Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę mu tylko coś założyć inszego niż ta fatalna bransoleta ;) I nie mam pomysłu ....


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne  :ph34r:    Jest już sobota a nikt nic nie wystawia :ph34r: Podejrzane..

No trudno.. Taaaki los pioniera..

 

Na sesję poranną, ode mnie coś czego brak od dawna już mi doskwierał. Nie jest to super rarytas bo wcale nie mam zamiaru dzisiaj licytować się na siłę, ale raczej radosne zapełnienie pewnego istotnego braku w kolekcji. Od ponad roku ciągle omijały mnie bowiem Sławy z trapezoidalnym datownikiem a uważałem, że powinna być w kolekcji jakaś sensowna przedstawicielka tego nurtu.

Wreszcie skończyła się ma kolekcjonerska udręka.. :)

 

post-60300-0-99491400-1421457882.jpg

post-60300-0-69963600-1421457878.jpg

post-60300-0-92425300-1421457880.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregorian - przysnęło mi się trochę, ale już pokazuję - Rakieta telewizorek (ciekawe czy ktoś zgadnie co w niej nie tak, Tajtek odpada, bo wie) :)

post-41034-0-90571600-1421472996_thumb.jpg

post-41034-0-09034000-1421473145_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już o północy zastanawiałem się czy by już nie wkleić ;)

Mam dziś dwa nowe nabytki - nic specjalnego, ale bardzo cieszą. Rakieta i poljot. Rakieta to noworus od gregcha i miała być na części, ale jej stan mnie zniewolił i tylko lekko popieścíłem, by była nadal piękną.

Niestety moim zdjęciom daleko do doskonałości..

13f92e371fa866a4c439d66a1f6b40cb.jpg

0bc73e53187b4315a96082d6e8418190.jpg

3b2b763d494ab678c63a507c98d8b88a.jpg

2cddf4a809b97fb9103866529f434895.jpg

Zapomniałem o ustawieniu wskazówek w poljocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak wygląda blady świt  :blink:  w sobotę, to co będzie działo się wieczorem, aż strach się bać :blink:

 

Gregorian - Sławcia jest superzasta :D

 

@Gregorian - przysnęło mi się trochę, ale już pokazuję - Rakieta telewizorek (ciekawe czy ktoś zgadnie co w niej nie tak, Tajtek odpada, bo wie)

 

Robercik :D  nie wiem o czym gadasz i tej wersji się będę trzymał do samego końca ;)  a już wiem co jest nie tak :D chyba właściciel jest nie ten :D

 

Ja już o północy zastanawiałem się czy by już nie wkleić
Mam dziś dwa nowe nabytki - nic specjalnego, ale bardzo cieszą. Rakieta i poljot. Rakieta to noworus od gregcha i miała być na części, ale jej stan mnie zniewolił i tylko lekko popieścíłem, by była nadal piękną.
Niestety moim zdjęciom daleko do doskonałości..


 

Enkil - jeszcze tydzień temu za tego papirusa odgryzł bym ci rękę - Gratki :D  teraz masz szczęście, rękę odgryzę za rudego papirusa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie zdjęcie, ale piękny, przynajmniej dla mnie, zegarek :-)

 

Grzechu :D ty po prostu złym człowiekiem jesteś, jak tak można ludzi denerwować i to bladym świtem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregorian - przysnęło mi się trochę, ale już pokazuję - Rakieta telewizorek (ciekawe czy ktoś zgadnie co w niej nie tak, Tajtek odpada, bo wie) :)

 Te tarcze bywały chyba w innych kopetach tak?


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gregorian - przysnęło mi się trochę, ale już pokazuję - Rakieta telewizorek (ciekawe czy ktoś zgadnie co w niej nie tak, Tajtek odpada, bo wie) :)

Po pierwsze nie jest moja.

Po drugie dzisiaj jest sobota, a nie niedziela.

Po trzecie podstawka tej Rakiety nie jest moja.

Po czwarte ma zbyt ładną kopertę.

( z mojej analizy wynika, że trochę z nią jest nie tak )

 

Coś wygrałem? 8)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe zegarki pojawiają się zgodnie ze starym powiedzeniem "raz na ruski rok" . Jak zwykle bardzo skromnie - trzy sreberka : stalowy Poljot , Pobieda rocznik 55 i Rakieta Atomowa w chromie .

 

@Gregorian - przysnęło mi się trochę, ale już pokazuję - Rakieta telewizorek (ciekawe czy ktoś zgadnie co w niej nie tak, Tajtek odpada, bo wie) :)

rakieta ma piękną kopertę ale ta tarcza powinna być w drugiej wersji czyli owalnej a nie kanciastej

 

piękne zegarki Panowie pokazaliście ale czekamy jeszcze co pokaże Rk7000

post-34995-0-60385600-1421489000_thumb.jpg

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda świetna, jej stan i w dodatku świetnie zachowana koronka diamentowa !! 

Reszta też oczywiście niczego sobie, szczególnie Rakieta atomowa


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe zegarki pojawiają się zgodnie ze starym powiedzeniem "raz na ruski rok" . Jak zwykle bardzo skromnie - trzy sreberka : stalowy Poljot , Pobieda rocznik 55 i Rakieta Atomowa w chromie .

 

rakieta ma piękną kopertę ale ta tarcza powinna być w drugiej wersji czyli owalnej a nie kanciastej

 

piękne zegarki Panowie pokazaliście ale czekamy jeszcze co pokaże Rk7000

Pobieda cudny stan, a Rakiety się nie czepiaj bo ma na 100% prawidłową kopertę. ;)  Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda cudny stan, a Rakiety się nie czepiaj bo ma na 100% prawidłową kopertę. ;)  Gratuluję!

"prawidłowa" czyli kolejny żart słowny tak jak w przypadku wczorajszej amfibii która była "kombinowana" :)

 

a się nie czepiam bo i w tej kopercie tez pięknie wygląda :wub:

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Roman nie komplementuj tylko pokazuj swoje rarytasy! ;) Lud się domaga! :D

Jakiś tam zegarek mam do pokazania i miło czytać że ktoś chce zobaczyć co pokażę. Ale wiem że dziś można obejrzeć wiele świetnych, nowych nabytkow :) i o to chodziło. Ja swój pokażę jak tylko siade do komputera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok świetny i raczej rzadko widywany.

 

Ja dzis pokażę coś co mnie zastanawia nadal. Nie spotkałem się z takim zegarkiem jeszcze.

W kolekcji Marka Gordona jest taki olimpijaczyk ale bez daty 

http://www.ussrtime.com/cgi-bin/details.pl?id=1480

 

Moja Rakieta również ma anodowaną kopertę ale w znacznie gorszym stanie, nieco inną lunetę choć też jest  oddzielna - są na niej  takie mało widoczne na zdjęciach kwadraty.

No i mechanizm - 17 kamieniowy opisany eksportowo pomimo że datownik jest w cyrylicy. Tu dziękuję Krisowi - pomógł mi w ustaleniu że mechanizmy takie były, ja nie byłem pewny czy to oryginał.

 

Oto ona  :)

 

img-4979.jpg
 
 
img-4987.jpg
 
Koronka jest do wymiany a wskazówki - cały czas się zastanawiam czy zostawić tak jak przyszła czy je wypełnić? ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.