Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Długo poszukiwany w końcu przybył.

Naręczny 3017, dodatkowo w postaci Poljota :)

Cieszy jak nie wiem co ale też wyostrza apetyt na kolejne 3017 :)

 

 

8835178_IMG_20170716_135459.jpg

 

8835181_IMG_20170716_134904.jpg

 

8835180_IMG_20170716_134806.jpg

 

Dzięki Krzysztof.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo poszukiwany w końcu przybył.

Naręczny 3017, dodatkowo w postaci Poljota :)

Cieszy jak nie wiem co ale też wyostrza apetyt na kolejne 3017 :)

 

O matko i córko. Wyczułem, że kiedy mówiłeś, że "będziesz miał coś z Kirowa", to elegancka powściągliwość. :) 

Chciałbym kiedyś takiego mieć. 

Wojciech1500 i rk7000 wyjaśnili temat. 

;)


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi okres czasu zegarki typu chronograf jakoś do mnie nie przemawiały. Jedyne jakie chciałem mieć to były dwa kieszonkowe - k-43 chrono i Molnia 3017. Pierwszy wydawał się celem niedoścignionym, drugi - bardziej realny nie chciał się trafić. Dziś się trochę z tego śmieję :)

 

Niemniej jednak jest to moje pierwsze naręczne 3017 i powiem że jest to zegarek świetnie wykonany i nieporównywalny do żadnego 3133.

Naprawdę warto mieć taki zegarek :)

 

8835594_IMG_20170716_191538.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi okres czasu zegarki typu chronograf jakoś do mnie nie przemawiały. Jedyne jakie chciałem mieć to były dwa kieszonkowe - k-43 chrono i Molnia 3017. Pierwszy wydawał się celem niedoścignionym, drugi - bardziej realny nie chciał się trafić. Dziś się trochę z tego śmieję :)

 

Niemniej jednak jest to moje pierwsze naręczne 3017 i powiem że jest to zegarek świetnie wykonany i nieporównywalny do żadnego 3133.

Naprawdę warto mieć taki zegarek :)

 

 

o o o  takie to bym przemalował na żółto hi hi hi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe słowa.

 

Krzysiek - kolejny to mogła by być strzałka jakaś ładna :)

Chociaż tak naprawdę to naręczny 3017 jest uzupełnieniem sub- chrono.

Do kompletu pozostaje mi zdobyć dwa które są nie do zdobycia - Urofa 59 i Valjux

Priorytetem teraz będą pozostałe 3 wersje Mołni ale na pewno jak będzie okazja kupić naręczny to już nie będę się zastanawiał :)

 

Edycja

No i jeszcze P.Bure 60 minutowe i jeszcze H.Moser 60 minut

Później to już będę na emeryturze pewnie :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, nie wiesz, czy da się jakoś tę sekundę z kropką przerobić i do sputnika czarnego wsadzić?

Łukasz, przecież ona ma zupełnie inny kształt.

A tak na marginesie nie wierzę że jeszcze nikt nie spróbował zrobić takiego sekundnika. Mamy takich magików na forum... A one wcale nie wyglądają na trudne do zrobienia.

post-27093-0-50120300-1500235852_thumb.jpg

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może by tak odświeżyć temat "zakupu grupowego" i nabyć drogą kupna z "dalekiej" Rosji sputnikowych striełek i co tam komu jeszcze potrzeba ? Z tego co widziałem dzięki uprzejmości kolegi Gregch taki sekundnik to wydatek 1000 rubli plus koszty przesyłki. Ciekawe ile osób byłoby zainteresowanych? Jak sądzicie ? Nie jest akcja z cyklu z motyką na księżyc ( w tym wypadku sputnik :) ) ?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, przecież ona ma zupełnie inny kształt.

A tak na marginesie nie wierzę że jeszcze nikt nie spróbował zrobić takiego sekundnika. Mamy takich magików na forum... A one wcale nie wyglądają na trudne do zrobienia.

to taka facecja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, przecież ona ma zupełnie inny kształt.

A tak na marginesie nie wierzę że jeszcze nikt nie spróbował zrobić takiego sekundnika. Mamy takich magików na forum... A one wcale nie wyglądają na trudne do zrobienia.

Grzegorz, spoko tylko sobie żarty robię. :D Gdzie ja tam będę sekundnik z krzyśkowego chronografa kradł. :D

Mnie tam te sekundniki sputnikowe już nie potrzebne. Jak bym brał, to wszystkie, żeby sobie zrobić selfie jak w nich leżę i wysłać zdjęcie np. na jakieś konkurencyjne forum, np. niemieckie KMZiZ. Niech nam zazdroszczą.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może by tak odświeżyć temat "zakupu grupowego" i nabyć drogą kupna z "dalekiej" Rosji sputnikowych striełek i co tam komu jeszcze potrzeba ? Z tego co widziałem dzięki uprzejmości kolegi Gregch taki sekundnik to wydatek 1000 rubli plus koszty przesyłki. Ciekawe ile osób byłoby zainteresowanych? Jak sądzicie ? Nie jest akcja z cyklu z motyką na księżyc ( w tym wypadku sputnik :) ) ?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Konkretnie z tym sprzedawcą jest trochę trudno. Akceptuje tylko przelew na konto i nie wysyła do Polski... Ja ogarniałem temat przez Białoruś...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarty kirow z tego samego źródła. Ostatni niestety :(

post-88672-0-82132700-1500324878_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czwarty kirow z tego samego źródła. Ostatni niestety :(

Ładny krabik i do tego z mniej spotykanym zestawem wskazówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Nowa Amfibia wpadła. Automat. Jak widać dzisiaj na nadgarstku. :D

8852624_SDC10512.JPG

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.