Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W planach mam zdobycie Rakiety medycznej w chromie. Tato dawno temu miał taką, ale przepadła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propaguje śmierdzącą ideę, ale jako zegar super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w moje łapki wpadła śliwkowa / fioletowa  kostka. Właściwe nazewnictwo koloru znane jedynie producentowi i kobietom  ;)

Niby szału nie ma i ciężko mi uchwycić na fotkach kolorystykę, ale jest i cieszy :D

post-46446-0-41233700-1425209335.jpgpost-46446-0-15694000-1425209376.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma... ;) jest lupka :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy za brednie wygadujecie. Przecież kostka w tej kolorystyce to przepiękny zegarek :D Jak taki byle jaki to ja z chęcią przejmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy za brednie wygadujecie. Przecież kostka w tej kolorystyce to przepiękny zegarek :D Jak taki byle jaki to ja z chęcią przejmę ;)

Oj tam, oj tam :D czepiasz się słówek ;) a póki nie ma innego godniejszego paska to Sławkę tak ubrałem :Dpost-46446-0-47674200-1425214049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy "przychówek".

1. Łucz:

 post-73391-0-54660700-1425217442.jpg

2. Poljot kostka

post-73391-0-47478500-1425217560_thumb.jpg

3. Poljot budzik  

post-73391-0-77926000-1425217841.jpg

Troszkę zaczyna tego przybywać, żona powoli się przyzwyczaja, nawet przegląda ze mną alledrogo , kumple przeglądają szuflady. Nie mogę się doczekać we wtorek odbiór kolejnych zegarków od zegarmistrza po przeglądzie. Teraz wiem, jak piszecie o dreszczyku emocji w oczekiwaniu na paczkę, a później jej "rozszarpywanie" ;) .


Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.  Kubus Puchatek

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze łupy, prosto z rynku...

 

3f75853560cff5f5med.jpg
f6dd773791c95c65med.jpg
7ca0e0f8128c5f31med.jpg
d83b4b9449db5b9bmed.jpg
7118f8034bc0f607med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie na Zaspie. Tam są sami dziadkowie z potwornymi cenami. Z Pruszcza... Ale nie z oferty stolikowej tylko przywiezione na zamówienie z Elbląga przez panią zegarmistrzową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rynku na Zaspie?? Jeśli to nie tajemnica oczywiscie

 

Nie, nie na Zaspie. Tam są sami dziadkowie z potwornymi cenami. Z Pruszcza... Ale nie z oferty stolikowej tylko przywiezione na zamówienie z Elbląga przez panią zegarmistrzową ;)

 

Może warto się podzielić tymi informacjami z innymi tutaj?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/114311-gdzie-rezyduj%C4%85-radzieckie-zegarki-czyli/?hl=%2Bgdzie+%2Bbazarek&do=findComment&comment=1352827


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny ale branzoleta porysuje ci w końcu uszy - szkoda - może lepiej pasek ? chyba że nie lubisz na pasiorach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny ale branzoleta porysuje ci w końcu uszy - szkoda - może lepiej pasek ? chyba że nie lubisz na pasiorach

 

Dzięki :) Zawsze myślałem ,że ten komandir, to tylko na solidny, czarny , błyszczący pasek z białą nitką ale gdy go zobaczyłem z tą bransoletką, to po prostu się zakochałem.

 

Na zdjęciach wygląda to połączenie bez szału ale na żywo naprawdę robi wrażenie.

 

Myślę, że ta bransoletka o dziwo nie będzie jakaś groźna, zwłaszcza iż lubię nosić zegarek na bransolecie dosyć ciasno. Latać nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mój pierwszy olimpijczyk. Sądząc po zdjęciach z aukcji spodziewałem się egzemplarza w znacznie gorszym stanie... Więc niespodzianka. :)

Jedynie wskazówki budzą niewielkie kontrowersje, ale pomiomo to jestem bardzo zadowolony

 

post-31719-0-81264600-1425305469_thumb.jpg

 

post-31719-0-26309800-1425305472_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita : D ! No jedynie ten drobiazg w postaci wskazówek. .. Wygląda to więcej niż kontrowersyjne :D Nieźle ktoś je dobrał ;p Piękny stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po długości to wskazówki są z tv. Ale to szczegół, rakieta piekna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie :) Na temat wskazówek wywiązała się już całkiem ciekawa dyskusja http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104232-czy-ten-zegarek-jest-w-100-oryginalny/page-41

Tak dyskutowaliśmy już ale teraz Enkil rzucił nowe światło :) Ja bardziej pod Sławę podciągałem.

One rozmiarem wyglądają  jak z  tv a że pasują do werku to może dlatego  się w nim znalazły i u Ciebie i u Phila :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka niesforna Rakietka wpadła do mnie :) Jest w pięknym stanie i po pełnym serwisie :)

post-60883-0-81167700-1425377018_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.