Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Takie fajne zegarki pokazujecie, że ja też dodam coś od siebie, co prawda daleko mi do waszych zdobyczy, ale bardzo mnie cieszą, jeden "bazarkowy" drugi "kolegowy"

post-58041-0-67956900-1378491188_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne zegarki pokazujecie, że ja też dodam coś od siebie, co prawda daleko mi do waszych zdobyczy, ale bardzo mnie cieszą, jeden "bazarkowy" drugi "kolegowy"

Ten Łucz robi wrażenie :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szkoda, że tarcza trochę zmęczona. Niemniej jakoś od razu wpadł mi w oko mimo, że z lat 70-tych, a ja przecież zbieram przede wszystkim lata 50 i 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Akwafan ten Wostok to z allegro? Jeśli tak, to sam się nad nim zastanawiałem, chyba za długo, a w przyzwoitych pieniądzach był...graty!

 

Tak, Wostok jest z Allegro za 75 zł. Cena rewelacja, stan rewelacja, więc decyzję o kupnie podjąłem w 10 sekund, zwłaszcza, że nie miałem jeszcze zegarka z dolną sekundą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ładny, Też szukam czegoś z dolna sekundą. Ta dolna sekunda, sama w sobie nadaje zegarkowi odrobinę wyjątkowości.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od mojego sąsiada, byłego pracownika Zakładu Energetycznego w Częstochowie, otrzymałem takie oto cudo: Poljota, którego otrzymał odchodząc z pracy. Dedykacja na deklu brzmi: "W dowód uznania za 41-lta pracy w Zakładzie Energetycznym Częstochowa". Zdjęcia przedstawiają zegarek po wizycie u zegarmistrza.

Zastanawiam się nad pozłacaną bransoletą do niego - macie jakieś pomysły w co go "ubrać"?

poljot2.jpg

poljot1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy/karmelowy pasek z tych "lepszych" i grubszych, jakoś bransolety mnie nie kręcą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zainwestuj w lepszy pasek. Będzie super zestaw na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowy/karmelowy pasek z tych "lepszych" i grubszych, jakoś bransolety mnie nie kręcą. ;)

 

Przede wszystkim w bransolecie byłoby za dużo złota i ktoś mógłby się zapytać o marki i dolary :) Koledzy dobrze radą i z materiałem, i z kolorem. Tylko nie zapomnij dać fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, super, dzięki za nakierowanie na właściwe tory myślowe :)

 

Osobiście myślałem o takim

 

http://pattini.pl/index.php/paski-do-zegarkow/paski-do-zegarkw-kolekcja-fish/paski-do-zegarkw-mod-88-oso

 

Myślicie, że będzie dobry? Jeśli macie jakieś konkretne typy to dawajcie linki :)

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie może być tylko nie czarny a ciepły brąz, karmel byłby idealny, ew. koniak ;), a ten brązowy trochę blady, ale może tak wygląda tylko na zdjęciach. Do swojego Poljota znalazłem coś takiego (nie pamiętam nazwy, kupiony w timepolu za ok 30 zł), a do Majaka taki, K. Reda (też z timepolu), oczywiście chodzi mi o kolor, a nie o grubość ;)

post-58041-0-07672700-1378561607_thumb.jpg

post-58041-0-45930000-1378561615_thumb.jpg

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kama ma ucho wygięte czy to tylko złudzenie?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Tylko złudzenie, koperta jest prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś przeleżało jakiś czas u mnie, nie był na chodzie i w końcu wybrałem się do zegarmistrza a on w ciągu 3 minut przywrócił go do życia i nic za to nie wziął.

Ku mojemu zdziwieniu, jak chciałem założyć pasek okazało się, że w uszach ma 20mm :blink: i dzięki temu wygląda całkiem nieźle :)

 

post-35815-0-44008800-1378629862_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję za zegarmistrzem tylko zapadka spadła. :ph34r:

Jak ją kupiłem, to dawała się nakręcać tylko do pewnego momentu, potem jakby odbijała nakręcanie (odkręcała) - przepraszam za niefachowy język (nie jestem zegarmistrzem). Rezerwy wystarczało na około 8 godzin i po każdym nakręcaniu coraz mniej...(testowałem około tygodnia)

Ostatecznie koronka pozwalała ustawić zegarek, ale nie dało się go już nakręcić, więc przeleżał trochę...  i ostatnio robiłem porządki i znalazłem zegarek na nowo :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się chwalę :)

 

poljot.jpg

Bardzo fajny ten Poljot, super w nim są te pionowe i poziome kreski na środku tarczy.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzień targowy. Pogoda dopisała i wybrałem się z samego rana. Po niecałych 3 godz. łażenia zrezygnowany wychodziłem, gdy nagle zobaczyłem miłego Pana, który spóźniony dopiero się rozkładał. I właśnie od niego zakupiłem trochę damskiego złomu w złoconych kopertach oraz takiego rodzynka. Niestety niesprawny, ale koperta i tarcza bardzo fajne :)

eax2.jpg

 

Zegarek miał iść na handel, ale jak pooglądałem go w domu stwierdziłem, że przechowam go w szufladzie na lepsze czasy. Zasługuje na zainteresowanie i postawienie na nogi :)

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny nabytek. Po naprawie i małych pieszczotach będzie piękny :D  Gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.