Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to frankenstein to niestety nie

Nie określił bym tego zegarka mianem Frakenstin - bardzo fajny nabytek - jesli z tarczą jest wszystko OK (prosto) chetnie bym go widział w moich zbiorach - jak coś kiedys to pisz chętnie sie dogadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianem Frakenstina określa się zegarek poskładany z kilku innych i nie muszą to być inne marki. Każdy okres w którym były skałdane k-43 czymś się wyrózniał i własnie taki składak z kilku  okresów nazywam frankensteinem. Kolega pyta czy było warto, w mojej ocenie nie, bo za zblizoną  cene mogę na ukrainie upolować cos bardziej bliskiego orginałowi, choć też nie jest tak słodko i dużo jest takich skadaków z róznych okresów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie każdy ma możliwość wyjazdu na Ukrainę po zegarki czy zakupów przez serwisy zagraniczne

Ostatnie aukcje allegrowe takich zegarków zarówno w oryginalnym stanie jak i nie kończyły sie kwotą między 300 a 450zł wiec 200 to okazja nie porównujmy do okazji za 50 czy 100zł które czasem sie trafiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie każdy ma możliwość wyjazdu na Ukrainę po zegarki czy zakupów przez serwisy zagraniczne

Ostatnie aukcje allegrowe takich zegarków zarówno w oryginalnym stanie jak i nie kończyły sie kwotą między 300 a 450zł wiec 200 to okazja nie porównujmy do okazji za 50 czy 100zł które czasem sie trafiają

 

O wyjeżdzie nawet  nie myślę, a ceny na allegro rzeczywiście sa takie jak piszesz. Ale jest jedno ale, otóż każdy kto ma konto na allegro może logować się tym samym loginem i  hasłem na Aukro, więc nie ma ograniczeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem znawca ale mi sie ta pasowka podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wyjeżdzie nawet nie myślę, a ceny na allegro rzeczywiście sa takie jak piszesz. Ale jest jedno ale, otóż każdy kto ma konto na allegro może logować się tym samym loginem i hasłem na Aukro, więc nie ma ograniczeń.

Ograniczeniem może być to że większość sprzedających na aukro nie wysyła przedmiotów za granicę. Drugim jest transfer pieniędzy na Ukrainę a trzecim cło które czasami trzeba zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe nabytki:

Rakieta "atomowa" szkoda że tarcza ma troszkę ubytków, ale chyba nie warto ryzykować ingerencji bo źle nie jest.

kqItEnE.jpg

jf8b1Ha.jpg

I taki wostoczek się trafił, ktoś się orientuje czy to jakaś seria z takim rodzajem motywu na tarczy ?

4Sywg8r.jpgsWFDwPl.jpg

Widziałem podobnego wostoczka z kopułami Cerkwi św.Wasyla z pod murów Kremla ...a dekielek nie jest przypadkiem wyszarpany od komandira?

 

Kurde! dotąd sądziłem, że atom leciał tylko na werku 21 kamniej i był w złoconej 20Au kopercie zakręcanej na pierścień... a tu takie odkrycie!


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczeniem może być to że większość sprzedających na aukro nie wysyła przedmiotów za granicę. Drugim jest transfer pieniędzy na Ukrainę a trzecim cło które czasami trzeba zapłacić.

 

Z wysyłką nie miałem problemu, na Molotok tak jak najbardziej  ,transfer pieniędzy przez Wester Union,  a  cła nie płaciłem , może to kwestja ceny zegarka,

Edytowane przez ziggistardust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok wersja export

 

 

post-60538-0-13500500-1418146052_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostoczek od kolegi forumowego. Już po rozczłonkowaniu, czyszczeniu, smarowaniu, polerowaniu i ponownym zczlonkowaniu. Wodzik, beczka i wałek już są na swoim miejscu :)

 

post-75614-0-48615500-1418147678.jpg
 

Tutaj z Zimem

 

post-75614-0-11660600-1418147692.jpg

 

I sam Zim. Jeszcze przed przeglądem i smarowaniem. Ale na razie musi poczekać. Na warsztacie są dwa Junghansy :)

 

post-75614-0-27108400-1418147705.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pokazywałem to się pochwalę  :)

K-43 - 15 kamieniowy, typ1 

Pierwszy kwartał 1938 

:wub:  :wub:  :wub:

 

imag1523.jpg

 

imag1526.jpg
 
Mały zbiorek kieszonek powoli lecz systematycznie rośnie   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, wow, gratulacje!


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby u kogo? :) Paweł jak go zobaczy na żywo to mu przestanie przeszkadzać  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie on nie przeszkadza absolutnie - chciałbym takiego tylko mnie nie stać i dla tego napisałem co napisałem :D

Fajny ...Fajny... jak coś to go weź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza pasówka na Mołni - dziękuje koledze buran69.....,, staruszek , ale ładnie chodzi i tak mnie zaciekawił, że jeśli ktoś ma nadwyżkę, nawet zmęczonej służbą pasówki, to polecam się......

post-29239-0-97970500-1418235962_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc  :wub:

Poljot_Strela_04_484.JPG

Kiedyś bardzo mi się podobał ten zegarek i był w kręgu zainteresowań. Dzisiaj zainteresowania ulokowały się gdzieś indziej, ale dalej uważam go za jeden z ciekawszych zegarków w tym przedziale cenowym.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dawno nic nie pokazywałem to się pochwalę  :)

K-43 - 15 kamieniowy, typ1 

Pierwszy kwartał 1938 

:wub:  :wub:  :wub:

 

imag1523.jpg

 

imag1526.jpg
 
Mały zbiorek kieszonek powoli lecz systematycznie rośnie   :)

 

A kiedy on sie pojawił że go nie widziałem ?????

Super maszyna dużo lepszy od tej Robredowej kiszki :lol:  :lol:  :lol:

Żartuje oczywiscie oba zegarki wymiatają i bardzo bardzo mi sie podobają - zobaczymy może Robert da się skorumpować na striełke jak się zobaczymy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza pasówka na Mołni - dziękuje koledze buran69.....,, staruszek , ale ładnie chodzi i tak mnie zaciekawił, że jeśli ktoś ma nadwyżkę, nawet zmęczonej służbą pasówki, to polecam się......

Ten Tissot jest na mołni??? Fajny tylko warto mu szkiełko zmienić to ożyje i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tissot jest na mołni??? Fajny tylko warto mu szkiełko zmienić to ożyje i to bardzo

Tak na Mołni z 59, dzięki za sugestie....

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.