Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżo na bazarze za grubą kasę po targach kupiony, w stanie jak widać bardzo dobrym  :P

 Rekiniasty ,Gul mi skacze jak ...... może kiedyś też trafie  :angry:  . Piękniasta sztuka . Gratulacje 

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że cieszy. Bardzo ładny Wostoczek. Gratuluję :)

 

Stary już jestem i ślepy nie zauważyłem, że to precyzyjny. Tym bardziej gratuluję, kolejny model na moje liście życzeń :)

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony jakiś czas temu, wcale niestety nie okazyjnie:

 

Trafienie takiego Wostoka w takim stanie samo w sobie jest okazją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie nabytek...a znajdy ;-) Ale do serii ostatnio trafianych przeze mnie NOS-ów, które znalazły dom wśród tutejszych forumowiczów (a mi zapewniły dwa inne, wyczekiwane długo zegarki...w tym jeden dla taty ) dołączyły dwa kolejne. Odnalezione przy okazji likwidacji mebli na starym mieszkaniu, zapomniane swojego czasu przez moją rodzinę, zakupione w 1981 roku jako ,,lokata".

 

Tym razem Poljot w złoceniu i Poljot Automat- oba nietknięte od 81 roku, w automacie zachowały się papiery...w złoconym niestety nie. No i też jest i Slava z piękną i ciekawą tarczą, która z kolei NOS-em nie jest, ale generalnie jej stan jest fajny całkiem. No ale cóż...cały czas jakoś tak bardziej sercem jestem przy innych zegarkach i poza brązowym poljotem de luxe, wszelkie USSR nie są mi bliskie...co innego np. dziś upolowany Lucien Piccard, który już jest na warsztacie by móc uzupełnić mi wolne miejsce w szkatułce.

 

DSC 0031

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Rekiniasty ,Gul mi skacze jak ...... może kiedyś też trafie  :angry:  . Piękniasta sztuka . Gratulacje 

Pamiętasz jak pytałem po ile chodzą ? bo jeden handlarz ma ! no więc u niego dalej leży (nos ale bez paszportu), stwierdziłem że 8 paczek to za drogo, a tego kupiłem od ruskiego który ma tyle towaru że szczena opada, co prawda większość to nowe vostoki na mijotach i inne wymysły noworuskie, ale TEN klasyk był jeden jedyny więc wymęczyłem gościa i  jest  :D

Cena też raczej okazyjna.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo na bazarze za grubą kasę po targach kupiony, w stanie jak widać bardzo dobrym  :P

super, poluję na takie coś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rzeczywiście spa mu pomogło. Ta bransoleta lepiej mu pasuje. 

Fajny zegarek Gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rzeczywiście spa mu pomogło. Ta bransoleta lepiej mu pasuje. 

Fajny zegarek Gratulacje.

 

Dziękuję, miło mi, że się podoba   ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny. Same dobre smaki: logo. kl.1, no i LUPKA, która jest przecież b.rzadko spotykana (ze względu na nieoryginalność szkiełek) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, poluję na takie coś!

Są dwie sztuki na alledrogo ale niestety nie w takim stanie jak mój  :P

Mi co prawda podoba się z niebieską tarczą ale nie wybrzydzałem bo w okazyjnej cenie był tylko ten jeden na całym bazarze.

Jest jeszcze jeden faktycznie NOS ale bez paszportu, no ale cena wysoczka. 


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyjechał taki oto sympatyczny Łuczyk. Ma piękna fioletowa tarczę z połyskiem ;) Mam tylko wątpliwości co do wskazówek, bo wydaje mi sie, że powinny być inne.

post-60883-0-70386900-1383046152_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream , jako zagorzały kolekcjoner Łuczy powinieneś sobie ściągnąć katalogi łucza i już w chwili zakupu miałbyś rozwiane wątpliwości czy wszystko jest tak jak powinno. Oczywiście pod warunkiem że dany egzemplarz jest w katalogach  ;)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu jest mały problem, bo ogladałem dostępne katalogi i nie znalazłem takiego modelu. Stąd moje wątpliwości...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki wyglądają jak ze starszych Wostoków, ale być może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.