas ciągle sprawdzających 20; problem jest w tym że CW nic z tym nie robi, a niestety w kwestii wysyłającego leżą sprawy reklamacji, a nawet na stronie SG POST już po 18 dniach można składać reklamację, co świadczy o tym że coś jest nie tak z tą grupą przesyłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Może rzeczywiście ta plaża w Holandii to jest właściwy trop?

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maru, Ty chyba jakiś spięty jesteś przy niedzieli. weź rozluźnij gumkę w majtkach. nic do Ciebie nie pisałem, nie pouczałem, nie wymądrzałem się w Twoją stronę. Nawet nie wiem jaki jest Twój konkretnie problem - ale widzę po nerwowym wpisie, że masz ich nie mało.

Kolegów z kłopotem długiego oczekiwania na paczkę jest wielu, nie wszystko kręci się wokół Twojej sprawy. Każda informacja może się przydać

 

panowie jedna mała prośba o niewypowiadanie się jeśli nie macie nic na temat do powiedzenia....

moderatorem na razie nie jesteś, więc pozwolę sobie samemu decydować co jest na temat, a co nie jest na temat 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@abir nie uderzam do nikogo konkretnie, ale już post wyżej kolejny as o plaży w Holandii... mam po prostu dość czytania tu głupot totalnie nic nie wnoszących do dyskusji czy też wspaniałych rad o zamawianiu DHL-em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@abir nie uderzam do nikogo konkretnie, ale już post wyżej kolejny as o plaży w Holandii... mam po prostu dość czytania tu głupot totalnie nic nie wnoszących do dyskusji czy też wspaniałych rad o zamawianiu DHL-em

a to przepraszam. co złego to nie ja

jakoś dziwnie poczułem, że chodzi o mój wpis o Ukrainie i zostałem wyciągnięty do tablicy.

ale nie dziw się, że dyskusja się trochę rozmywa. zawsze tak jest na otwartym forum. 


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

@abir nie uderzam do nikogo konkretnie, ale już post wyżej kolejny as o plaży w Holandii... mam po prostu dość czytania tu głupot totalnie nic nie wnoszących do dyskusji czy też wspaniałych rad o zamawianiu DHL-em

A czego sie spodziewales? Wypowiedzi rzecznika Poczty Polskiej? Nie to miejsce. Jak mnie pewne media irytują to nie zagladam do nich.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okaże, że większość paczek pocztowych WER-y zaczną kierować na cło, to DHL szybko wróci do łask, skoro tyle samo do zapłacenia to kilka dni roboczych vs średnio miesiąc robi sporą różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.