Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Super zdjęcia Waldzior! Jak zwykle zresztą :)

Damki bardzo fajne :)

 

Witamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne zdjęcia, potrafisz wydobyć piękno starego zegarka. Zegarki i Fotki z duszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Te zegarki są bardzo wdzięczne podczas fotografowania. Pokażę jeszcze mojego starego Prima...

 

PSX_20151007_190215.jpg

 

...ale żeby nie było, że to nie rusek to dołożę jeszcze to :)

 

PSX_20151007_185534.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Te zegarki są bardzo wdzięczne podczas fotografowania. Pokażę jeszcze mojego starego Prima.

 

 

 

Velmi stary :). Wrzuć go do działu czeskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego ostatniego Poljota to bym widział na stercie gruzu i cegieł - w oddali spalony dom i przestrzelony znak Sarajewo 

Bardzo fajne zdjęcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego ostatniego Poljota to bym widział na stercie gruzu i cegieł - w oddali spalony dom i przestrzelony znak Sarajewo 

 

 

drastycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleń jak na gajowego przystało soczysta :D  a i stan godny pozazdroszczenia  ;)  kubraczek też ładnie gra z całością  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleń jak na gajowego przystało soczysta :D  a i stan godny pozazdroszczenia  ;)  kubraczek też ładnie gra z całością  :D

 

To fakt, pasek dobrany idealnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

4470602_IMG_8181.JPG

 

Dziś  przedstawiam ciekawy zegarek - nie tylko ze względu na stan zachowania i stopień oryginalności. Wiąże się z nim ciekawa historia.

Odkąd moja kolekcja osiągnęła naprawdę spore rozmiary, coraz rzadziej kupuję nowe egzemplarze. Jest to poniekąd skutek ciągle rosnących cen oraz wzrostu moich wymagań co do stanu czasomierze. Na szczęście jednak raz na czas coś udaje się jeszcze trafić. Tak było z opisanym Poljotem de luxe.

Okazało się, że sprzedającym był wnuk... zapraszam do lektury!

 

http://zegarkiradzieckie.blogspot.com/2016/02/poljot-de-luxe-od-legnickiego-sowietys.html

 

https://www.facebook.com/zegarkiradzieckie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno nic nie pokazywalem a pare zegarkow wpadlo ;)

1. Wostok, bardzo ladny, na moim pasku ;)

66e292ed5199b4bbea7dfbebcbe4da42.jpg

2. Taka slava (od Krisa, dzieki ;) )do dopieszczenia, rowniez na pasku domowej roboty :) (jest jeszcze druga ale u majstra, a majster chory, wiec czeka...)

2d1587ac3c4fcc8bbffc01a7a0cacf8b.jpg

3. Rakieta od Fanki ;) dzieki!

a6947c4d229c710889e3dee6a3d15c42.jpg

4. Komandir od kolegi Barristan Selmy ;) dzieki!

7de452d16b2e1249f66507cd5120d181.jpg

5. Poljot de luxe z niedzielnej aukcji. Mial byc idealny a sa ryski na tarczy przy wskazowkach... Trudno ;)

6d848f6505e3ac9d2a3ec80d19639a75.jpg

Ps. Widze ze jakies paproszki na szkielkach sie wkradly do zdjec ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super stan Wojciech - coś co już zaczyna być rzadkie czyli oryginalny i nie picowany stan zegarka 

Co do historii - mieszkam w sumie niedaleko Legnicy i często tam bywam - bywałem tez za czasów jak stacjonowali tam Rosjanie - wparawdzie byłem wtedy jeszcze łebkiem ale pamiętam że komandiry w pudełkach kupowało się za równowartość jednej butelki taniej wódki albo za wódkę 

Nie wiem czy oni je przywozili z Rosji czy tutaj dostawali ale było tego multum - Legniczanie do dziś dnia maja je po szufladach ale juz coraz mniej 

jeszcze dwa lata temu za jednym wyjazdem do Legnicy przywoziłem przynajmniej 20sztuk komandirów amfibi itp.... ale to juz się kończy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej należy uznać tą tarczę jako wynik radosnej domowej twórczości grafika amatora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.