Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wostok jest malusi. 33mm bez koronki, 37mm z koronką. Jak będę miał możliwość to wrzucę dodatkowe zdjęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-34219-0-14335000-1362236555_thumb.jpgPo długim oczekiwaniu w końcu dotarł :) To nowy rusek(a właściwie litwin) ale też cieszy.Kawał zegara,obawiałem sie,że będzie za duży, ale leży świetnie. Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbylak przydałaby się fota nadgarstkowa :)

Fajny zegar. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skrócę bransoletę to coś pstryknę,choć łatwo nie jest z tym plastikowym szkiełkiem.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brail to nie jest,jakaś imitacja wyświetlacza lcd wyszła tej rakiecie ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoł, rosjanie to mieli niezłą wyobraznie :) Bardzo fajna rakietka. Natomiast wspolczesne 'vostoki' jakos do mnie nie trafiaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ładna ! takiej tarczy jeszcze nie widziałem,klasa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna super i ta tarcza i w złotym kolorku robi apetyt na taki zegarek :P

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek gratki, piękny zegareczek.

Hans - ciekawa Rakieta, masz rękę do rzadkości. Gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołna Zdziśka - marzenie :D gratuluję.

U mnie zaś wczoraj trafiło się coś w podobnym klimacie i co najciekawsze prawdopodobnie nigdy łapki to coś nie zaznało. :D

post-46446-0-41967800-1362389102.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kolejna Amfibia beczka. Tym razem czarna. Zastanawiałem się, czy to oryginalne wskazówki, bo sądząc po ręcznie nakładanych indeksach, obawiałem się, że powinny być typu "chorągiewki", ale poszukałem i znalazłem na zagranicznych forach identyczne egzemplarze.

 

img0091js.jpg

 

 

img0092je.jpg

 

 

img0093cj.jpg

 

Dodatkowo zdjęcie z moimi pozostałymi beczkami. Może ktoś z Was pamięta, że kilka tygodni temu pokazałem zieloną i pomarańczową przed odnowieniem. Czekam jeszcze na pasek do pomarańczowej i myślę, że jeszcze w tym tygodniu pochwalę się efektem prac zegarmistrza oraz mojej (za radą kilku kolegów z forum sam odmalowałem bezele - ciekaw jestem Waszej oceny, ale wszystko w swoim czasie).

 

img00942t.jpg

Edytowane przez KamilZlg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczne sikorki i to tyle naraz w jednym gnieździe :D pogratulować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią wrażenie, ja swojej bidulce muszę tarczę wymienić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Tarczy najlepiej szukać na zatoce.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilZlg - świetne zegarki a te trzy Rakiety jakby Ci się znudziły to przygarnę chętnie :)

Chciałem zapytać o ten "domek" Jest na 20 sztuk? Gdzie i za ile można taki kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tutaj bardziej trafiłem z postem niż w wintage.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyż jest to zwykły radziecki stoper, ale jest to oryginalnie zapakowany z paszportem i zawieszką stoperek sprzed 37 lat i istnieje duże prawdopodobieństwo, że ruszył bez najmniejszego problemu po tak długiej bezczynności po raz pierwszy. 24 marca 1976 roku, ktoś przystawił datownik na paszporcie, zapakował zakonserwowany stoper do pudełka i wysłał do ... gdzie przeleżał trudno powiedzieć, ale dzięki @mechanikowi dotarł dzisiaj do mnie.

post-57210-0-04300600-1362421898_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilZlg - świetne zegarki a te trzy Rakiety jakby Ci się znudziły to przygarnę chętnie :)

Chciałem zapytać o ten "domek" Jest na 20 sztuk? Gdzie i za ile można taki kupić?

 

Dzięki. Rakiety są nawet cztery owalne i cztery kwadratowe z datownikiem. Nie wykluczam, że zostaną sprzedane w momencie, w którym zabraknie miejsca w gablocie na Amfibie :) Wtedy z pewnością zgłoszę się do Ciebie.

Odpowiadając, gablota jest na 20 sztuk, ale w sprzedaży są zarówno mniejsze, jak i większe. Już w innym temacie pisałem, że to gorąco polecam taki sposób przechowywania zegarków. Wysoka jakość wykonania, ale - co ważniejsze - zegarki świetnie w niej wyglądają, a na dodatek są zabezpieczone przed kurzem itp.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamilZlg- czy możesz podrzucić linka, gdzie są takie gabloty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Rakiety są nawet cztery owalne i cztery kwadratowe z datownikiem. Nie wykluczam, że zostaną sprzedane w momencie, w którym zabraknie miejsca w gablocie na Amfibie :) Wtedy z pewnością zgłoszę się do Ciebie.

Odpowiadając, gablota jest na 20 sztuk, ale w sprzedaży są zarówno mniejsze, jak i większe. Już w innym temacie pisałem, że to gorąco polecam taki sposób przechowywania zegarków. Wysoka jakość wykonania, ale - co ważniejsze - zegarki świetnie w niej wyglądają, a na dodatek są zabezpieczone przed kurzem itp.

Znalazłem twój post ale tam też nie jest napisane gdzie szukać tych gablot więc jak możesz to może na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.