Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro poszukam i Wam napiszę, o ile znajdę oczywiście. W tym momencie nie dam rady.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kolejna Amfibia beczka. Tym razem czarna. Zastanawiałem się, czy to oryginalne wskazówki, bo sądząc po ręcznie nakładanych indeksach, obawiałem się, że powinny być typu "chorągiewki", ale poszukałem i znalazłem na zagranicznych forach identyczne egzemplarze.

 

Dodatkowo zdjęcie z moimi pozostałymi beczkami. Może ktoś z Was pamięta, że kilka tygodni temu pokazałem zieloną i pomarańczową przed odnowieniem. Czekam jeszcze na pasek do pomarańczowej i myślę, że jeszcze w tym tygodniu pochwalę się efektem prac zegarmistrza oraz mojej (za radą kilku kolegów z forum sam odmalowałem bezele - ciekaw jestem Waszej oceny, ale wszystko w swoim czasie).

 

img00942t.jpg

 

3133 wyglada jakby miał nieoryginalne szkło :) a kolekcja fajna

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne ten paseczek Pattini współgra z Poljotem. Z ciekawości na lewo od niego jest inny 3133? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super te paski z przeszyciami od Wostoków , może jakieś źródełko na te paseczki bym poprosił :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

3133 wyglada jakby miał nieoryginalne szkło :) a kolekcja fajna

 

Szkło jest ok, ale wskazowka stopera nie :( Obok inny 3133. Paski z przeszyciami to Pattini.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, znalazłem i firmę i paski na all..

Rzeczywiście świetne i w indywidualnym charakterze.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie taka niepełnosprawna pacjętka zawitała :) . NIe miała koronki, ani wałka, ale tyle o ile podpasiła koronka z wałkiem od jakiegoś komandirskiego, tylko, nie dokręca się do końca bo wałek za długi. Ale chodzi i to dokładnie :) No i nie da się ukryć , że brak jednego ucha. Także jakby ktoś miał ucho, albo wałek z koronką to chętnie zanabędę :!:

obraz001p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o ten "domek" Jest na 20 sztuk? Gdzie i za ile można taki kupić?

 

@KamilZlg- czy możesz podrzucić linka, gdzie są takie gabloty?

 

Znalazłem twój post ale tam też nie jest napisane gdzie szukać tych gablot więc jak możesz to może na pw.

 

Sprzedawca, od którego moja gablota została zakupiona na allegro, nie ma aktualnie żadnych aukcji, ale ma swoją stronę internetową, na której oferuje gablotę identyczną, jak moja, ale też wiele innych akcesoriów. Poniżej link:

 

http://luxusowezegar...?id_product=386

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś i ja kilka fotek swoich nabytków strzeliłem więc się pochwalę, a co ;)

 

Kwarcowe:

 

zeg002.jpg

 

zeg010.jpg

 

zeg007egh.jpg

 

I prawdziwe zegarki:

 

zeg011.jpg

 

zeg015.jpg

 

zeg017.jpg

 

Rakieta jeszcze przed spa, choć raczej za dużo się nie poprawi...

 

zeg014.jpg

 

I najciekawszy bo przypadkowy nabytek - miał iść na mechanizm do pasówki ale jak otworzyłem paczkę to :o doszedłem do wniosku że zostaje jak jest.

 

zeg003.jpg

 

zeg006.jpg

 

zeg004.jpg

 

Pozdrawiam.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna Rakieta z samolotem na 12ej!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregch .................. :D ..................ufffffff, rzeczywiście kilka fotek choć ich przedmiot zasługuje na cały album :D Gratuluję ci takich fajnych nabytków. Mołnie zawsze mnie rajcują, ale te kieszonkowe Czajki są śliczne. Pierwszy raz zobaczyłem też rakietkę z samolocikiem na 12. Bardzo ciekawy model i aż prosi się żeby ją odnowić. :D

Gratuluję i jak to mówią zazdraszczam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulować rzeczywiście jest czego, Czajki śliczne, zresztą podobnie jak Mołnija. Czym bliżej do zachodniej, czy tez wschodniej granicy tym łatwiej o ciekawe egzemplarze z pierwszej ręki. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym bliżej do zachodniej, czy tez wschodniej granicy tym łatwiej o ciekawe egzemplarze z pierwszej ręki. :)

Z tym jest różnie, jedna czajka z pudełkiem faktycznie nabyta u mnie, druga przyszła z Ostrołęki a trzecia dziś przyszła z Tomaszowa Maz. A mołnia dla odmiany z Lublina.

Tajtek - rakietę będę się starał odnowić. Mechanizm już po przeglądzie na dobrym chodzie, kopertę też pewnie pochromuję, ale znalezienie do niej tarczy będzie graniczyło z cudem - choć będę szukał usilnie. :rolleyes:

Dzięki wszystkim za miłe słowa - to mnie zmotywuje do zakupu następnej wiszącj szafki na zegarki. :)

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest różnie, jedna czajka z pudełkiem faktycznie nabyta u mnie, druga przyszła z Ostrołęki a trzecia dziś przyszła z Tomaszowa Maz. A mołnia dla odmiany z Lublina.

Tajtek - rakietę będę się starał odnowić. Mechanizm już po przeglądzie na dobrym chodzie, kopertę też pewnie pochromuję, ale znalezienie do niej tarczy będzie graniczyło z cudem - choć będę szukał usilnie. :rolleyes:

Dzięki wszystkim za miłe słowa - to mnie zmotywuje do zakupu następnej wiszącj szafki na zegarki. :)

Jak to mawiają szukajcie, a znajdziecie. Oby tylko na spokojnie, a sama w ręce wpadnie. Jak już ją troszkę dopieścisz to pochwal się. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest różnie, jedna czajka z pudełkiem faktycznie nabyta u mnie, druga przyszła z Ostrołęki a trzecia dziś przyszła z Tomaszowa Maz. A mołnia dla odmiany z Lublina.

Tajtek - rakietę będę się starał odnowić. Mechanizm już po przeglądzie na dobrym chodzie, kopertę też pewnie pochromuję, ale znalezienie do niej tarczy będzie graniczyło z cudem - choć będę szukał usilnie. :rolleyes:

Dzięki wszystkim za miłe słowa - to mnie zmotywuje do zakupu następnej wiszącj szafki na zegarki. :)

Z tą tarczą radze być bardzo ostrożnym, osobiście tydzień temu taką zniszczyłem (dwa dni chodziłem zdenerwowany) mianowicie moczyłem przez 10 min z wodzie z mydełkiem, po wyjęciu przejechałem wacikiem po tych paskach po bokach samolotu i niestety zostały na waciku - myślałem że wybuchnę :) Mam nadzieje że koledze wyjdzie dużo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie taki dziś Slava przyjechała.

W realu jakoś ładniej niż na zdjęciach wygląda.

post-59254-0-25893600-1362600760_thumb.jpg

Edytowane przez Markd

Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda - zwykły zegarek :)

pobiedadscf0445.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markd

 

:P Podoba mi się ta słava :D

Mnie też się podoba. Najśmieszniejsze, że nie wiedziałem, ze ją kupiłem.

 

"Paaanie, co Pan wybirasz, bier Pan wsie, a z cenom to przecie do wójta nie pójdzieeem....."

 

Mistrz marketingu zadziałał - no to co miałem zrobić? No to wziąłem. :D

Edytowane przez Markd

Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, więc dorzucam ci jeszcze fotę mechanizmu. :D

 

Ja mam taką zdezelowana ale to był kiedyś zegarek mojego taty myśle o renowacji koperty w mechanizmie komplet balansowy do wymiany bo w niektórych pozycjach staje .

 

 

 

zdjcie0149m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też staje, ale wydaje mi sę że to kwestia zabrudzenia.

Za kilka dni wezmę się za nią.


Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słava wygląda na solidny zegarek w żeczywistości sa dużo delikatniejsze <_<

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, więc dorzucam ci jeszcze fotę mechanizmu. :D

 

pliss nie wrzucajcie takich zdjęć, trzymasz takie zegarki w domu? teleskopy aż się proszą o wyrzucenie, sama koperta pomimo wżerów również wymaga umycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliss nie wrzucajcie takich zdjęć, trzymasz takie zegarki w domu? teleskopy aż się proszą o wyrzucenie, sama koperta pomimo wżerów również wymaga umycia

Faktycznie

Edytowane przez Markd

Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek. Nie miałem dziś czasu na dobre zdjęcia, te są nieco przejaskrawione - na żywo nie widać tylu rysek, koperta nie ma żadnych ubytków chromu (od spodu też), tarcza idealna, szkło też przyzwoite.

post-46051-0-16269400-1362753970_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.