Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

To drogo nie wziął :rolleyes:. A ładna jest bardzo :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrza jak na warunki Warsiawki mam przystępnego cenowo inna sprawa to co tydzień przynoszę mu coś do roboty (jak jestem w mieście) 58 to był fuks. Teraz żeby chwila się dopełniła zaprezentuję Moskwę z 56 :rolleyes: jeśli ktoś majsterkuje to mam kawałek koperty i mechanizm (złomek) Pobiedy, a raczej Moskwy lub coś w tym stylu z 46 jutro mogę zrobić fotki :D

post-46446-0-34295300-1330631796_thumb.jpg

post-46446-0-20701100-1330631805_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka najnowszych nabytków - wszystkie jeszcze przed wizytą u zegarmistrza. Najbardziej cieszę się ze złoconej Rakiety bez datownika - choć aktualnie jej stan pozostawia sporo do życzenia, bo mam już taką z bordową tarczą, a jest to moja ulubienica :-)

 

P.S.

Niestety, jakość zdjęć marna, ale kiedy zegarki będą już po spa i z paskami postaram się bardziej.

 

Pozdrawiam!

post-38182-0-07057800-1330632099_thumb.jpg

post-38182-0-89460900-1330632108_thumb.jpg

post-38182-0-96232000-1330632113_thumb.jpg

post-38182-0-78893300-1330632118_thumb.jpg

post-38182-0-11680800-1330632123_thumb.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JustynaB w tym czasie jak zegarmistrz będzie zabawiał mechanizmy, ty weź w obroty ubranka, kąpiel, trochę delikatnej pasty do metalu i pleksi i będą jak nowe.:rolleyes: Gratuluję urobku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarmistrza jak na warunki Warsiawki mam przystępnego cenowo inna sprawa to co tydzień przynoszę mu coś do roboty (jak jestem w mieście) 58 to był fuks. Teraz żeby chwila się dopełniła zaprezentuję Moskwę z 56 :D jeśli ktoś majsterkuje to mam kawałek koperty i mechanizm (złomek) Pobiedy, a raczej Moskwy lub coś w tym stylu z 46 jutro mogę zrobić fotki :)

 

Ja! Ja majsterkuję! Co masz z '46r??? Jak z 46r i chcesz sprzedać to biorę (sorki - podekscytowałem się :rolleyes: )


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co do zasady, szkieł nie poleruję, a wymieniam. Nad resztą oczywiście popracuję :-) Ja nie kupuję zegarków do szuflady, ale każdą sztukę staram się przynajmniej raz na jakiś czas ponosić, więc muszą schludnie wyglądać.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Co do zasady, szkieł nie poleruję, a wymieniam. Nad resztą oczywiście popracuję :-) Ja nie kupuję zegarków do szuflady, ale każdą sztukę staram się przynajmniej raz na jakiś czas ponosić, więc muszą schludnie wyglądać.

 

Ja ostatnio nauczyłem się polerować szkiełka i z efektu jestem bardzo zadowolony. Wiadomo jak szkiełko jest popękane lub zżółkło ze starości to należy się wymiana, ale niezbyt głębokie rysy daje się wyprowadzić niemal do stanu fabrycznego. Zabieg szybki, łatwy i zaoszczędza kasę:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dobra polerka nie jest zła :D Ja tam z reguły wcale nie ruszam, bo moje staruszki i tak są z reguły niezgorzej znoszone i wiele by im to nie pomogło :rolleyes:


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dobra polerka nie jest zła :D Ja tam z reguły wcale nie ruszam, bo moje staruszki i tak są z reguły niezgorzej znoszone i wiele by im to nie pomogło :rolleyes:

 

Fakt do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem i wtedy gdy ma to jakiś sens :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-44436-0-86046900-1330677648_thumb.jpg

Wlasciwie to nie jest nowy nabytek, bo to zegarek po babci ale ja zaczalem go nosic niedawno. Od 10 lat lezal w zakamarach biurka i nikt go nie nakrecil, nie sprawdzal czy tyka - az raz sprobowalem i juz od tej pory czesto go nakrecam tyka wspaniale

Edytowane przez poloqwes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny Start . Przetrzep pozostałe szuflady :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poloqwes ... byłbym ostrożny z namawianiem go do pracy po 10cio letniej przerwie bez serwisu :rolleyes:

 

Gratki jednakże ...

 

Mam podobnego:

 

p1285486.jpg

 

...leży na bazarku.

Edytowane przez Slavol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Własnie odebrałem od zegarmistrza mojego nowego Poljota ;) (dostał nowy sekundnik, szkiełko i pasek)

Co o nim myślicie? Chodzi mi o oryginalność i przypuszczalną datę produkcji.

 

Dzięki

 

3333.jpg

 

2222.jpg

 

111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Własnie odebrałem od zegarmistrza mojego nowego Poljota ;) (dostał nowy sekundnik, szkiełko i pasek)

Co o nim myślicie? Chodzi mi o oryginalność i przypuszczalną datę produkcji.

 

Dzięki

 

 

Elegancki Poljocik, ale z sekundnikiem to sie zegarmistrz nie popisal. Ba, powiem ze jest straszny, sekundnik oczywiscie.

Edytowane przez MamCzas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki Poljocik, ale z sekundnikiem to sie zegarmistrz nie popisal. Ba, powiem ze jest straszny.

 

No co ty??? Toz to zabytek klasy 0 ;) . A tak całkiem szczerze, to mógł ten sekundnik przepolerować, jak nie miał lepszego. Ale zegarek i tak jest śliczny po prostu ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejo3 świetny zegar ;)

 

dziękuję...w stanie bliskim NOS....nie otwierałem go...


Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty??? Toz to zabytek klasy 0 ;) . A tak całkiem szczerze, to mógł ten sekundnik przepolerować, jak nie miał lepszego. Ale zegarek i tak jest śliczny po prostu ;)

 

Dzięki za szczerą opinię :> coś trzeba będzie zrobić z tym sekundnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak się udało i oto dzisiejszy urobek. Pobieda 2-53 w stanie fabrycznym i Rakietka 21kamyków.

Ponieważ do rodzinki dołączyła nowa Pobieda to nie mogłem się oprzeć i zamieściłem zdjęcie czworaczków w kolejności od góry 50,53,58, 80-te ;)

post-46446-0-35117300-1330865314_thumb.jpg

post-46446-0-23247200-1330865334_thumb.jpg

post-46446-0-74120900-1330865345_thumb.jpg

post-46446-0-97616700-1330865364_thumb.jpg

post-46446-0-55732700-1330865384_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 21-kamieniowe Rakietki mają fantastyczny mechanizm ;) Świetne zegarki z nich były :) tylko nie wiem czy koperta na pewno jest oryginalna. Tzn na pewno jest od rakiety, ale ta tarcza chyba powinna byc w płaskiej kopercie złoconej,podobnej do tych w poljotach deluxe...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.